Evropská liga

Eintracht Frankfurt – Inter Milán

0:0

konec (0:0)

07.03.2019, 18:55 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Osmifinále • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 2.32 3.36 3.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

83

Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Gélson Fernandes sestřelil před vápnem Politana a vidí žlutou kartu.

81

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sébastien Haller, přichází Gonçalo Paciência.

80

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Cédric Soares.

77

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Jetro Willems.

71

71. Hinteregger hlavičkoval zcela mimo branku

71

Zničehonic hlavičkoval Martin Hinteregger v jasné pozici v pokutovém území. Pokus domácího stopera ale nebyl příliš povedený a Handanovič ani nemusel zasahovat.

61

Antonio Candreva se na trávníku neuvedl zrovna nejlépe. Po podklouznutí zahrál rukou přesně před zrakem hlavního rozhodčího a je potrestán žlutou kartou.

60

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Antonio Candreva.

55

55. Souboj DAmbrosia s Hallerem nebyl posouzen jako faul

55

DAmbrosio poslal k zemi v pokutovém území Hallera. Hlavní rozhodčí ale penaltu neodpískal, místo toho dostal žlutou kartu za protesty Makoto Hasebe.

53

53. Neuznaná branka domácího týmu pro ofsajd

53

Frankfurt sice po rohovém kopu dostal míč až do sítě, ale po hlavičce Hallera ještě tečoval balon v ofsajdu Sebastian Rode. Handanovič si mohl zhluboka oddechnout.

33

Žlutou kartu vidí v prvním poločase také Lautaro Martínez. Teprve jednadvacetiletý Argentinec ve službách Interu sestřelil skluzem ve středu pole Gaćinoviće.

24

Kwadwo Asamoah trefil tělem Brozoviće ve vysokém výskoku a je potrestán žlutou kartu.

23

23. Neproměněná penalta

23

Inter ale pokutový kop neproměňuje! Míč si postavil na značku penalty Marcelo Brozović, zkušený Chorvat, který si zahrál i ve finále mistrovství světa poslal míč k pravé tyči, ale tam se vydal i Kevin Trapp. Parádní zákrok domácího brankáře!

22

22. Penaltový zákrok

22

Pokutový kop pro Inter! Fernandes zcela zbytečně podrazil na hranici vápna Martíneze!

5

Filip Kostić je prvním potrestaným hráčem zápasu. Nabíhající Politano měl na pravé straně solidní rychlost a Kostić musel sáhnout k tvrdému faulu.