24.02.2019, 16:00 • Home Credit Aréna, Liberec • 48. kolo • Jonáš Majtyka

Tipsport: 2.07 4.3 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek večera. (18:29:50)
Nejlepšími hráči byli určení Tomáš Vincour (HMM) a Lukáš Derner (LIB).
Neskutečný zápas je u konce. Tygři ve třetí třetině dokonali svůj obrat, když vstřelili dva góly během jednoho oslabení a udrží se na prvním místě.

59:45

59:45 Lukáš DERNER - 6:3

59:45

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec ještě pojišťuje svou výhru. Petr Jelínek přihrál na modrou LUKÁŠI DERNEROVI, který svou dělovkou zamířil přesně mezi nohy Jaroslava Pavelky a vstřelil svůj druhý gól v zápase. Asistence: Petr Jelínek.

59:03

Tygři zkušeně brání svůj náskok.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20

Domácí jsou kompletní. Dlouhé oslabení zvládli mnohem lépe, než kdokoliv mohl čekat.

56:48

Liberec se nadále úspěšně brání, Mountfieldu se nedaří udržet útočnou třetinu.

55:24

55:24 Petr JELÍNEK - 5:3

55:24

Home Credit Aréna se otřásá v základech! Tygři střílí druhý gól ve vlastním oslabení a zvyšují na 5:3! Lukáš Krenželok vyslal do samostatného úniku PETRA JELÍNKA, jenž bekhendovou kličkou překonal nešťastného Pavelku. Asistence: Lukáš Krenželok.

54:37

54:37 Lukáš DERNER - 4:3

54:37

Neuvěřitelné! Dominik Lakatoš vybojoval kotouč v útočném pásmu a přihrál na modrou čáru LUKÁŠI DERNEROVI, který dělovkou od modré prostřelil Jaroslava Pavelku, který měl zakrytý výhled. Asistence: Dominik Lakatoš.

54:11

Liberec vyhazuje. Hosté musí začít ve svém obranném pásmu.

53:45

Petr Zámorský chtěl vypálit od modré, jenže v rozhodující okamžik mu selhala hůl.

53:19

Tomáš Filippi (LIB) je vyloučen za vysokou hůl. Bylo to navíc s krví, takže Mountfield má před sebou čtyři minuty trvající přesilovku.

52:33

Do konce základní hrací doby zbývá necelých osm minut a ani jeden tým se nedrží zpátky. Obě mužstva chtějí tři body.

6:3

Branky a nahrávky: 7. M. Kvapil (Ševc, Birner), 27. P. Jelínek (M. Zachar), 30. L. Hudáček (Filippi, Ševc), 55. Derner (Lakatoš), 56. P. Jelínek (L. Krenželok), 60. Derner (P. Jelínek) – 9. Smoleňák (M. Chalupa, Rákos), 13. Vincour (R. Pavlík), 22. Vincour (R. Pavlík, Nedomlel)

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Kolmann, Derner, T. Hanousek, Šmíd (A), Doherty, Ševc, Stříteský – Lenc, L. Hudáček, Birner – Ordoš, Filippi, M. Kvapil – M. Zachar, P. Jelínek (C), L. Krenželok – Valský, J. Vlach, Lakatoš.

Mountfield HK: J. Pavelka (Maxwell) – Zámorský, Linhart (A), Graňák (C), Cibulskis, F. Pavlík, Rosandić, Nedomlel – Smoleňák, Rákos (A), M. Chalupa – Vincour, Cingel, R. Pavlík – Vopelka, Kukumberg, Miškář – Štindl, Nedvídek, Sklenář.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Kis, Rampír

Diváci: 7 221

05:38 HKM 2 příliš mnoho hráčů
06:21 LIB 1:0 M. Kvapil (Ševc, Birner)
08:16 HKM 1:1 Smoleňák (M. Chalupa, Rákos)
12:34 HKM 1:2 Vincour (R. Pavlík)