konec (0:2, 0:0, 0:0) Stav série: 0:1

26.02.2019, 17:30 • Ledový palác Petrohrad • Osmifinále • Karel Jedlička

Tipsport: 1.29 6.0 8.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu
Střely na bránu 30:16, vhazování 41:32, hity 20:14, čas v útoku 14:01-6:23, vyloučení 4:4, využití 0:2.

Československá stopa
Július Hudáček (SPM) 30 zákroků, úspěšnost 100%
Robin Hanzl (SPM) 1+0, 1 střela, čas na ledě 20:31 (20:00:41)
Úvodní zápas série mezi Petrohradem a Spartakem Moskva končí seznační porážkou obrovského favorita. Hosté v poslední třetině zamkli vlastní obranné pásmo a prakticky Petrohrad k ničemu nepustili.
Čisté konto vychytal slovenský brankář Július Hudáček, vítězný gól vstřelil v přesilovce už na konci první třetiny český útočník Robin Hanzl.
V téhle sérii se ještě máme na co těšit!

59:36

Hersleyho dělovku po vyhraném buly vyráží Hudáček, domácí jsou dál u puku.

59:30

Oddechový čas pro hosty.

59:30

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Vselovod Sorokin – 2 min., hákování).

58:27

Igor Šesťorkin míří na střídačku, domácí to ještě zkusí v šesti.

58:02

Neprosadil se ani Karsums a vyloučený Plotnikov už skáče z trestné lavice na led, domácí hrají v plném počtu.

58:00

Dnešní utkání sleduje 12 300 diváků.

56:36

Spartak se v přesilovce zase jednou podíval do útočného pásma, Zlobinovu střelu chytá Šesťorkin, který byl dlouho v roli diváka.

56:02

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., faul loktem).

55:17

Spartakovci vyhrávají buly a znovu posouvají hru do středního pásma, což jim v této fázi zápasu zcela postačuje.

54:56

Alexandr Barabanov nataženou holí tečoval střelu od modré na Hudáčka, čisté konto mu ale ani on nepošpinil.

54:14

Dmitrij Kalinin sebral kotouč Gusevovi a vyhazuje na zakázané uvolnění.

53:20

Domácí obránce čeká za vlastní bránou na střídající spoluhráče. Obrázek hry, který by šel do textového přenosu dnešního zápasu kopírovat a vkládat znovu a znovu...

52:35

Poslední komerční přestávka dnešního zápasu.

52:03

Gusev prudce centroval na zadní tyč na zcela volného Prochorkina, který z voleje nedokázal trefit odkrytou část brány.

51:15

SKA střídá a znovu rozjíždí akci zpoza vlastní brány, ta ztroskotala stejně jako řada předchozích. Plotnikova odzbrojil v okamžiku střely čistě Kalinin.

50:40

Dokonale organizovaná defenzivní hra Spartaku stále nepouští domácí ani do náznaku šancí.