Play-off EBEL

spusu Vienna Capitals – HC LERAM Orli Znojmo

7:0

konec (4:0, 2:0, 1:0) Stav série: 1:0

13.03.2019, 19:15 • Albert Schultz Eishalle • Čtvrtfinále • Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka), Jakub Prchal (@jakubprchal)

Tipsport: 1.36 6.38 5.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to dnes vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:31:46)
Konec zápasu. Domácí hokejisté si ve třetí třetině pohlídali svůj výrazný náskok a slaví výhru, a to dokonce s čistým kontem. Série však teprve začala a důležité zápasy teprve přijdou. Pro Znojemské je důležité na zápas rychle zapomenout a soustředit se na páteční domácí utkání.

59:37

Domácí vyhazují do bezpečí.

59:20

Orli si zahrají přesilovku pět na tři, která potrvá do konce utkání, pokud ji nevyužijí. Na trestnou míří Lakos.

58:25

Mrázek střílel z levého kruhu k bližší tyči, tu ale těsně minul!

58:16

Vyloučení v týmu Vienna Capitals (Romig – 2 min., sekání).

58:16

Matuš se po kontaktu s protihráčem složil k zemi ve středním pásmu. Rozhodčí na to nereagoval. Zdá se, že hostující útočník bude v pořádku.

57:40

Hraje se za brankou hostí.

56:40

Mullen v přečíslení dva na jednoho tečoval kotouč do protipohybu gólmana Lassily, ten ale předvedl parádní reflex.

55:31

Píská se hra vysokou holí. Bude se vhazovat po pravém boku Lamoureuxe.

54:47

Další komerční přestávka. Hra se ve třetí třetině hodně kouskuje a místní diváci nevidí příliš pohledný hokej.

54:25

Domácí Wall stojí za vlastní brankou a čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.

53:20

Znojemští hokejisté se snaží něco vymyslet a vyprovokovat soupeře směrem k dalším duelům.

51:28

Střelu Stehlíka tečoval jeden z beků Capitals. Bude se vhazovat v útočném pásmu Znojma.

50:34

Zakázané uvolnění Orlů přesune hru před gólmana Lassilu.

48:30

Kotouč se ocitl v hledišti. Čeká nás komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.

47:59

Hraje se zejména ve středním pásmu. Domácí se nikam neženou a snaží se držet kotouč na svých holích.

7:0

Branky a nahrávky: 4. Vause (DeSousa, Romig), 6. DeSousa (Dorion, Fischer), 18. DeSousa (Schneider, Olden), 20. Schneider (DeSousa), 23. DeSousa, 36. Peter (Dorion), 43. Olden (Wukowits, Grosslercher)

spusu Vienna Capitals: Lamoureux (Starkbaum) – Wall, Clark, Fischer, Dorion, Peter, Mullen, Lakos – Olden, Holzapfel, Tessier – DeSousa, Vause, Romig – Nödl, Nissner, Schneider – Bauer, Wukowits, Grosslercher.

HC LERAM Orli Znojmo: Halász (21. Lassila) – Tejnor, Vainonen, Sedlák, Kruckovyč, Lattner, Stehlík, Jonáš – McPherson, Stretch, Kalus – Novák, Matuš, Mrázek – Němec, Bartoš, Hlava – Oščádal, Špaček.

Rozhodčí: Smetana, Sternat – Nagy, Soos

03:20 VIE 1:0 Vause (DeSousa, Romig)
05:09 VIE 2:0 DeSousa (Dorion, Fischer)
10:58 ZNO 2 Hlava, sekání
12:22 VIE 2 Vause, hákování
16:06 ZNO 2 Kalus, hrubost
17:33 VIE 3:0 DeSousa (Schneider, Olden)