5:4

po prodl. (0:2, 0:2, 4:0 - 1:0)

23.02.2019, 18:00 • 41. kolo • Bob

Konec zápasu. (20:46:35)
Viděli jsme neskutečný zápas, kdy v pohodě hrající Opava vedla po 2. třetině již 4:0!! Jejich pohoda se však ve třetí třetině propadla až do deprese, neboť neskutečně zlepšený výkon Ďáblů znamenal nejen vyrovnání, ale také po zásluze vítězný gól v prodloužení. Neskutečný a nejlepší výkon v sezóně dnes podal Jan Sonnek a vítězný gól byl také skvělou odměnou pro Vojtu Adamíka, který si svou výkonnost držel po celou sezónu. Opava odchází do šaten zdrceně. Porážku si však zasloužila a budiž pro ni ponaučením, že se hraje až do konce. Gratuluji Ďáblům k vítězné tečce za sezónou a také já se letos s Vámi loučím a doufám, že se Vám mé ONLAJNY líbily. Bob

63:34

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Dnes nejlepší hráč celého utkání Jan Sonnek skvěle přihrává a VOJTĚCH ADAMÍK rozhoduje neskutečný zápas!!!

62:33

Lehečka jako Jágr, přes celé kluziště, ale špatně zakončil.

61:51

Ďáblové jsou jako vosy. Opava hraje zkušeně.

60:55

J.Sonnek těsně míjí bombou Lamlovu branku.

60:01

Ďáblové se vzpamatovali a chtějí vyhrát, na střídačce to konečně žije. Opava je otřesená a nechápe, co se děje.

60:00

59:55

Domácí jsou spokojeni a dohrávají zápas za vlastní brankou.

59:31

Adamík pálí chytře na otřeseného Lamlu, ale ten byl pozorný.

58:54

Neskutečné, Ďáblové srovnávají na 4:4. MIROSLAV KUBA se omlouvá všem za svá vyloučení a srovnává! Tak to tady již dlouho nebylo.

58:30

V.Sonnek opět na střídačce.

58:13

Ach, to byla pecka. DANIEL PECHA napřáhl, vypálil a Lamla neměl nárok. Drama je tady! Asistence Málek.

57:33

Ďáblové opět bez gólmana.

57:24

Štindl teď obětavě schytal bombu a těžce odjíždí na střídačku.

57:00

Černý z dálky o centimetry netrefuje prázdnou svatyni domácích.

56:22

Ďáblové hrají bez gólmana!

56:14

Ďáblové se přesilovky přece jen dočkali, za jasné podražení jde ven Vilinskij.

5:4

Branky a nahrávky: 49. Lehečka (Kuba), 50. Sonnek (Lehečka, Gřesík), 59. Pecha (Málek), 59. Kuba, 64. Adamík (J.) – 13. Jaroš (Spratek, Šindelář), 18. Hendrych (Jaroš, Šindelář), 28. Jaroš (Hendrych), 33. Jánošík (Jaroš)

HK Nový Jičín: Sonnek V., (Palička) – Adamík, Már, Hruška, Holáň, Kališ, Gřesík – Kuba, Palička, Krupa, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Zedník, Vaňo, Sonnek J., Hilšer, Irgl

HK Opava: Lamla, (Daňa) – Fédor, Zouhar, Šindelář, Štindl, Kocián, Slavík, Vilinskij – Jaoš, Herman, Jánošík, Zelenkov, Bjurkland, Kadula, Spratek, Wolf, Černý, Malina, Hendrych

Rozhodčí: Maršálek, Čerechovský, Zedník

11:30 NJI 2 Irgl, hákování
12:31 OPA 0:1 Jaroš (Spratek, Šindelář)
16:26 NJI 2 Zedník, krosček
17:47 OPA 0:2 Hendrych (Jaroš, Šindelář)
27:30 OPA 0:3 Jaroš (Hendrych)