8:4
konec (3:1, 4:2, 1:1)
23.02.2019, 17:30 • Čtvrtfinále
HC Studénka – TJ Horní Benešov
8:4
konec (3:1, 4:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 3. Slovák (Sochorek), 11. Martinčík (Tatarčík, Čáň), 12. Sluštík (Štěpják, Orszulík), 26. Orszulík (Čáň, Linduška), 28. Pokorný (Sluštík, Štěpjak), 32. Sochorek, 34. Tomášek (Sochorek), 46. Orszulík (Čáň, Linduška) – 8. Pělucha (Suchý, Hlísta), 30. Vaněk (Kovalovský), 36. Kovalovský (Zigmund), 51. Suchý (Vaněk)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Studénka:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Horní Benešov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
3:00 | STU | 1:0 | Slovák (Sochorek) | |
8:00 | HBE | 1:1 | Pělucha (Suchý, Hlísta) | |
11:00 | STU | 2:1 | Martinčík (Tatarčík, Čáň) | |
12:00 | STU | 3:1 | Sluštík (Štěpják, Orszulík) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:00 | STU | 4:1 | Orszulík (Čáň, Linduška) | |
28:00 | STU | 5:1 | Pokorný (Sluštík, Štěpjak) | |
30:00 | HBE | 5:2 | Vaněk (Kovalovský) | |
32:00 | STU | 6:2 | Sochorek | |
34:00 | STU | 7:2 | Tomášek (Sochorek) | |
36:00 | HBE | 7:3 | Kovalovský (Zigmund) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:00 | STU | 8:3 | Orszulík (Čáň, Linduška) | |
51:00 | HBE | 8:4 | Suchý (Vaněk) | |
Konec |
Ottawa – Columbus 01:00 0:3
Detroit – Minnesota 01:30 2:3
Chicago – Colorado 01:38 3:5
Calgary – Anaheim 03:00 2:1
Vegas – Winnipeg 04:00 3:6
Buffalo – Washington 19:00 5:2
NY Rangers – New Jersey 19:00 5:2
St. Louis – Boston • po s.n. (2:1) 22:00 2:1
Dallas – Carolina 23:00 0:3
Columbus – San Jose 23:00 4:0
Florida – Los Angeles 23:10 6:1
Nashville – Colorado 23:38 0:5
Salzburg – Sparta • po nadst. prodl. 11:00 6:2
Jihlava – Přerov • po n.s.n. (3:2) 12:00 0:3
Kladno – Mountfield HK • po nadst. prodl. 12:00 5:9
Plzeň – Třinec • po n.s.n. (1:2) 12:00 1:2
Slavia – Kometa Brno • po n.s.n. (2:3) 12:30 5:6
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 13:00 3:5
HC Litvínov – Vítkovice • po prodl. 13:00 2:3
Liberec – Vsetín • po nadst. prodl. 13:15 12:0
K. Vary – Olomouc • po nadst. prodl. 13:30 5:1
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 16:00 1:0
Žďár n/S – Zlín • po n.s.n. 16:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 12:00 6:4
Kometa Brno – Havířov • po nadst. prodl. 12:00 3:5
Kobra – Sparta • po nadst. prodl. 12:00 2:6
Technika Brno – Warriors Brno • po prodl. 12:00 1:2
Vsetín – Olomouc • po nadst. prodl. 12:00 6:2
Třinec – Vítkovice • po nadst. prodl. 13:00 2:4
HK MD Šumperk – Přerov • po n.s.n. (1:2) 13:30 2:4
Tábor – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 14:30 4:2
Kladno – Slavia • po nadst. prodl. 14:55 5:3
Jihlava – Žďár n/S • po n.s.n. (1:0) 15:00 5:3
Liberec – Plzeň • po nadst. prodl. 16:15 2:6
HC Litvínov – Mountfield HK • po nadst. prodl. 16:30 1:5
K. Vary – Chomutov • po nadst. prodl. 17:00 4:8
51:00
Autorem branky je JIŘÍ SUCHÝ. Asistence: Petr Vaněk.
46:00
Autorem branky je PETR ORSZULÍK. Asistence: David Čáň a Pavel Linduška.
40:01
40:00
36:00
Autorem branky je DAVID KOVALOVSKÝ. Asistence: František Zigmund.
34:00
Autorem branky je MAREK TOMÁŠEK. Asistence: Jan Sochorek.
32:00
Autorem branky je JAN SOCHOREK.
30:00
Autorem branky je PETR VANĚK. Asistence: David Kovalovský.
28:00
Autorem branky je MIROSLAV POKORNÝ. Asistence: Jan Sluštík a Martin Štěpjak.
26:00
Autorem branky je PETR ORSZULÍK. Asistence: David Čáň a Pavel Linduška.
20:01
20:00
12:00
Autorem branky je JAN SLUŠTÍK. Asistence: Martin Štěpják a Petr Orszulík.
11:00
Autorem branky je VÁCLAV MARTINČÍK. Asistence: Ondřej Tatarčík a David Čáň.
8:00
Autorem branky je JAKUB PĚLUCHA. Asistence: Jiří Suchý a Jan Hlísta.
3:00
Autorem branky je PETR SLOVÁK. Asistence: Jan Sochorek.
00:01