17.03.2019, 23:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jiří Sameš

Tipsport: 2.37 3.75 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

61:04

61:04 Brock NELSON - 2:3

61:04

Islanders právě vstřelili branku!
Prodloužení končí poměrně rychle! Zápas ukončuje po pohledné kombinaci s Barzalem, díky pěkné střele, BROCK NELSON. Asistence: Mathew Barzal.

47:15

47:15 Jared SPURGEON - 2:2

47:15

Minnesota právě vstřelila branku!
Druhá využitá početní převaha domácích hokejistů v tomto zápase! Střelu Donata z pravého kruhu dorazil za Greissova záda zleva velmi pohotově JARED SPURGEON. 2:2! Asistence: Eric Staal, Ryan Donato.

36:12

36:12 Anders LEE - 1:2

36:12

Také Ostrované využívají přesilovku! Autorem gólu je ANDERS LEE, jenž mezi kruhy umě tečoval střelecký pokus Toewse od modré čáry. Kapitán hostů zaznamenal svůj sedmadvacátý gól v sezoně! Asistence: Devon Toews, Brock Nelson.

31:11

31:11 Zach PARISE - 1:1

31:11

Nyní už ale máme srovnáno! Přesilovou hru využil po přihrávce od Sutera před bránou ukázkově ZACH PARISE. Jeho pětadvacátá trefa v sezoně 2018/2019, 1:1! Asistence: Ryan Suter, Ryan Donato.

09:28

09:28 Jordan EBERLE - 0:1

09:28

Hosté otevírají v polovině desáté minuty skóre dnešního utkání! Po dobré práci Barzala na levé straně skóroval zprava, zblízka, JORDAN EBERLE. Tohle by měl Stalock chytat. Pro Eberleho jinak čtrnáctý gól v této sezoně! Asistence: Mathew Barzal.

2:3

Branky a nahrávky: 32. Parise (Suter, Donato), 48. Spurgeon (E. Staal, Donato) – 10. Eberle (Barzal), 37. Lee (D. Toews, B. Nelson), 62. B. Nelson (Barzal)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler, Hunt – Parise (A), E. Staal (A), Zucker – Greenway, Kunin, Fiala – Donato, V. Rask, Åberg – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

New York Islanders: Greiss (Lehner) – Leddy, Mayfield, Pelech, Pulock, Hickey, D. Toews – Lee (C), Barzal, Eberle – Ladd, B. Nelson, Beauvillier – Kühnhackl, Filppula, Jo. Bailey (A) – M. Martin, Komarov, Clutterbuck (A).

Rozhodčí: Brad Watson, Ghislain Hebert – Mark Shewchyk, Steve Miller

Diváci: 18 696

03:00 NYI 2 M. Martin, držení
06:55 NYI 2 Ladd, sekání
09:28 NYI 0:1 Eberle (Barzal)
13:38 MNS 2 Fiala, sekání