20.02.2019, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Veronika Loudová

Tipsport: 1.77 4.09 4.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů! (04:45:04)
1. Ryan Miller (Anaheim) 31 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Jakob Silfverberg (Anaheim) 1+0
3. Mikael Granlund (Minnesota) 0+0
S bučením domácích fanoušků končí poslední třetina. V tomto dějství jsme viděli nejprve 3 přesilové hry domácích, ale Miller se překonat nenechat. Následovala studená sprcha v podání 3 gólů, když se prosadili Perry, Kesler a Lindholm. Anaheim si připisuje druhou výhru v řadě naopak Minnesota pokračuje v mizérii dál.
Střely po 3. třetině: Domácí – 31, Hosté – 24.

59:44

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Pontus Åberg – 2 min., sekání).

58:51

58:51 Hampus LINDHOLM - 0:4

58:51

Anaheim právě vstřelil branku!
Vítězství je definitivně zpečetěno, když se ihned po buly trefuje přes celé hřiště do prázdné branky HAMPUS LINDHOLM. Asistence: Adam Henrique.

58:47

Oddechový čas pro domácí.

58:30

Dubnyk je na střídačce, domácí to zkouší v 6ti.

57:10

Na ledě je nyní pouze hostující tým, domácí působí dost odevzdaně.

55:59

55:59 Ryan KESLER - 0:3

55:59

Tak to je opravdu kruté pro domácí. Ducks udeřili z dalšího útoku! RYAN KESLER se dostal do přečíslení, které zakončil střelou na druhou tyč!
Bez asistence.

55:20

To je opravdu studená sprcha pro domácí tým, který se snažil celou třetinu dotáhnout náskok.

54:16

54:16 Corey PERRY - 0:2

54:16

Ducks z ničeho nic přidávají další branku! Ryan Getzlaf posunu kotouč na střed na COREY PERRYHO, který vypálil a jeho střelu ztečovala hokejka obránce do protipohybu Dubnyka.
Asistence: Ryan Getzlaf.

54:10

Třetí třetinu ovlivnila 3 rychlá oslabení, ale Ducks se v podstatě k ničemu nedostali a pouze brání.

53:40

Minnesota má obrovský tlak ve třetině a pálí ze všech pozic!

53:10

Charlie Coyle trefuje tyč!

52:50

Zucker přebruslil obránce a dostal se ke střele, Miller zasáhl ramenem.

52:10

Kotouč je po delší době ve třetině domácích, ale Ducks o něj prakticky ihned přišli.

51:40

Brodin vypálil od levého mantinelu, jeho pokus Miller zneškodnil.

51:10

Mikael Granlund vypálil od mantinelu, Miller s obrovskými problémy zasáhl!

50:30

Eric Staal se chytře otočil s kotoučem před brankou, Miller fantasticky zasáhl!

49:50

Ducks se dostali do přečíslení 2 na 1, ale díky dobré obranné práci jednoho z domácích hráčů má kotouč znovu Minnesota.

49:20

Jakob Silfverberg dnes hraje opravdu dobrý zápas, nyní znovu vyvezl kotouč.

49:05

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:05

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., hákování).

48:38

Domácí si vynutili další přesilovou hru!

48:10

Obranná čtveřice je pod obrovským tlakem.

47:50

Pontus Åberg vypálil od levého mantinelu, jeho pokus zblokoval obránce.

47:30

Minnesota se dostala s kotoučem do třetiny a kombinuje.

47:10

Jakob Silfverberg získal kotouč už ve středním pásmu a okamžitě ho odpálil pryč.

46:50

Kotouč za brankou Dubnyka.

46:29

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., nedovolené bránění).

46:10

Domácí se dostali do přečíslení 3 na 2,ale celá akce skončila povedeným obranným zákrokem Montoura!

45:30

Jaycob Megna nahodil kotouč na branku ze středního pásma, Dubnyk přerušil hru.

44:50

Suter nahodil kotouč backhandem od modré, ale jeho pokus odvrací obrana.

44:05

Jakob Silfverberg se dostal ke kotouči ve vlastní třetině, vyvezl ho a ušetřil čas pro hosty.

43:31

Obrovská šance pro domácí, Miller vyrazil kotouč před sebe a 3 hráči v zelených dresech se snažili kotouč dotlačit do sítě, bohužel pro domácí neúspěšně!

42:42

Ducks vyhazují kotouč přes všechny čáry.

42:11

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jaycob Megna – 2 min., sekání).

41:30

Perry si nerozuměl se spoluhráčem a u kotouče jsou znovu domácí.

40:50

Miller podržel nahození od modré a přerušil hru.

40:01

Úvodní buly pro hostující tým.

40:01

A je tu konec i druhé třetiny. V této 20ti minutovce jsme se konečně dočkali gólu, když se z dorážky dokázal prosadit Jakob Silfverberg. V závěru třetiny byli domácí jasně lepším týmem,ale Miller se předvedl a puk za svá záda nepustil. Oba týmy tak míří do šaten za stavu 0:1.
Střely po druhé třetině: Domácí – 20, Hosté – 17.
Třetí třetina začne přibližně v 4:02.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:30

Kotouč stále za brankou Dubnyka, kde ho drží domácí hráči.

39:05

Ducks napadají rozehrávku domácích a těm se nedaří rozehrát.

38:20

Terry vypálil zápěstím z kruhu pro vhazování,ale jeho pokus mířil příliš vysoko.

37:50

Carter Rowney zachytil kotouč po zákroku Millera a vyvezl kotouč z pásma!

37:20

Domácí tým už stihl vystřídat a Anaheim už pouze stojí ve vlastní třetině!

36:50

Minnesota má obrovský tlak, hráči Ducks jen ztěžka bruslí.

36:30

Domácí ke konci třetiny přidali a vytváří si stále víc šancí.

35:20

Zach Parise se snažil kotouč dostat do branky odrazem o brankáře MIllera,ale puk od hostujícího hráče zamířil vedle tyče.

34:50

Přečíslení 3 na 2 zakončil střelou nad branku Cam Fowler.

34:10

Ducks jsou s kotoučem po delší době ve třetině soupeře,

33:20

Hra je teď plná nepřesností, a hraje se hlavně ve středním pásmu.

32:30

Kesler se dostal k dorážce z kruhu pro vhazování, Dubnyk zasáhl na poslední chvíli!

31:50

Jason Zucker vypálil ze středu hřiště, jeho pokus Miller vyrazil před sebe a tam kotouč sebrala hostující obrana.

31:05

Nepřesná rozehrávka Minnesoty končí icingem.

30:20

Rakell vypálil od pravého mantinelu, jeho pokus Dubnyk betonem vyráží.

29:50

Charlie Coyle vypálil od mantinelu, jeho pokus Miller neviděl,ale kotouč mu skončil na hrudníku.

29:10

Granlund se snažil žabkou najít rozjetého Sutera,ale kotouč letěl příliš prudce.

28:20

Ducks se usadili ve třetině soupeře,ale Shore si nerozuměl se spoluhráčem a kotouč odevzdal domácím.

27:30

Minnesota je v plném počtu, další oslabení bylo úspěšné.

27:10

Pěkná sehrávka na Adama Henriquea, který netrefil odkrytou branku!

26:50

Ducks jsou již zpátky s kotoučem ve třetině.

26:20

Minnesota dobře vystihla rozehrávku Joel Eriksson Ek se dostal do útočného výletu, ale jeho pokus minul branku.

25:09

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Luke Kunin – 2 min., vysoká hůl).

24:22

24:22 Jakob SILFVERBERG - 0:1

24:22

A je tu první branka utkání! Minnesota potvrzuje bídné oslabení po All Star víkendu a znovu inkasuje. Po střele se kotouč odrazil před branku, kde ho našel JAKOB SILFVERBERG, který ho dokázal dostat do branky!
Asistence: Devin Shore, Max Jones

23:30

Po krosové nahrávce střílel Rakell, Dubnyk předvedl skvělý zákrok!

23:10

Ducks vyhráli buly a kombinují ve třetině, střely jsme se zatím nedočkali.

22:49

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., hákování).

22:35

Nick Ritchie tečoval kotouč před brankou a trefil tyč!

22:05

Kotouč za brankou Dubnyka a Anaheim v klidu střídá.

21:20

V úvodu prostřední třetiny jsou aktivnější domácí, skoro to vypadá, že Ducks jsou stále v šatně.

20:41

Derek Grant zakončil přečíslení 2 na 1 střelou nad branku.

20:20

Perry vjel do třetiny moc rychle a máme tu offside.

20:01

Úvodní buly pro Minnesotu.

20:01

A je tu konec prvního dějství, V úvodní třetině jsme viděli hodně svižný hokej,ale bohužel bez branek. Oba týmy si vytvořily několik šancí, ale Miller i Dubnyk jsou zatím bezchybní. Do šaten se jde tak za stavu 0:0.
Střely po první třetině: Domácí – 8, Hosté – 6.
Druhá třetina začne přibližně v 3:03.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:30

Anaheim se dostal k přečíslení 3 na 1, ale Getzlaf udělal kličku před modrou a to znamená jediné – offside.

18:59

Brandon Montour vypálil dělovku od modré, ale jeho pokus minul branku Dubnyka.

18:20

Kesler přešel přes obránce povedenou kličkou, ale jeho následná střela nebyla příliš přesná.

17:20

Ryan Miller ztratil rovnováhu při jednom ze zákroků, ale hráči Minnesoty toho trestuhodně nevyužili a skóre zůstává nezměněné.

16:40

Domácí teď zamkli Ducks v jejich třetině a střílí na branku ze všech pozic.

15:30

Jaycob Megna střílel od modré, ale ani jeho pokus neprošel houštinou těl před brankou.

14:50

Joel Eriksson Ek nabal rychlost ve středním pásmu, ale osamocený v útočné třetině o puk přišel.

14:05

Ztečovaná nahrávka domácího hráče končí mezi diváky a následuje komerční přestávka.

13:30

Hraje se ve vysokém tempu, oba týmy si vytváří spoustu šancí.

12:58

Devin Shore byl přišpendlen na mantinel Bilettoem a halou to jen zašumělo.

11:58

Anaheim napadá rozehrávku soupeře a Minnesota soupeři odevzdává jeden kotouč za druhým.

10:50

Michael Del Zotto se dostal k dorážce z mezikruží,ale nepropálil skrumáž těl před brankou.

10:01

Brodin nahazoval kotouč na branku, Miller měl zakrytý výhled,ale kotouč ho trefil.

09:10

Minnesota se usadila ve třetině soupeře a kombinuje podél mantinelů.

08:20

Devin Shore dostal dobrou nahrávku na střed,ale jeho pokus z jedničky prosvištěl kolem branky.

07:25

Další útočnou akci domácích brzdí čárový rozhodčí pro offside.

06:10

Nick Ritchie se dostal ke kotouči před brankou a několikrát dorážel, ale Dubnyk ošemetnou situaci ustál a nakonec našel kotouč!

05:58

Jason Zucker vypálil jedovatě ze střední vzdálenosti,ale jeho pokus minul branku.

05:20

Nepovedená rozehrávka Anheimu končí zakázaným uvolněním.

04:30

Perry se snažil najít nahrávkou do druhé vlny volného Rakella,ale Brodin dobře zasáhl.

03:50

Mikael Granlund se snažil najít žabičkou Coylea,ale kotouč adresáta nenašel.

02:40

Rozhodčí zamířil do útrob stadionu a zápas tak pokračuje pouze se 3 muži v pruhovaných dresech.

02:27

Jason Zucker nahazoval kotouč do třetiny,ale trefil do hlavy čárového rozhodčího, který je hodně otřesený.

01:50

Úvodní zákrok má za sebou i Dubnyk, kterého prověřil Rakell.

01:05

Miller si připisuje první zákrok, když zneškodnil střelu od modré čáry.

00:01

Úvodní buly pro domácí tým.

00:01

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter, Pateryn, Brodin, Bitetto, Seeler, Hunt – Coyle, E. Staal, Zucker – Kunin, Mikael Granlund, Parise – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Åberg, Fehr.

Anaheim Ducks: R. Miller (K. Boyle) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Del Zotto, Jaycob Megna, Montour – Rakell, Getzlaf, Perry – Jones, Henrique, Terry – D. Shore, D. Grant, Silfverberg – N. Ritchie, Kesler, Rowney.

Rozhodčí: Morton, Rehman – Galloway, Berg.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Minnesota Wild
Ani Minnesotě se nedaří. Z posledních 5ti zápasů získal pouhé 3 body a poslední výhra přišla 9. 2 s Devils. Třetí bod Wilds vydolovali znovu s Devils,ale tentokrát na domácí půdě. V minulém zápase přišla ledová sprcha, když domácí tým nevstřelil jedinou branku a prohrál 0:4 s Blues. V tabulce Západní konference najdeme Minnesotu na 8. místě s 60 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Parise – 22 + 26
2. Granlund – 14 + 33
3. Suter – 6 + 34
Anaheim Ducks
Anaheimu se snad podařilo překonat těžké časy a změna trenéra prospěla, Z posledních 5ti zápasů získali Ducks 4 body. V minulém zápase se slavnostně vyvěšovala ke stropu 27ka Scotta Niedermayera a Ducks si při té příležitosti připsali důležitou výhru nad silným Washingtonem poměrem 5:2. Mezi úspěšné střelce se zapsali Henrique, Silfverberg a Perry. V tabulce Západní konference najdeme Ducks na 13. místě s 55 body.
1. Getzlaf – 11 + 27
2. Henrique – 12 + 19
3. Rakell – 9 + 17
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápase mezi Minnesotou Wild a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

0:4

Branky a nahrávky: 25. Silfverberg (D. Shore, Jones), 55. Perry (Getzlaf), 56. Kesler, 59. H. Lindholm (Henrique)

Rozhodčí: Morton, Rehman – Galloway, Berg

Diváci: 18,533

22:49 MNS 2 J. Eriksson Ek, hákování
24:22 ANA 0:1 Silfverberg (D. Shore, Jones)
25:09 MNS 2 Kunin, vysoká hůl
42:11 ANA 2 Jaycob Megna, sekání
46:29 ANA 2 Henrique, nedovolené bránění
49:05 ANA 2 H. Lindholm, hákování