Play-off Chance ligy

VHK ROBE Vsetín – Banes Motor České Budějovice

0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0) Stav série: 1:4

22.03.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Semifinále • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 2.42 4.2 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

46:17

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Radek Jeřábek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Cody Bradley – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).

40:08

Po delší době si přesilovou hru zahrají Jihočeši, dvě minuty za sekání tak zní verdikt pro Petera Mikuše.

36:31

Vsetín dostane další možnost početní výhody, opět útočný faul Motoru tentokrát v podání Codyho Bradleyho, jenž fasuje dvě minuty za sekání.

28:37

David Vítek ujížděl do slibné pozice, byl však nedovoleně zastaven Žigou Pavlinem, jenž míří na trestnou lavici za podrážení.

24:56

Vsetín si zahraje další přesilovou hru, zcela zbytečným faulem se v útočném pásmu prezentoval René Vydarený a inkasuje dvě minuty za podrážení.

20:00

České Budějovice se na začátku druhé třetiny budou znovu bránit, dvě minuty za podrážení fasuje Žiga Pavlin.

18:03

Série vyloučení nadále pokračuje, v dnešním utkání se jedná již o 11. prohřešek proti pravidlům. Přesilovou hru bude hrát Vsetín, neboť David Gilbert se provinil nedovoleným bráněním.

15:18

Krušné chvíle pro Vsetín, domácí Mikuš fasuje dvě minuty za podrážení a Jihočeši si po dobu čtyřiačtyřiceti vteřin zahrají v pěti proti třem.

14:02

Ani tentokrát Vsetín svou přesilovou hru nedohraje, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Vojtěch Šilhavý, po jedenácti vteřinách odstartuje přesilová hra Motoru.

12:13

Přesilová hra pro Vsetín, hostující Martin Heřman při rozehrávce fauloval vsetínského Hryciowa a odsedí si dvě minuty za napadení.

09:48

Vsetínská přesilovka končí. Před Kváčou se nyní strhla mela a rozhodčí nehodlají nic podcenit a pravice obou hlavních arbitrů jsou zdvižené. Za Vsetín putuje na trestnou lavici Jiří Karafiát – dvě minuty hrubost s Romanem Rácem – dvě minuty hrubost. Za hosty míří na lavici hanby Martin Beránek – dvě minuty hrubost. Hrát se bude ve čtyrech na obou stranách.

08:52

Dvě vteřiny před návratem vsetínského Frola na led je vyloučen hráč Českých Budějovic, konkrétně Roman Přikryl – dvě minuty podrážení.

06:54

Endál nyní zůstal na ledě ležet otřesen po souboji se vsetínským hráčem, domácí reklamují, že urostlému útočníkovi z Českých Budějovic nic neudělali, přesto budou pykat. dvě minuty za sekání pro Tomáše Frola. Vsetínští hráči si to ještě s Endálem rázně vyříkávají.

04:18

Vzájemné vyloučení na obou stranách, za Vsetín Antonín Pechanec – dvě minuty hrubost, stejný trest také pro hostujícího Davida Gilberta.