3. Connor Carrick (NJD) – 0+2 (03:59:46)

Tomáš Tatar (MTL) – 0+0, 1 střela, 0, 18:19

Využití: 0:0.
V oslabení: 0:1.
Vhazování: 49% – 51%.
Hity: 24:10.
Dnešní utkání mezi New Jersey Devils a Montrealem Canadiens je u konce. Z vítězství se raduje domácí celek, který o dvou bodech rozhodl v prvních dvou třetinách. Nejprve se trefil poprvé v NHL Nathan Bastian. Ve druhé třetině zvýšil na 2:0 svou druhou brankou v kanadsko-americké soutěži Kurtis Gabriel. Drama ale přišlo v poslední části, když dokázal ve vlastním oslabení snížit Paul Byron. Devils si jednogólové vedení ale pohlídali a mohou se radovat z třetího vítězství nad Habs v této sezoně.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

59:45

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Paul Byron – 2 min., nedovolené bránění).

59:45

Další zakázané uvolnění Devils. Do konce třetí třetiny však příliš času nezbývá.

59:32

Další vítané přerušení pro New Jersey. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:18

Kotouč teď vylétl ze hřiště a Devils se o dalších sedm sekund přiblížili zisku dvou bodů.

59:11

Oddechový čas pro hosty.

59:11

Greene to zkoušel do opuštěné klece přes celé hřiště, leč minul. Píská se zakázané uvolnění a vhazování tak bude před Schneiderem.

58:57

Montreal to zkouší bez gólmana!

58:00

Naopak na druhé straně se mohli domácí uklidnit. Ale další přečíslení dvou na jednoho nebylo úspěšné.

57:45

Na Schneidera letěly další dvě nebezpečné střely. Nejprve z pravé strany a poté z levé pálil Jesperi Kotkaniemi. Domácí strážce svatyně vyráží betonem.

56:38

Vítaná pomoc pro New Jersey. Přihrávka jednoho z hostů byla příliš dlouhá a odpískán je icing. Hra se stěhuje zpátky před Price.

56:09

Habs sice nebyli pevně usazeni v útočném pásmu, přesto poskakující puk Schneider raději přikryl a uklidňuje svůj tým.

55:30

Devils se poté snažili jít do brejku, ale provinili se proti pravidlu o ofsajdu.

55:05

\na druhé straně zkoušel štěstí Max Domi. Jeho pokus byl sražen nad branku.

54:25

Palmieri vypálil ihned po vhazování. Jeho střela však mířila příliš vysoko.

2:1

Branky a nahrávky: 13. Bastian (C. Carrick, J. Jakovlev), 24. Gabriel (C. Carrick, Rooney) – 47. Byron (Danault)

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – A. Greene (C), Severson, Müller, C. Carrick, Santini, J. Jakovlev – Wood, Hischier, Palmieri (A) – Quenneville, Zajac (A), Coleman – Stafford, M. McLeod, Bastian – Agostino, Rooney, Gabriel.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Mete, S. Weber (C), Reilly, Petry, Jo. Benn, Kulak – Drouin, Danault, Gallagher (A) – Tatar, Domi, A. Shaw – Byron (A), Kotkaniemi, Armia – Peca, N. Thompson, Lehkonen.

Rozhodčí: Skilliter, Meier – Murchison, Nowak

Diváci: 12 791

07:07 MTL 2 A. Shaw, zásah do hlavy nebo krku
09:38 NJD 2 M. McLeod, držení
12:35 NJD 1:0 Bastian (C. Carrick, J. Jakovlev)
23:06 NJD 2:0 Gabriel (C. Carrick, Rooney)