Lukáš Sedlák (CBJ), 0+0, 2 střely, 2 hity, čas na ledě: 10:59
David Krejčí (BOS), 0+1, 4 střely, 2 hity, čas na ledě: 21:07.

Vyloučení: 1-2
Góly v přesilovce: 1-0
Hity: 34-34
Buly: 32-28.
Je dobojováno! Domácí tým vítězí 2:1 po prodloužení a bere dva body. Columbus sice prohrál, získal však důležitý bod a navíc jeho náskok na devátý Montreal opět vzrostl, protože kanadský tým dnes podlehl Chicagu 0:2.

Úvodní branku utkání vsítil v 6. minutě Patrice Bergeron. Boston byl v prvním dějství aktivnější, ale přesto v 17. minutě inkasoval. Trefil se Matt Duchene. Rozhodnutí přišlo ve 4. minutě prodloužení. Brad Marchand využil přihrávky Bergerona a rozhodl tento zápas.

63:30

63:30 Brad MARCHAND - 2:1

63:30

Bruins právě vstřelili branku!
Domácí vítězí v prodloužení! BRAD MARCHAND si dojel puk v rohu kluziště, manévrem se zbavil obránce a dostal kotouč na hůl Bergerona. Střelec první branky Bruins poté nabil svému hokejovému dvojčeti puk na pravý kruh, odkud se Marchand razantní ránou nemýlil. 2:1 po prodloužení. Asistence: Patrice Bergeron.

62:52

Duchene si vybruslil před bránu, ale Halák jej dokázal zastavit.

62:34

Panarin to udělal famózně. Vyčkal si na pád obránce a dokázal jej přelstít. Nakonec se ocitl v blízkosti Haláka, kterého ale překonat nedokázal.

62:24

Hra se zase poněkud uklidnila a oba týmy vystřídaly.

61:42

Boston předvedl skvělé střídání a vytvořil si hned tři zajímavé šance.

61:06

Velká šance Marchanda brankou neskončila. Korpisalo se skvěle přemístil a dokázal zabránit gólu.

60:43

Duchene nabral rychlost, ale ve finální fázi mu kotouč ujel z hole.

60:21

Kuraly si vyměnil puk s Moorem a vystřelil zápěstím. Jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

2:1

Branky a nahrávky: 6. Bergeron (Marchand, Krejčí), 64. Marchand (Bergeron) – 17. Duchene (Nutivaara, D. Savard)

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, J. Moore, Clifton, Kampfer – Heinen, Bergeron (A), Marchand – Coyle, Krejčí (A), DeBrusk – Wagner, Kuraly, Carey – Backes, Acciari, Nordström.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kinkaid) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Nutivaara, McQuaid, Harrington – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Duchene, Dzingel – Jenner (A), Riley Nash, Sedlák – Bjorkstrand, Wennberg, Dubinsky.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Murphy, Nowak

Diváci: 17 565

05:24 CBJ 2 Sedlák, nedovolené bránění
05:51 BOS 1:0 Bergeron (Marchand, Krejčí)
16:52 CBJ 1:1 Duchene (Nutivaara, D. Savard)
35:55 BOS 2 Coyle, nedovolené bránění brankáři