13.03.2019, 00:30 • Bell Centre, Montreal • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.46 4.8 6.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:11

Montreal právě vstřelil branku!
Jordan Weal vkleče zablokoval nahození Wings a MAX DOMI z levého kruhu zamířil do prázdné brány! Asistence: Jordan Weal a Shea Weber.

58:44

Jonathan Bernier naskočil na střídačku Red Wings, kteří zkoušejí vyrovnat bez brankáře!

47:57

Tyler Bertuzzi se řítil sám na bránu a u pravé tyče se puk snažil bekhendem zasunout do sítě, jenže Carey Price v rozštěpu fantasticky zasáhl levým betonem! Obrovská šance Red Wings!

45:42

Nate Thompson střelou z pravého kruhu mířil ke vzdálenější levé tyči, Jonathan Bernier ale jeho pokus skvěle vyrazil pravým betonem mimo!

44:58

Red Wings měli obrovskou šanci, jejich rána z bodu pravého kruhu pro vhazování se ale zřejmě otřela o pravou tyč a mířila mimo! Málem 2:2!

42:01

Jonathan Bernier špatně rozehrál zpoza brány a poté na přední tyči vyrazil střelu Montrealu z vrcholu pravého kruhu hrudí. Následoval závar, během něhož se domácí hráči poté neprosadili.

40:40

40:40 Andreas ATHANASIOU - 2:1

40:40

Detroit právě vstřelil branku!
ANDREAS ATHANASIOU se v mezikruží nádherně protáhl mezi dvěma hráči Red Wings a střelou zápěstím poté překonal doposud bezchybného Careyho Price mezi betony! Hokejisté Red Wings udeřili krátce po přestávce a jsou zpět v zápase! Montreal vede pouze o gól. Vyrovnají hosté? Je to 2:1. Asistence: Niklas Kronwall a Trevor Daley.

37:32

37:32 Brett KULAK - 2:0

37:32

BRETT KULAK se nenechal odradit, když po předchozí zablokované střele vypálil na vrcholu levého kruhu a jeho rána po přihrávce Tomáše Tatara skončila za zády Jonathana Berniera! Asistence: Tomáš Tatar a Brendan Gallagher.

33:52

Montreal mohl vést rozdílem dvou branek, když se Jordan Weal a poté Christian Folin v rozpětí pouhých 4 sekund dostali na vrcholu levého kruhu ke střele, jenže oba dva orazítkovali brankovou konstrukci! Neskutečný moment!

32:27

32:27 Max DOMI - 1:0

32:27

MAX DOMI se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci a nezaváhal! Gólman Jonathan Bernier poprvé kapituloval a Montreal vede v polovině utkání 1:0! Asistence: Andrew Shaw a Tomáš Tatar.

30:45

Brendan Gallagher se ocitl před bránou ve velké šanci, jenže Jonathan Bernier podržel Detroit!

29:58

Filip Hronek vyfasoval dvě minuty za podražení a přesilovou hru si tentokrát vyzkouší Montreal.

26:37

Michael Rasmussen se ocitl před bránou v obrovské šanci, Carey Price ale jeho pokus vyrazil! Fantastický zákrok brankáře Habs.

25:56

Jordie Benn byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Detroit si zahraje přesilovou hru. Otevřené skóre?

19:26

Tomáš Tatar byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění krátce před koncem třetiny.

09:09

Jacob de la Rose byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Montreal si zahraje první přesilovou hru.

05:04

Delší dobu se nic nedělo, nyní ale v blízkosti levé tyče vypálil s příklepem Tyler Bertuzzi a Carey Price jeho ránu z blízkosti dokázal vytěsnit!

01:23

Tomáš Tatar se ocitl u levé tyče v první velké šanci zápasu, Jonathana Berniera ale nepropálil!

3:1

Branky a nahrávky: 33. Domi (A. Shaw, Tatar), 38. Kulak (Tatar, Gallagher), 60. Domi (Weal, S. Weber) – 41. Athanasiou (Kronwall, Daley)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Mete, S. Weber (C), Kulak, Petry, Jo. Benn, Folin – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Byron (A), Domi, A. Shaw – Drouin, Kotkaniemi, Armia – Lehkonen, N. Thompson, Weal. Hlavní trenér: Claude Julien.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – DeKeyser, Hronek, Kronwall (A), Witkowski, Ericsson, Daley – Bertuzzi, Athanasiou, Mantha – Vanek, Nielsen (A), Zadina – Abdelkader (A), Glendening, Helm – Ehn, J. de La Rose, Rasmussen. Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Rozhodčí: Marc Joannette, Garrett Rank. Čároví: Bevan Mills, Derek Nansen

Diváci: 21302

09:09 DET 2 J. de La Rose, podrážení
19:26 MTL 2 Tatar, nedovolené bránění
25:56 MTL 2 Jo. Benn, podrážení
29:58 DET 2 Hronek, podrážení