4:2

konec (1:1, 1:0, 2:1)

22.03.2019, 00:00 • BB&T Center, Sunrise • Jan Prošek

Tipsport: 2.22 3.89 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:2, byť byl střelecky méně aktivní. Z dvaadvaceti střel na branku Florida proměnila čtyři, hosté z čtyřiatřiceti jen dvě. Arizona hrála útočněji, ale Roberto Luongo spolehlivým výkonem přispěl k výhře svého celku. (02:50:23)

Florida právě vstřelila branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dokázal poslat obránci tísněný ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Frank Vatrano.

58:47

Jonathan Huberdeau nedokázal vypálit ze středního pásma, následně hrají hosté.

58:16

Coyotes se nastěhovali do útočného pásma, kde kombinují.

58:00

Vinnie Hinostroza se v předbrankovém prostoru nedokázal prosadit.

57:45

Komerční přestávka, a pak buly před domácí brankou.

57:36

57:36 Brad RICHARDSON - 3:2

57:36

Arizona právě vstřelila branku!
Hostující celek využívá hru bez brankáře, dává gól a snižuje. Ránou od modré čáry poslal kotouč nechytatelně do brány BRAD RICHARDSON.

57:04

Icing, buly před domácí brankou.

57:00

Hostující celek hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.

55:46

Darcy Kuemper zastavil situaci dva na jednoho, oba střelecké pokusy dokázal betonem vyrazit.

55:04

Roberto Luongo kryje další střelu soupeře, 31 zákrok.

54:34

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, Florida se pokouší přidat další branku.

54:11

Mike Hoffman zahrál vysokou holí, hra je přerušená.

54:00

Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, vypálit nedokázal.

53:37

Oliver Ekman-Larsson vypálil od modré čáry, Roberto Luongo kryje jeho ránu. Komerční přestávka.

53:14

Florida se pokouší hrát co nejdál od své branky, v rámci možností se jí to daří.

53:00

Domácí celek vede o dvě branky a pokračuje v aktivní hře.

52:25

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže prosadit stabilněji v útočném pásmu.

50:53

50:53 Tento gól neplatí.

50:53

Aleksander Barkov podle videorozhodčího bránil brankáři, branka tak neplatí. Domácí vedou o dva góly.

50:26

Jonathan Huberdeau dostal hru do útočného pásma, vypálit na branku nedokázal.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí hráči mají převahu a vedou o dva góly.

49:20

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:20

Mark Pysyk pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, do šance se tak dostal Vinnie Hinostroza. Jeho akci zastavilo postavení mimo hru.

48:50

Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Buly ve středním pásmu.

48:30

Jonathan Huberdeau ani nadvakrát nedokázal přesněji vypálit.

48:00

Niklas Hjalmarsson vyojoval kotouč ve svém obranném pásmu, rychle přenesl směr hry před branku Floridy.

48:00

Komerční přestávka.

47:25

Zbytečně se nepřerušuje, hraje se rychlý hokej.

47:11

Jakob Chychrun nadvakrát nedokázal trefit domácí branku.

47:00

Hraje se rychlý hokej, domácí celek navýšil své vedení a míří za výhrou v tomto zápase.

46:30

Josh Brown rozehrává od své branky, obrana musí být pozorná.

45:09

45:09 MacKenzie WEEGAR - 3:1

45:09

Domácí celek navyšuje své vedení, kotouč dostal mezi kruhy MACKENZIE WEEGAR a poslal ho přesně pod horní tyčku.. Asistence: Jonathan Huberdeau a Jevgenij Dadonov,

44:27

Roberto Luongo musel znovu zasahovat, Nick Cousins pálil výborně, ale na zkušeného brankáře si nepřišel.

44:10

Vhazuje se ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

44:06

Roberto Luongo kryje znovu kotouč, tentokrát to byl Christian Dvorak, kdo zakončoval z dobré pozice.

43:50

Roberto Luongo kryje ránu hostujícího celku, buly v obranném pásmu Pathers.

43:40

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek si nedá nic bez boje.

42:49

Michael Matheson zakončoval a jeho ránu krye Darcy Kuemper.

42:22

Florida dostala hru do středního pásma, puk dál mají pod kontrolou hosté.

42:04

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.

41:40

Oliver Ekman-Larsson pálil bez přípravy, jeho projektil byl zblokovaný.

41:13

Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, Mike Hoffman netrefil branku.

40:47

Jonathan Huberdeau hledal spoluhráče před brankou, jeho střílená přihrávka byla nepřesná.

40:01

Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek si přináší jednobrankové vedení.

40:01

Mike Hoffman byl jediným úspěšným střelcem ve druhé třetině, a tak se díky jeho trefě dostal domácí celek do vedení.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:45

Jakob Chychrun rozehrává od své branky.

39:36

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:24

Coyotes hrají přesilovku, ale výraznější šanci si zatím vypracovat nemohou.

37:46

Jordan Oesterle pálil z dobré střelecké pozice, jeho ránu vyrazil brankář na tyčku. Od brankové konstrukce se puk odrazil do hry.

37:38

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Vincent Trocheck – 2 min., krosček).

37:23

Colton Sceviour ani Vincent Trocheck neuspěli. Florida hraje nyní jednoznačně aktivněji.

37:10

Vincent Trocheck byl dalším domácím hráčem, který nepřesně zakončoval.

37:00

Mike Hoffman byl sice volný před brankou, ale ke střele se nepropracoval.

36:20

Michael Grabner se dostal do výborné střelecké pozice, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal. Roberto Luongo zasahovat nemusel. Puk skončil mimo branku.

35:36

Clayton Keller se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale pro pokusu o vypracování šance přišel o kotouč.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Coyotes přesilovku neproměnili.

34:40

Domácí sebrání výborně,vyhazují přes všechny čáry.

34:00

Zatím hostující celek v přesilovce nedokázal vystřelit.

33:35

Početní výhodu hraje hostující celek, Jakob Chychrun se ke střele z první nedostal.

33:05

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aleksander Barkov – 2 min., podrážení).

32:55

32:08

Florida pokračuje v aktivní hře, mnoho vyložených šancí k vidění není.

30:55

30:55 Mike HOFFMAN - 2:1

30:55

Krásná přesilovková akce a domácí celek se dostává do vedení. Huberdeau našel zcela volného MIKEA HOFFMANA, jehož rána zapadla do odkryté části branky. Asistence: Jonathan Huberdeau a Keith Yandle.

30:25

Coyotes vyhodili přes všechny čáry, domácí musí o útočné pásmo bojovat.

29:52

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

29:30

Mark Pysyk pálil z bezprostřední blízkosti, jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

28:46

Vincent Trocheck se dostal dostat do výraznější střelecké pozice, Florida nyní hraje aktivněji, sledujeme aktivnější hu domácího celku.

27:52

Jayce Hawryluk se dokázal vrátit na svou polovinu, a tak rozehrává od své branky, následně musel po bleskově akci a střele Sheahana zasahovat brankář Arizony.

27:39

Riley Sheahan se dostal do dobré střelecké pozice, jeho projektil kryje hostující brankář. Buly před jeho brankou.

27:12

Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Stav utkání je nyní nerozhodný. Jordan Oesterle pálil, a tak musel zasahovat domácí brankář.

27:02

26:05

Vincent Trocheck minul branku z dobré střelecké pozice.

25:53

Coyotes vyhazují přes všechny čáry.

25:37

Vincent Trocheck se svou formací nyní na ledě a hned se dostal do útočného pásma.

25:14

Přesilovku hraje Florida, usadila se v útočném pásmu, ale výraznější šanci si tým nevypracoval.

24:17

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Niklas Hjalmarsson – 2 min., nedovolené bránění).

23:07

Vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:54

10:16, střelecký poměr se začíná vyrovnávat.

22:26

Vinnie Hinostroza a Jordan Oesterle vybojovali kotouč v útočném pásmu, ale zakončit nedokázali.

21:27

Hraje se rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není.

20:30

Jakob Chychrun se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale vypálit nedokázal.

20:07

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:01

Michael Grabner poslal hosty v početní nevýhodě do vedení. Arizona byla v první třetině aktivnější, ale v závěru inkasovala. Trefil se Aleksander Barkov, který srovnal na 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:45

19:45 Aleksander BARKOV - 1:1

19:45

V samotném závěru třetiny dokázal domácí celek vyrovnat, kličku na osu hřiště udělal a povedenou ránou se prosazuje ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Jonathan Huberdeau a Jevgenij Dadonov.

19:32

Vinnie Hinostroza vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale domácí akci zastavili.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

17:55

Coyotes se dostali do postavení mimo hru.

17:30

Michael Matheson rozehrává od své branky, postupnou domácí akci zastavila Arizona ve středním pásmu.

17:14

Jonathan Huberdeau to nemyslel vůbec špatně, ale jeho projektil končí mimo branku.

16:06

Roberto Luongo přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

16:02

Další nepřesná rozehrávka Floridy znamená icing. Domácí hráči mají problémy s přechodem do útočné fáze.

15:44

Mario Kempe pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě. Komerční přestávka.

15:23

Panthers prodloužili kotouč do útočného pásma, ale stabilněji se v něm usadit nedokázali.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek vede o jednu branku.

14:04

Michael Matheson rozehrává od své branky.

13:44

Darcy Kuemper nyní své spoluhráče podržel, Riley Sheahan zakončoval a jeho ránu vyrazil.

13:10

Michael Grabner nadvakrát zakončoval, brankář Floridy vyrazil. Následně skvěle zasáhl také druhý gólman.

12:31

5:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, aktivnější je hostující celek, který vede.

12:14

Colton Sceviour se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

11:29

Vincent Trocheck nedokázal tečovat nahození spoluhráče, píská se tak icing proti Floridě. Buly před její brankou.

10:46

Jordan Oesterle rozehrává od své branky, následně Vinnie Hinostroza dostal puk do útočného pásma, ale píská se icing.

10:15

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hostující celek se prosadil při vlastním oslabení. Domácí Florida na výraznější šanci zatím čeká.

10:04

Darcy Kuemper kryje kotouč po střele Barkova. Komerční přestávka.

09:39

09:22

Jonathan Huberdeau mohl zakončovat, ale ještě hledal spoluhráče, ten byl obsazený.

08:54

Henrik Borgström nedokázal udržet kotouč v útočném pásmu, Coyotes tak vyhazují přes všechny čáry.

07:45

07:45 Michael GRABNER - 0:1

07:45

Hostující celek vstřelil nejvíce branek v NHL v oslabení a není to náhoda. MICHAEL GRABNER vybojoval kotouč na modré čáře, dostal se do brejku a překonal domácího brankáře. Asistence: Brad Richardson.

07:37

Uvidíme domácí přesilovku.

07:37

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., hákování).

07:31

Michael Matheson měl velkou šanci, ale byl faulovaný, uvidíme přesilovku domácích.

06:26

Hraje se spíše ve středním pásmu. Ránu z velké dálky kryje Roberto Luongo. Vhazovat se bude před jeho brankou.

06:16

Troy Brouwer je otřesený, ale zdá se, že bude v pořádku. Komerční přestávka.

05:30

Florida rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

04:56

Arizona hraje aktivněji, vede na střely 5:1. Aaron Ekblad ani Michael Matheson nedokázali prostřelit brankáře soupeře.
Clayton Keller se dostal do brejku, tváří v tvář brankáře soupeře překonat nedokázal. Výborně zasáhl Roberto Luongo.

03:10

Arizona je aktivnější, pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře, domácí brankář musí být pozorný.

01:52

Darcy Kuemper byl připravený a dokázal si poradit se střelou domácího hráče. Následně akci Arizony zastavil Roberto Luongo.

01:14

Richard Pánik se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale neuspěl. Vincent Trocheck na druhé straně dobře vypálil a puk málem skončil v brance.

00:01

Zápas začal, puk mají domácí.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Florida Panthers: Luongo (Montembeault) – Matheson, Ekblad, Yandle, Weegar, Pysyk, Brown – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Hoffman, Trocheck, Hawryluk – Vatrano, Sheahan, Brouwer – J. McGinn, Borgström, Sceviour.

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Hjalmarsson, Ekman-Larsson, Goligoski, Demers, Chychrun, Oesterle – Pánik, Dvorak, Keller – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Cousins, J. Archibald – Galchenyuk, Kempe, Garland..
Dva dny si hokejisté Arizony odpočinuli od zápasů a nyní je čeká další. Na Floridě nastoupí proti Panthers. V bráně hostů by měl nastoupí Darcy Kuemper, který z posledních čtyř zápasů inkasoval jen sedm branek. Pochytal 117 ze 124 střel.

Niklas Hjalmarsson hraje velmi obětavě, zblokoval 170 střel. Jason Demers by měl dnes odehrál 600 zápas v NHL.

Florida je momentálně osm bodů za Columbusem na druhé divoké kartě na Východě.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Florida Panthers a Arizona Coyotes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

4:2

Branky a nahrávky: 20. Barkov (Huberdeau, Dadonov), 31. Hoffman (Huberdeau, Yandle), 46. Weegar (Huberdeau, Dadonov), 60. Barkov (Vatrano) – 8. Grabner (Richardson), 58. Richardson

Rozhodčí: Hebert, Nicholson – Murray, MacPherson

Diváci: 12.576

07:37 ARI 2 Chychrun, hákování
07:45 ARI 0:1 Grabner (Richardson)
19:45 FLA 1:1 Barkov (Huberdeau, Dadonov)
24:17 ARI 2 Hjalmarsson, nedovolené bránění
29:52 ARI 2 HL příliš mnoho hráčů
30:55 FLA 2:1 Hoffman (Huberdeau, Yandle)