3:4
po prodl. (0:1, 2:2, 1:0 - 0:1)
23.02.2019, 18:00
HC Lomnice nad Popelkou – HC Gepardi Jablonec
3:4
po prodl. (0:1, 2:2, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 21. Syrovátka (Junek), 30. Knap (Syrovátka), 54. Rudiš (Špaček) – 3. Bitman (Herda), 26. Peřina (Kotyza, Bitman), 31. Herda (Tomíček), 64. Tomíček
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Lomnice nad Popelkou:
Náhradníci:
Trenér:
HC Gepardi Jablonec:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
2:56 | JEL | 0:1 | Bitman (Herda) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:35 | LNP | 1:1 | Syrovátka (Junek) | |
25:05 | JEL | 1:2 | Peřina (Kotyza, Bitman) | |
29:49 | LNP | 2:2 | Knap (Syrovátka) | |
30:36 | JEL | 2:3 | Herda (Tomíček) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
53:46 | LNP | 3:3 | Rudiš (Špaček) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:45 | JEL | 3:4 | Tomíček | |
po prodl. |
Ottawa – Columbus 01:00 0:3
Detroit – Minnesota 01:30 2:3
Chicago – Colorado 01:38 3:5
Calgary – Anaheim 03:00 2:1
Vegas – Winnipeg 04:00 3:6
Buffalo – Washington 19:00 5:2
NY Rangers – New Jersey 19:00 5:2
St. Louis – Boston • po s.n. (2:1) 22:00 2:1
Dallas – Carolina 23:00 0:3
Columbus – San Jose 23:00 4:0
Florida – Los Angeles 23:10 6:1
Nashville – Colorado 23:38 0:5
Salzburg – Sparta • po nadst. prodl. 11:00 6:2
Jihlava – Přerov • po n.s.n. (3:2) 12:00 0:3
Kladno – Mountfield HK • po nadst. prodl. 12:00 5:9
Plzeň – Třinec • po n.s.n. (1:2) 12:00 1:2
Slavia – Kometa Brno • po n.s.n. (2:3) 12:30 5:6
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 13:00 3:5
HC Litvínov – Vítkovice • po prodl. 13:00 2:3
Liberec – Vsetín • po nadst. prodl. 13:15 12:0
K. Vary – Olomouc • po nadst. prodl. 13:30 5:1
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 16:00 1:0
Žďár n/S – Zlín • po n.s.n. 16:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 12:00 6:4
Kometa Brno – Havířov • po nadst. prodl. 12:00 3:5
Kobra – Sparta • po nadst. prodl. 12:00 2:6
Technika Brno – Warriors Brno • po prodl. 12:00 1:2
Vsetín – Olomouc • po nadst. prodl. 12:00 6:2
Třinec – Vítkovice • po nadst. prodl. 13:00 2:4
HK MD Šumperk – Přerov • po n.s.n. (1:2) 13:30 2:4
Tábor – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 14:30 4:2
Kladno – Slavia • po nadst. prodl. 14:55 5:3
Jihlava – Žďár n/S • po n.s.n. (1:0) 15:00 5:3
Liberec – Plzeň • po nadst. prodl. 16:15 2:6
HC Litvínov – Mountfield HK • po nadst. prodl. 16:30 1:5
K. Vary – Chomutov • po nadst. prodl. 17:00 4:8
63:45
Autorem branky je VÁCLAV TOMÍČEK.
60:01
60:00
53:46
Autorem branky je DAREK RUDIŠ. Asistence: Michal Špaček.
40:01
40:00
30:36
Autorem branky je JIŘÍ HERDA. Asistence: Václav Tomíček.
29:49
Autorem branky je DAVID KNAP. Asistence: Jakub Syrovátka.
25:05
Autorem branky je JIŘÍ PEŘINA. Asistence: Jan Kotyza a Petr Bitman.
20:35
Autorem branky je LUKÁŠ SYROVÁTKA. Asistence: Jiří Junek.
20:01
20:00
2:56
Autorem branky je PETR BITMAN. Asistence: Jiří Herda.
00:01