Play-off 2. ligy, skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – BK Havlíčkův Brod

2:3

po s.n. (2:3) (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0) Stav série: 1:3

19.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • Semifinále • Daniel Gargulák

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ LUDVÍK.

57:35

Dělovka Milfaita z mezikruží minula levou tyč Šurého svatyně doslova o pár centimetrů! Bruslaři byli neuvěřitelně blízko rozhodnutí.

38:30

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Daněk – 2 min., podrážení).

34:59

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Martiník – 2 min., vysoká hůl).

24:15

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kozlík – 2 min., vysoká hůl).

24:14

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Tlak hostí přináší své ovoce! Teč JANA MILFAITA těsně před Šurým do protipohybu brankáře Valachů znovu srovnává stav zápasu na Bobří hrázi. Asistence: Kryštof Kulhánek.

23:49

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Paťava – 2 min., podrážení).

16:48

Fojtík zahodil vyloženou šanci poslat Valachy do dvoubrankového vedení! Po předložení kotouče přímo před branku od Dvořáka vystřelil puk vysoko nad a kotouče se zmocňují hráči soupeře.

12:30

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., podrážení).

12:16

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Dlouho se Valaši nemohli usadit v útočném pásmu, následně z jejich první pořádné šance v přesilovce ale přece jenom přichází druhý gól! Dvořák našel milimetrovým pasem před brankou ROSTISLAVA VAŇKA, který zamířil naprosto přesně pod lapačku Nováka a posílá Valachy do vedení. Asistence: Petr Dvořák.

11:32

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Šmíd – 2 min., podrážení).

09:01

Hrubka brankáře Nováka znamená srovnání stavu zápasu ve Valašském Meziříčí! MICHAL ŽÁK vyzkoušel pozornost brankáře Rebelů drobným nahozením z ostrého úhlu, Novák jej ale při pokusu zachytit do lapačky promáchnul a puk skončil až za jeho zády mezi třemi tyčemi. Bez asistence.

08:37

Přečíslení dva jednoho nedokázal Milfait za hosty dovést do úspěšného konce díky zásahu hostující obrany na poslední chvíli! Velká škoda pro hosty.

02:48

Ani ne po třech minutách přichází první branka zápasu! JAKUB MATUŠÍK se zmocnil puku v mezikruží a prudkou pozemní ranou nedal Šurému šanci po chybě obrany soupeře zasáhnout. Bez asistence.

2:3

Branky a nahrávky: 10. Žák, 13. Vaněk (Dvořák) – 3. Matušík, 25. Milfait (Kulhánek), rozh. náj. Ludvík

2:3   Ludvík (HBR)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Plšek) – Báchor, Weintritt, Žák, Holiš, Ostrčil, Rudl, Váňa, Kamas – Vaněk, Dvořák, Fojtík – Brunec (C), Daněk (A), Peška – Andris, Martiník (A), Paťava – Kuchařík.

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vacík, Vala, Dudycha – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Cachnín, Matušík.

Rozhodčí: Vrba, Cabák – Bartoň, Dohnal.

02:48 HBR 0:1 Matušík
09:01 VAL 1:1 Žák
11:32 HBR 2 Šmíd, podrážení
12:16 VAL 2:1 Vaněk (Dvořák)
12:30 HBR 2 Vala, podrážení
23:49 VAL 2 Paťava, podrážení
24:14 HBR 2:2 Milfait (Kulhánek)