NHL

Philadelphia Flyers – Ottawa Senators

3:2

konec (0:1, 3:0, 0:1)

12.03.2019, 00:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.6 4.1 4.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji nerušený zbytek noci. (02:43:55)

Statistiky zápasu:
Střely na branku – 36:22 (10:6, 15:5, 11:11)
Zblokované střely – 16:17
Vyhraná vhazování – 26:22
Trestné minuty – 4:8
Hity – 24:20
Hokejisté Philadelphie vítězí nad Ottawou 3:2 a zase více rozhořeli plamínek naděje na postup do play-off!

Domácí utkání nezačali moc dobře a od 10. minuty dokonce po teči Chrise Tierneyho prohrávali. Druhá třetina ale jasně patřila Letcům, kteří v ní otočili skóre třemi zásahy, o které se postarali Oskar Lindblom, Michael Raffl a Scott Laughton. Ve třetí části domácí hru relativně kontrolovali a zdálo se, že už soupeře ke zdramatizování zbytku duelu nepustí. V čase 57:03 však Sens sehráli povedenou akci, na jejímž konci byl Filip Chlapík a přeci jen ještě bylo zaděláno na zajímavý závěr. Ten ale Ottawě zkomplikoval vyloučením Zack Smith a Letci tak těsnou výhru již uhájili.

59:46

Zakázané uvolnění domácích. Vhazuje se před Elliottem...

59:21

Hosté odvolávají brankáře a vyrovnávají tak poměr hráčů v poli!

59:00

Hosté si vyžádali oddechový čas!

58:37

58:37 Anderson fantasticky zasáhl proti Couturierovi.

58:37

Craig Anderson ještě udržel Sens ve hře! Po přihrávce Girouxe střílel Sean Couturier do téměř odkryté branky, ale Anderson se senzačně dokázal přesunout a domácího hráče vychytal!

57:59

Obrovská komplikace pro Ottawu! Za podražení van Riemsdyka je vyloučen Zack Smith a Flyers tak budou hrát dvě minuty před koncem přesilovku!

57:03

57:03 Filip CHLAPÍK - 3:2

57:03

Ottawa právě vstřelila branku!
Hosté to teď sehráli výborně a přeci jen závěr dramatizují! Chabot nahrál na levý kruh Zackovi Smithovi, který následně našel FILIPA CHLAPÍKA a ten se trefil z mezikruží k levé tyčce z pohledu brankáře Elliotta. Český útočník zaznamenal svou druhou trefu kariéry v NHL. Asistence: Zack Smith a Thomas Chabot.

56:02

Puk byl sražen do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.

55:44

Z pravého kruhu vypálil Bobby Ryan, Elliott byl pozorný.

55:03

Zbývá pět minut do konce třetí třetiny.

54:40

Ottawě se nedaří kombinace a tak to Chris Tierney zkusil individuálně. Vůbec to neudělal špatně. Stahovačkou se zbavil obránce a střílel z mezikruží. Elliott ale podržel svůj tým!

54:04

Zakázané uvolnění domácích. Vhazuje se před Elliottem.

3:2

Branky a nahrávky: 23. Lindblom (Couturier, Gostisbehere), 27. M. Raffl (Patrick), 40. Laughton (Konecny, M. Raffl) – 10. Tierney (Harpur, Balcers), 58. Chlapík (Z. Smith, Chabot)

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Sanheim, Provorov, P. Myers, Gostisbehere, Gudas, Hägg, MacDonald (A) – Giroux (C), Couturier (A), Lindblom – Konecny, Patrick, J. van Riemsdyk – Hartman, Laughton, M. Raffl – Knight, Varone.

Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – DeMelo, Chabot, Ceci, Wolanin, Harpur, Borowiecki (A) – Duclair, Pageau (A), B. Tkachuk – B. Ryan, Chlapík, Z. Smith (A) – Bödker, O. Lindberg, Gibbons – Pääjärvi, Tierney, Balcers.

Rozhodčí: Anderson, Charron – Mills, Smith

Diváci: 18 193

09:48 OTT 0:1 Tierney (Harpur, Balcers)
22:02 PHI 1:1 Lindblom (Couturier, Gostisbehere)
26:02 PHI 2:1 M. Raffl (Patrick)
29:26 PHI 2 Hartman, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo