2:0

konec (1:0)

16.03.2019, 17:00 • Stadion Arsenal, Tula • 20. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.83 3.46 4.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Reziuan Mirzov a Igor Gorbatěnko rozhodli o tom, že body z tohoto zápasu bere domácí celek. Hosté měli jen jednu střelu na branku, s tou si gólman Michail Levašov dokázal poradit, a tak udržel čisté konto. (18:51:43)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:17.

90+3

90+3

Už se pravděpodobně nic nestane.

90+1

Tři minuty se budou nastavovat nad rámec tohoto zápasu.

90

Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Luka Djordjević, přichází Guram Adžojev.

89

Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Igor Gorbatěnko, přichází Kantemir Berchamov.

87

87. Igor GORBATĚNKO - 2:0

87

Arsenal Tula právě vstřelil branku!
To byla nádhera, 2:0 pro domácí, balon získal a tvrdou ránou pod horní tyč jej poslal osamocený IGOR GORBATĚNKO. Asistence: Abdul Kadiri Mohammed.

83

Luka Djordjević pálil z dobré pozice, jeho rána končí nad brankou, vykopávat bude brankář.

81

Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Arsen Chubulov, přichází Michail Komkov.
Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Sergej Tkačjov, přichází Georgij Kostadinov.

81

80 Oleg Dančenko pálil nepřesně, rozehrávat bude domácí brankář. Michail Levašov uvede míč do hry od své branky.

78

Igor Gorbatěnko má velké problémy s kolenem, zdá se, že utkání dohraje s bolestmi.

75

Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

73

Dvakrát nyní vhazovat na své polovině domácí celek,ale výraznější šanci si vypracovat nedokázal.

71

Žlutou kartu dostává Michail Levašov (FC Arsenal Tula).

71

j Alexandr Kutin měl obrovskou šanci na vyrovnání, jeho rána z pár centimetrů končí mimo mimo branku. Domácí nyní přečkali těžký moment.

70

Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek prohrává o jednu branku.

69

Žlutou kartu dostává Dmitrij Jatčenko (FC Jenisej Krasnojarsk).

68

Oleg Dančenko pálil z dobré pozice, jeho rána však končí mimo branku, gólman ani zasahovat nemusel, jen kontroloval hru.

67

Domácí celek přečkal aktivní hru soupeře a nyní je to Arsenal, který se tlačí do šancí.

66

Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní do šancí nežene. Gólmani jsou poslední minuty bez práce.

64

Igor Gorbatěnko zkoušel centrovat před branku, ale hostující obrana si dokázala poradit.

63

Alexandr Sobolev, hrající hodně aktivně, nyní pálil mimo.

62

Gija Grigalava jako obránce vypálil ze střední vzdálenosti, rána končí mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.

59

Žlutou kartu dostává Sergej Tkačjov (FC Arsenal Tula).

58

Žlutou kartu dostává Igor Gorbatěnko (FC Arsenal Tula).

56

Následoval rohový kop Jeniseje, centr se snesl před branku, obrana si poradila. Následně byl Alexandr Sobolev v postavení mimo hru.

55

Oleg Dančenko pálil z dobré pozice, jeho projektil viděl a chytil domácí brankář Michail Levašov.

54

Hostující celek bude vhazovat.

52

Alexandr Sobolev pálil z dobré pozice, jeho projektil končí mimo branku. Gólman domácího celku ani zasahovat nemusel.

50

Sledujeme klidný úvod do druhého poločasu, mnoho šancí momentálně k vidění není. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

47

Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Aleksandr Zotov, přichází Alexandr Sobolev.
Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Konstantin Savičev, přichází Artur Sarkisov.

47

Hostující celek vhazuje na své polovině, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující celek bude pravděpodobně brzy střídat.

46

Zápas pokračuje druhým poločasem, s jednobrankovou výhodou do něj vstupuje domácí celek.

46

Po prvním poločase vede domácí celek o jednu branku, dokázal se postaral Reziuan Mirzov.

45+0

44

Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase.

42

Sergej Tkačjov to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal. Obrana jeho akci zblokovala.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, hraje se spíše na středu hrací plochy, aktivněji hraje domácí celek, který už jednu branku vstřelit dokázal.

36

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

35

Michail Levašov bude po nepřesné akci Jeniseje rozehrávat od své branky, domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

34

Nyní se hra vyrovnala, hraje se spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nyní nemůže dostat na polovinu soupeře.

31

Alexandr Kutin se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána se do branky však nevešla, gólman zasahovat vůbec nemusel.

29

29. Reziuan MIRZOV - 1:0

29

Domácí celek se po necelé půlhodině hry dostává do vedení, výborně to udělal REZIUAN MIRZOV. Vylepšil si střeleckou pozici a vystřelil na zdař bůh. Jeho padáček si našel cestu do brány, míč přelétl brankáře a máme tu první přesnou trefu utkání.

27

Hosté rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

25

Nyní vhazuje hostující celek na polovině hrací plochy, hře dominuje mnoho nepřesností na straně hostů i domácích.

24

Fanoušci na stadionu zatím sledují klidný zápas, na střelu na branku zatím čekáme. Ani jeden celek zatím přesně vypálit nedokázal.

22

Fegor Ogude zakončoval hostující akci, jeho projektil končí mimo branku. Následovat bude odkop od domácí branky.

20

Od své branky bude vykopávat hostující brankář David Jurčenko. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

19

Rohový kop rozehrával domácí celek, centr se snesl před branku, kde byla připravená obrana.

17

Žlutou kartu dostává Konstantin Savičev (FC Jenisej Krasnojarsk).

14

Domácí fotbalisté hrají aktivněji, hostující celek musí faulovat, a proto mají fotbalisté Arsenalu k dispozici volné kopy. S těmi však mají problémy.

12

Igor Gorbatěnko centroval před branku, spoluhráč jeho centr sice tečoval, ale balon končí mimo hrací plochu. David Jurčenko bude odkopávat. Sledujeme nepříliš záživnou pasáž hry.

10

Domácí rozehrávají volný kop. Sergej Tkačjov zkoušel překonat zeď, kterou si postavil brankář, ale nepodařilo se mu to.

9

Žlutou kartu dostává Luka Djordjević (FC Arsenal Tula).

8

Po nepřesné akci bude hostující brankář rozehrávat od své branky. David Jurčenko se rozhodl pro dlouhý výkop.

7

Ali Gadžibekov rozehrává kombinaci, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.

5

Pět minut hry je pryč a výraznější šanci jsme zatím v tomto zápase neviděli. Ani jeden celek se zatím do šance nedostal.

4

Autové vhazování pro Jenisej na její obranné polovině.

3

Michail Levašov rozehrává od své branky, následně se do šance dostali jeho spoluhráči, ale rána byla zblokovaná.

2

Balon mají pod kontrolou hostující fotbalisté, kteří se marně pokouší prosadit na útočné polovině.

1

Reziuan Mirzov zkoušel něco vymyslet se spoluhráči, ale akce se mu nepodařilo, rozehrávat tak bude hostující celek na své polovině.

1

Domácí hrají v červeném, hosté v modrém.

1

FC Jenisej Krasnojarsk je na posledním místě tabulky s 11 body. Skóre má 12:33. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Dynamem Moskvou 2:1. Remizoval s Achmatem 1:1 a Rostovem 1:1. Nestačil na CSKA Moskvu 1:2 a na Samaru 0:4.
FC Arsenal Tula odehrál 19 zápasů s bilancí 6-6-7 a získal 24 bodů. Skóre má 25:25 a v tabulce je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Petrohradem 4:2 a CSKA Moskvu 2:0, Nestačil na Krasnodar 0:3 a Achmat 0:2. Remizoval s Rostovem 0:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ruské Premier Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Arsenal Tula a FC Jenisej Krasnojarsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.