Tipsport extraliga

HC Dynamo Pardubice – Berani Zlín

2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1)

24.02.2019, 15:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • 48. kolo • Petr Peleška (@PetrPeleska), Milan Huppert

Tipsport: 3.76 5.0 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi utkání mezi Pardubicemi a Zlínem. Po celou dobu utkání domácí tým tahal za kratší konec a tři body míří na Valašsko. (17:28:08)

59:10

Tomáš Rolinek střílel z levé strany a puk málem zapadl za záda Libora Kašíka.

58:31

58:31 Tomáš FOŘT - 2:4

58:31

Zlín právě vstřelil branku!
Je zřejmě rozhodnuto o vítězi dnešního utkání. TOMÁŠ FOŘT získal kotouč ve středním pásmu a poslal ho do prázdné pardubické branky. Asistence: Dalibor Řezníček.

57:24

První střela během další přesilové hry pět na tři, ovšem Libor Kašík naprosto v pohodě zachytil puk do své výstroje.

57:17

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Antonín Honejsek – 2 min., podrážení).

56:43

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Juraj Mikuš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Pavel Sedláček – 2 min., podrážení).

55:29

55:29 Oscar EKLUND - 2:3

55:29

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo využívá svoji přesilovku pět na tři! OSCAR EKLUND vypálil z pravého kruhu a se štěstím se kotouč odrazil za záda Libora Kašíka. Asistence: Nicholas Schaus, Petr Sýkora.

54:41

Pardubice hrají bez brankáře přesilovou hru pět na tři.

54:41

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Herman – 2 min.).

53:57

Vhazovat se bude před Liborem Kašíkem. Čeká nás hra čtyři na čtyři.

53:57

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rostislav Marosz – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Ralfs Freibergs – 2 min., sekání).

53:37

Dynamo je v útočné třetině bezzubé, jelikož není schopno ohrozit branku Libora Kašíka.

52:40

Tentokrát se Berani drží v útočné třetině, ale branku Ondřeje Kacetla nijak neohrozili.

50:50

Patrik Poulíček střílel nebezpečně z levé strany, ovšem Libor Kašík vyrazil puk vyrážečkou do ochranné sítě.

49:40

Nicholas Schaus zkoušel nahodit kotouč z pravé strany, ale branku Zlína bohužel pro domácí netrefil.

48:30

Zakázané uvolnění Pardubic.

2:4

Branky a nahrávky: 28. P. Sýkora (Ihnačák), 56. Eklund (Schaus, P. Sýkora) – 5. E. Kulda (Gazda, Dufek), 12. Honejsek (Freibergs), 36. Ferenc (Herman, Okál), 59. Fořt (Řezníček)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Eklund, Porseland, Mikuš, Holland, J. Zdráhal, Schaus, Budík – L. Horký, Mandát, Machala – P. Sýkora (A), Ihnačák, Marosz – Hovorka, Poulíček (A), Rolinek (C) – Koffer, J. Kloz, Dušek.

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Gazda, Řezníček, Valenta, Ferenc, Hamrlík – Šlahař, Fořt (A), Kubiš (C) – Okál, Honejsek, Herman – E. Kulda, P. Sedláček, Dufek – L. Krejčík, Popelka, Václavek.

Rozhodčí: Hribik, Kubičík – Pešek, Polák

04:17 ZLN 0:1 E. Kulda (Gazda, Dufek)
11:06 ZLN 0:2 Honejsek (Freibergs)
19:31 ZLN 2 Freibergs, hákování
23:17 PCE 2 Ihnačák, vysoká hůl
27:37 PCE 1:2 P. Sýkora (Ihnačák)