DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov

2:1

po s.n. (1:0) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)

12.03.2019, 17:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • O udržení • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

63:24

Rozhodne Jihlava v přesilové hře? Uvidíme. Každopádně tohle je vítaná příležitost pro domácí tým rozhodnout o zisku extra bodu navíc. Matyáš Gréč držel soupeře, což neušlo pozornosti sudího Reicha.

55:47

Jindřich Kardoš a Jakub Kleiner si nemusí nyní nic vyčítat, oba dva jdou ven za sekání.

49:56

Matěj Vála opět usedá na trestnou lavici, nyní za krosček.

43:16

V pěti se hrálo jen na okamžik, respektive na 64 sekund. Přesilovka pro Jihlavu za nedovolené bránění Jan Fencla.

40:12

Dukla se hne po přesilovce natlačila dopředu, jenže Matěj Vála zasáhl neúmyslně v souboji o puk Jonáše Kočicu a jde ven za faul loktem. Síly na ledě se tak srovnají.

40:00

Dukla půjde do třetí třetiny s přesilovou hrou díky pozdnímu dohrání Lukáše Zmeškala.

36:56

Jindřich Kardoš si jde posedět na dvě minuty za vysokou hokejku.

33:50

Dvě minuty jde odpykat Tomáš Chlubna za sekání a je zde první přesilová hra pro Zubry.

23:53

David Dobša se vrací na trestnou, nyní už za svůj vlastní prohřeše. Dostává totiž dvě minuty za podrážení.

21:35

Ale jen na 14 sekund, hosté totiž hráli v šesti a dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na hrací ploše. Trest odpyká David Dobša.

19:21

Jihlava si na sklonku první třetiny zahraje přesilovou hru, když Jonáš Kočica dostává zbytečný trest na dvě minuty za hrubost.

2:1

Branky a nahrávky: 26. Rašín (Juda, Chlubna), rozh. náj. Chlubna – 2. Hradil (Borot, Zmeškal)