9:6
konec (1:0, 4:2, 4:4) Stav série: 2:0
19.03.2019, 14:00 • ČEZ stadion, Kladno • Čtvrtfinále • Lukáš Ureš
Rytíři Kladno – Piráti Chomutov
9:6
konec (1:0, 4:2, 4:4) Stav série: 2:0
Branky a nahrávky: 19. Bareš (Hrabík), 21. Bareš (Adam, Sojka), 23. Hrabík, 30. Ticháček (Šapovaliv, Chrenka), 38. Ticháček (Bareš, Sojka), 43. Ticháček (Sýkora, Bareš), 49. Koštoval, 54. Šapovaliv (Ticháček), 59. Ticháček – 23. Štefančík (Svoboda), 33. Pöschl, 48. Štefančík, 51. Svoboda (Němec, Štefančík), 52. Čech (Němec, Štefančík), 57. Kulich (Štefančík, Ekrt)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Suk (Gabriška) – Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Kouba, P. Bareš Procházka, Sojka, Hrabík, Šilhavý, A. Bareš, Nedvěd, Ullrych, Adam, Šapovaliv, Chrenka
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov:
Šatný (Malant) – Němec, Frollo, Perný, Kovár, Pöschl, Martínek – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring, Ekrt
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kraval – Gabriel, Zmeškal
Diváci:
1. třetina | ||||
09:32 | KLA | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Procházka | |
18:29 | KLA | 1:0 | Bareš (Hrabík) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:59 | KLA | 2:0 | Bareš (Adam, Sojka) | |
22:09 | CHM | TS | Döring, hákování | |
22:09 | KLA | 3:0 | Hrabík | |
22:09 | CHM | -Malant +Šatný (Střídání) | ||
22:42 | CHM | 3:1 | Štefančík (Svoboda) | |
26:08 | KLA | 2 | Ticháček, nedovolené bránění | |
28:44 | CHM | 2 | Döring, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
29:33 | KLA | 4:1 | Ticháček (Šapovaliv, Chrenka) | |
29:59 | KLA | 2+10 | Bareš, zásah do hlavy nebo krku | |
32:44 | CHM | 4:2 | Pöschl | |
33:31 | KLA | 2 | Alscher, hrubost | |
CHM | 2 | Němec, hrubost | ||
33:37 | KLA | 2+2 | Kohlíček, hrubost | |
CHM | 2+2 | Koblížek, hrubost | ||
34:45 | KLA | 2 | Sojka, podrážení | |
36:57 | CHM | 2 | Štefančík | |
37:30 | CHM | 2 | Perný, sekání | |
37:45 | KLA | 5:2 | Ticháček (Bareš, Sojka) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:16 | KLA | 6:2 | Ticháček (Sýkora, Bareš) | |
42:53 | KLA | 2 | Alscher, faul kolenem | |
43:47 | CHM | 2 | Kalčík, hrubost | |
CHM | 2 | Kovár, hrubost | ||
KLA | 2 | Sýkora, hrubost | ||
45:31 | KLA | TS | Šapovaliv, držení | |
46:09 | CHM | 2 | Kalčík, napadení | |
47:08 | CHM | 6:3 | Štefančík | |
48:35 | KLA | 7:3 | Koštoval | |
49:31 | KLA | 2 | Kohlíček, hrubost | |
50:09 | CHM | 7:4 | Svoboda (Němec, Štefančík) | |
50:59 | KLA | 2 | Sojka, krosček | |
51:33 | CHM | 7:5 | Čech (Němec, Štefančík) | |
52:52 | CHM | 2+10 | Spudich, zásah do hlavy nebo krku | |
53:47 | KLA | 8:5 | Šapovaliv (Ticháček) | |
56:34 | CHM | 8:6 | Kulich (Štefančík, Ekrt) | |
58:52 | KLA | 9:6 | Ticháček | |
Konec |
52:52
50:59
49:31
46:09
45:31
43:47
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Kovár – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lukáš Sýkora – 2 min., hrubost).
42:53
37:30
36:57
34:45
33:37
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Lukáš Koblížek – 2+2 min, hrubost).
33:31
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Štěpán Němec – 2 min., hrubost).
29:59
28:44
26:08
22:09
09:32