2:4

konec (0:0, 2:0, 0:4) Stav série: 1:3

19.03.2019, 18:30 • Nevoga aréna • Čtvrtfinále

Tipsport: 3.52 4.9 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Znojmo prohrává poslední třetinu jednoznačně 0:4 a kvůli tomuto osudnému výpadku ztrácí i čtvrtý zápas v sérii poměrem 2:4. Bude tak v pátek ve Vídni bojovat o to, aby mu neskončila sezóna. Dlouho vyrovnaný zápas nakonec rozhodlo třináct minut třetí části, kdy Orli nakupili sérii chyb, které hosté využili. (20:48:30)

59:57

Sudí branku neuznávají, je tedy hotovo.

59:57

Rozhodčí jdou opravdu na video, zatímco hosté již slaví se svými fanoušky. Poměrně kuriozní situace.

59:57

Lattner pravděpodobně skórova, nicméně v momentě, kdy na časomíře zůstávaly jen tři vteřiny. Rozhodčí ještě zřejmě půjdou na video.

59:29

Znojmo to ještě zkouší bez brankáře.

59:01

Znojmo v plném počtu, oslabení přežilo bez problému, ale už mu nezbývá čas.

57:17

Hosté se nikam neženou, přesilovka jim hraje do karet.

57:01

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (McPherson – 2 min., krosček).

56:07

Luciani připravil pozici pro Nováka, ten si obhodil obránce, ale jeho střelu mezi betony Lamoureux kryje.

55:40

Zakázané uvolnění Vídně. Té chybí k vítězství něco přes čtyři minuty.

54:44

Nyní to od modré zkusil Lattner, Lamoureux kryje.

54:35

Vainonenovu střelu má Lamoureux v lapačce.

53:49

Vídeň je na koni, zbytek oslabení zvládla s přehledem a je kompletní.

52:56

Ránu Lattnera od modré sráží jeden z clonících hráčů.

52:08

Vienna Capitals vstřelili branku!
Orli vyrobili další velkou chybu a místo vyrovnání je tu čtvrtý gól hostů v oslabení. Po odrazu od mantinelu se do přečíslení dvou na jednoho dostal Nödl, našel na druhé straně RILEYHO HOLZAPFELA a ten se příklepem trefuje přesně k levé tyči za natahujícícho se Lassilu. Asistence: Andreas Nödl, Mario Fischer.

51:49

Vyloučení v týmu Vienna Capitals (Schneider – 2 min., sekání). Otřesené Znojmo teď dostává šanci po faulu Schneidera během forčekingu.

51:14

Mrázek hledal zadovkou před brankou Němce, ale pohotový Lamoureux pokryl kotouč.

2:4

Branky a nahrávky: 37. Luciani (Vainonen, Kalus), 39. Luciani (McPherson, Kalus) – 43. DeSousa (Vause, Schneider), 48. Peter (DeSousa, Vause), 50. DeSousa (Mullen, Schneider), 53. Holzapfel (Nödl, Fischer)

HC LERAM Orli Znojmo: Lassila (Halász) – Vainonen, Tejnor, Stehlík, Lattner, Kruckovyč, Sedlák, Jonáš – McPherson, Stretch, Kalus – Němec, Matuš, Mrázek – Špaček, Novák, Luciani – Oščádal, Bulín.

spusu Vienna Capitals: Lamoureux (Starkbaum) – Wall, Clark, Fischer, Dorion, Peter, Mullen, Birnbaum – Olden, Holzapfel, Wukovits – DeSousa, Vause, Romig – Nödl, Nissner, Schneider – Bauer, Großlercher, Kittinger.

Rozhodčí: M. Nikolić, Siegel – Kaspar, Nagy

09:38 VIE 2 Solden, nedovolené bránění
09:48 ZNO 2 Sedlák, nedovolené bránění
12:04 ZNO 2 Mrázek, podrážení
15:33 VIE 2 Peter, držení
21:31 VIE 2 Clark, hákování