3:1

konec (25:22, 21:25, 25:20, 25:20) Stav série: 1:1

20.03.2019, 17:30 • Sibur Arena ST. PETERSBURG • Čtvrtfinále • Ondřej Kreželok

Tipsport: 1.26 3.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

JE KONEC! Domácí sice odrazili útok hostů. Poté však o sebe zakopli dva jejich hráči. K míči tak musel spěchat ten Cherviakov a měl to na dlouhou ruku. 11:15 !

Je tu matchpoint! Camejo měl nabito na levé straně, slitování na bloku ale neměl Wlazly a hosté mají 4 matchbally.

A situace se opakuje! Szalpuk sice útočil z těžké pozice, míč od bloku domácích jde jen do autu! 10:13

25:20

Je to tady! Hosté sice třikrát útočili, domácí ale tlaku odolali a Pankov ukončil i čtvrtý set!

24:20

Grozer tentokrát svou smečí posílá míč do autu. Domácí si ještě pro jistotu berou Challenge . Ta je úspěšná, domácí mají setbol.

21:17

Domácí se po smeči Szalpuka do sítě dostávají do trháku a mají blízkok ke zlatému setu.

18:15

Tohle je aut! Hosté útočili po levé straně, smeč ale končí daleko v autu.

25:20

Camejo, smeč, vytlučený blok a domácí vítězí ve třetí sadě! Nicméně pro hosty se nic nemění, pokud následující set vyhrají, postupují do čtvrtfinále. Pokud ne, hraje se ještě zlatý set!

23:18

Camejo opět vytlouká hostující bod a domácí již v tomto setu zřejmě nikdo nezastaví.

21:18

Hostům teď pomohlo video, rozhodčí sice hlásili aut. Míč se ovšem otřel o lajnu a Belchatow ještě v tomto setu žije.

21:17

Domácí vedou již o čtyři body po úžasném podání Grozera. Ten jej namířil do pravého rohu Belchatowa a s tím hosté nemohli nic dělat.

16:12

Tentokrát smečuje Klos, dle mě byl míč do autu tečován, uvidíme jestli má video stejný názor. Rozhodčí se u videa radí opravdu dlouho a nakonec bod přiznávají domácím !

21:25

Cherviakov podal velice slabě, Wlazly tak mohl napravit předchozí chybu na servisu a s přispěním "prasátka" se to i daří. Belchatow získává druhou sadu a k postupu do semifinále jim stačí vyhrát alespoň jednu z následujících.

18:23

A je tu další skvělé podání Kochanowskiho! Hosté mají laciný bod.

13:17

Hostující Wlazly zaservíroval skvěle a domácí Zelenkov neměl šanci zareagovat. Hosté jsou v trháku!

25:22

Katič však posílá míč daleko do autu a první set získává Petrohrad!

22:21

Dobrá práce Katiče na síti. Jeho technické zakončení domácí blok namířil jen do autu a je to o jediný bod!

17:15

Výměna, kdy oba týmy předvedly skvělé defenzivní zákroky! Nakonec byl úspěšný hostující Ebadipour a hosté snižují na rozdíl dvou bodů!

3:1

Zenit Petrohrad: Zelenkov, Krivitcheno – Cherviakov, Pankov, Antipkin, Pirainen, Sivozhelez, Makarenko, Grozer, Ashchev, Camejo, Safonov, Volkov, Divis

PGE Skra Belchatow: Milczarek, Piechocki – Droszynski, Wlazly, Teppan, Klos, Kochanowski, Katic, Czarnowski, Ebadipour, Szalpuk, Fiel Rodriguez, Łomacz, Orczyk

Rozhodčí: RAPISARDA Daniele (ITA), FERNANDEZ FUENTES David (ESP)