4:5

po prodl. (0:1, 1:2, 3:1 - 0:1)

19.03.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 4. kolo • Jakub Mahr

Tipsport: 1.41 6.0 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sice Energie prohrála, v tuto chvíli ale Chomutov prohrává s Pardubicemi na vlastním ledě 1:4 a je již jisté, že Karlovy vary letos baráž hrát nebudou!. (19:53:55)

62:16

62:16 František LUKEŠ - 4:5

62:16

Litvínov právě vstřelil branku!
Hosté nakonec v prodloužení vítězí. FRANTIŠEK LUKEŠ poslal kotouč za Bednářova záda a získal pro Litvínov bod navíc. Asistence: Michal Trávníček.

61:41

Hosté mají puk za svou bránou a střídají.

60:38

Energie zavezla puk do útočného pásma a pokouší se o kombinaci.

60:01

Domácí energii se ve třetí dvacetiminutovce podařilo smazat dvoubrankové manko a zápas nakonec míří do prodloužení, které začne za několik málo vteřin.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59

Gríger projel do útočného pásma a před bránou přihrál Rachůnkovi, ten ale nestihl zakončit.

58:40

Litvínov kombinoval před Bednářem, domácí ale posílají kotouč alespoň na chvíli do bezpečí.

58:00

58:00 Dávid GRÍGER - 4:4

58:00

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
DÁVID GRÍGER vyrovnává nádhernou akcí, Gríger obdržel přihrávku k levé tyči, odkud hokejkou zasunul puk ke vzdálenější tyči a vyrovnal. Asistence: Tomáš Rachůnek.

56:40

Energie má ještě šanci na vyrovnání, na dvě minuty si jede sednout za faul kolenem Jakub Březák (LIT).

54:57

Černý tvrdě pálil z levého kruhu, Janus ale zastavil tuto šanci betonem.

53:30

53:30 Josef JÍCHA - 3:4

53:30

Hosté jdou znovu do vedení. JOSEF JÍCHA se podruhé v tomto utkání prosadil, střela od levého kruhu, Bednářovi puk propadl za záda a Litvínov může znovu slavit. Asistence: Jan Ščotka.
Dnešní utkání sleduje 3074 diváků.

4:5

Branky a nahrávky: 30. M. Rohan (Skuhravý), 45. Stloukal (Skuhravý), 53. R. Vlach, 58. Gríger (T. Rachůnek) – 3. Jícha (M. Havelka), 25. Svoboda (Myšák), 38. Svoboda, 54. Jícha (Ščotka), 63. F. Lukeš (Trávníček)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Kozák, Sičák, M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Stloukal, Kverka, Lapšanský – Balán, Skuhravý, Kohout.

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Ščotka, L. Doudera, Strejček, Hunkes, Březák, Trončinský – F. Lukeš, Myšák, Svoboda – Trávníček, M. Hanzl, Válek – Drašar, Helt, Jánský – Jurčík, M. Havelka, Jícha.

Rozhodčí: Úlehla, Pražák – Špringl, Klouček