konec (13:11) Stav série: 2:1

30.03.2019, 19:30 • Čtvrtfinále • Otto Slabý

Tipsport: 1.39 8.59 3.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (21:07:09)
Dukla si svůj náskok z poločasu pohlídala, ba dokonce jej v průběhu druhé půle ještě navýšila. Stejně ale jako v první části svůj pětibrankový náskok nedokázala udržet. Díky precizní obraně však drama domácí již nepřipustili a po výhře 24:21 vedou v sérii 2:1.

Konec zápasu. (24:21)

60

Tu však vstřelenou brankou domácí hodně rychle utínají. (24:21)

60

Hostující proměněná sedmička dává naději na zápletku zápasu. (23:21)

59

Oddechový čas pro hosty. (23:20)

58

Hosté ubránili útok Dukly, sami ale svůj přechod do protiútoku nezvládli. Hrát bude Dukla. (23:20)

57

To se nestalo. Míč je opět v rukou Pražanů, kteří tak bezpečně ukrajují další sekundy. (23:20)

56

Ani tentokráte se domácí neprosadili a hráči Sokolu tak dostávají opět šanci na snížení, kterou by ale měli proměnit, pokud chtějí dnešní zápas vyhrát. (23:20)

55

Domácí mají nyní více ze hry, ale obrany na obou stranách opět fungují velice spolehlivě a bolestivě. (23:20)

54

Hosté překonávají Petržalu ze sedmičky a snižují. (23:20)

53

Domácí střelec nejprve poslal míč do břevna, aby střelu poté dorazil do sítě. (23:19)

53

Nové Veselí opět snižuje a rozdíl ve skóre je už pouze o tři branky. (22:19)

52

Oddechový čas pro domácí. (22:18)

51

Hráči Nového Veselí dostali naději v podobě přesilové hry a tu využívají. (22:18)