Plzeň – Zlín 9:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Straka (Preisinger, Vráblík), 24. Gulaš (Jan Kovář, Pour), 30. Kracík (Gulaš, Pulpán), 31. D. Kindl (V. Němec, Kodýtek), 32. V. Němec (D. Kindl, Jones), 39. Gulaš (Jan Kovář), 41. Gulaš (Jan Kovář, Pulpán), 43. Gulaš (Jan Kovář), 46. Gulaš (Kracík, Pulpán) – 36. Herman (Okál, Honejsek), 49. Kubiš (Nosek)
Motor ČB – Frýdek-M. 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Bradley (Z. Doležal, Vydarený), 46. Čermák (Heřman, R. Přikryl), 53. Endál (Karabáček), 55. Čermák, 60. Heřman (Vydarený, Kváča) – 7. Hladonik (Kofroň, Hrachovský), 59. Mikulík (Christov)
Jihlava – Benátky n/J 8:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Pekr (Anděl, Skořepa), 32. J. Holý (Suchánek, Čachotský), 34. Anděl (Pekr), 39. Osmík (Hrníčko, M. Hlinka), 45. Suchánek (J. Holý), 49. Pekr (Skořepa), 51. A. Zeman (Štebih, Bezúch), 59. Hrníčko – 24. Kunst (Šír), 41. Chrtek
Kladno – Ústí n/L 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. J. Říha (Jágr, Plekanec), 21. Jelínek (Vampola, Plekanec), 47. Vampola (Nash, Jágr) – 9. Šťovíček, 60. Roubík (Krliš, Šťovíček)
Kadaň – Třebíč 3:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Zabloudil (J. Svoboda, Šefl), 14. Wágner (Kůs), 47. Eliáš (Uřídil, Tupý) – 4. Ferda (Mlynář), 25. Vodný (Forman, Szathmáry), 31. Szathmáry (Nedvídek, Havlát), 41. Nedvídek (Havlát, Psota), 41. Střondala, 47. Nedvídek (Psota, Havlát), 48. Tadeáš Král (Forman, Furch), 59. Havlát (Střondala, Forman)
Prostějov – Litoměřice 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Nouza (Divíšek), 23. V. Meidl (Prokeš, Venkrbec), 54. Starý (Račuk, Žálčík), 60. Starý – 4. M. Kadlec (Voženílek, Jícha), 41. Průžek
Přerov – Poruba 2011 3:4
18:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 26. Pšurný (Navrátil, M. Novotný), 39. F. Dvořák (M. Novotný, Moučka), 45. Davídek (Goiš, Hejcman) – 11. Ďurač (Ovčačík, Slavík), 29. Illéš (Guman, Hudeček), 45. Slavík (Ovčačík), rozh. náj. Ďurač
Slavia – Vsetín 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Ryzák (Kubica, M. Ondráček), 32. J. Doležal, 59. Barák (J. Novák, Kohút) – 16. Rob (Pechanec, Jonák), 24. Rác (Kucharczyk), 36. Slováček (Kucharczyk), 50. Vítek (Březina, Šilhavý), 55. Pechanec (Frolo, Kopta)
Philadelphia – Tampa 2:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Lindblom (Couturier, M. Raffl), 51. Konecny (Couturier, Sanheim) – 3. Sergačjov (Stamkos, Palát), 6. Killorn (Cirelli, Erne), 11. J. T. Miller, 48. Gourde (J. T. Miller, McDonagh), 60. McDonagh
Carolina – NY Rangers 1:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Martinook (D. Hamilton, Svečnikov) – 31. C. Brickley (Chytil, DeAngelo), 47. Naměstnikov (Vesey, Bučněvič)
Florida – Buffalo 4:2
01:08, konec
Branky a nahrávky: 44. Huberdeau (Vatrano, Barkov), 44. Hawryluk (Trocheck, Dadonov), 46. Barkov (Huberdeau, Vatrano), 57. Huberdeau (Barkov) – 26. Eichel (S. Reinhart, Skinner), 60. Sobotka (Girgensons, Jo. Larsson)
New Jersey – Pittsburgh 3:4
01:08, konec
Branky a nahrávky: 3. Bratt (Ma. Johansson, Müller), 13. Ma. Johansson (Müller, Bratt), 56. Wood (Severson, Zajac) – 7. Aston-Reese (Crosby, Dumoulin), 19. Bjugstad (M. Pettersson, Simon), 31. Rust (Guentzel), 38. Ruhwedel (Malkin)
Montreal – Columbus 3:2
01:40, konec
Branky a nahrávky: 2. Domi (Reilly), 18. Byron (Kotkaniemi, S. Weber), 54. Tatar (Jo. Benn, Kotkaniemi) – 22. J. Anderson (Jenner), 50. N. Foligno (J. Anderson, Jenner)
Minnesota – Anaheim 0:4
02:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Silfverberg (D. Shore, Jones), 55. Perry (Getzlaf), 56. Kesler, 59. H. Lindholm (Henrique)
St. Louis – Toronto 3:2
02:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Schwartz (Bozak, Steen), 18. Parayko (Schwartz, Bozak), 61. R. O'Reilly – 47. Hyman, 48. Matthews (N. Zajcev, Kapanen)
Dallas – Nashville 3:5
02:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Spezza (Janmark, Dickinson), 38. Lindell (Spezza, J. Klingberg), 38. Seguin (Hintz, Lindell) – 11. B. Boyle (Josi, Järnkrok), 31. Grimaldi (Hartman, Ellis), 39. F. Forsberg (Ellis), 48. Josi (Turris, Ellis), 60. Josi
Edmonton – Arizona 2:3
03:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 44. A. Larsson (Draisaitl, Kassian), 60. Nugent-Hopkins (Draisaitl, Nurse) – 28. J. Archibald (Stepan, Chychrun), 51. Hinostroza (Hjalmarsson, Kempe), rozh. náj. Hinostroza
Kunlun – Vladivostok 6:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Palola (Parlett), 28. Wolski (Yip), 31. Yip (V. Lajunen), 42. Jing (Palola, Lockhart), 50. Shore (Lofquist), 51. Palola (Parlett, Lockhart) – 15. S. Zacharčuk (Vicharev, Tatalin), 38. Konnov (Vicharev), 55. K. Voronin (Kubát, V. Polák)
Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:4
13:30, konec
Branky a nahrávky: 12. V. Komarov (Demidov), 28. V. Komarov (Klimontov, Šarov), 53. Demidov (Milovzorov) – 10. Sexton (I. Višněvskij, Dawes), 36. Kučerjavenko (Sexton), 48. Alexej Vasilevskij (Bělousov), 53. Sexton (Rassejkin)
Ufa – Kazaň 3:2
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Larsen (Kugryšev, Kemppainen), 59. Hartikainen (Burmistrov), 61. Larsen (Kemppainen) – 39. Zaripov (Lander, Sekáč), 45. Tkačov
N.Novgorod – Čeljabinsk 2:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Sabolič (Šenfeld, D. Sjomin), 46. Sabolič (Šenfeld)
Čerepovec – Riga 4:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Nikolišin (Kudako, I. Zacharčuk), 36. Kodola (Nikolišin, Glazkov), 49. Lekomcev (Geraskin), 57. Jakimov – 5. Džerinš (Meija), 27. Darzinš (Videll), 29. Marenis (McMillan, Gillies), 42. Darzinš (Maione, Videll), 61. Videll (Maione, Darzinš)
Nižněkamsk – Petrohrad 0:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Hersley (Prochorkin, N. Gusev), 28. Kuzmenko (Dacjuk, S. Plotnikov), 34. Koskiranta (Jakupov), 42. N. Gusev (Zub)
CSKA Moskva – Jaroslavl 2:1
17:30, po s.n. (4:3)
Branky a nahrávky: 60. Slepyšev (Marčenko), rozh. náj. Grigorenko – 1. Kozun (Loktionov)
Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Zackrisson (Volkov, Indrašis) – 8. Rylov (Pakarinen, Rasmussen), 35. Matuškin (N. Shore)
Jokerit – HC Slovan 7:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Joensuu (Regin, Jensen Aabo), 11. Joensuu (Moses, Regin), 32. Moses (A. Grant, O'Neill), 34. Mäki (E. Räsänen, Kivistö), 42. O'Neill (Vesalainen, Manninen), 42. Anttila (Pihlström, Niemi), 58. O. Lauridsen (Jensen Aabo, H. Ikonen) – 58. Liška (Rau, Taffe)
Viťaz – Minsk 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Makejev (Mozík), 4. Řepík (A. Sjomin), 24. Stoljarov (M. Aaltonen, Řepík), 46. M. Aaltonen (A. Sjomin, Řepík) – 13. Pulkkinen (A. Těreščenko, Q. Howden), 43. Lisovec (S. Kosticyn, Chenkel), 44. Pulkkinen (Kovyršin)
Trnava – Pov. Bystrica 6:5
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 23. Szalay (Mrava, Klema), 47. Lindeman, 49. Poláček, 56. Klema (Szalay, Mrázik), 60. Szalay (Klema), 62. Hrbáčik (Kuna, Poldruhák) – 7. Kubala (Bezák, Koreník), 17. Drevenák, 21. Drevenák (Turan, Nahálka), 47. Dolinajec (Ligas), 55. Bezák (Németh)
Prešov – Nové Zámky B 0:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Jurík (Hain, Zbořil), 2. Bajtek (Urban), 16. H. Ručkay (Zbořil), 19. Zbořil (Zaťko, Jurík), 30. Šimun (Ordzovenský), 35. Bajtek (Šimun, M. Novák), 43. Rogoň (Štrauch, Fábry), 49. Jurík, 59. Urban (Šimun)
Dubnica – Martin 2:5
18:00, konec (SF, série 2:4)
Branky a nahrávky: 12. Kokavec (Jarábek, Jakubík), 57. Kristín (Jarábek, Veshutkin) – 26. Langhammer (Urbánek, Jurášek), 31. Urbánek (Dírer, Zeliska), 36. Barto (Urbánek, Dírer), 37. Brezniak (Pokrivčák, Poliaček), 59. Jurášek
Engineers Prague – UK Kings Prague 2:3
18:15, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 7. Suda (Outrata), 21. Ujfaluši (Veber) – 29. Hyršl, 45. Bečka, rozh. náj. Matějček
Hronov – Jaroměř 3:4
18:00, po prodl. (ČF, série 0:2)
Branky a nahrávky: 17. Štelzig (Petr), 52. Ježík (Petr), 53. Šejnoha (Exner) – 23. Hlavnička (Světlík, Mišinec), 29. Krause (Hamáček), 39. Světlík (Hlavnička), 66. Hlavnička (Koblížek)
Trutnov – Náchod 4:3
18:00, po prodl. (ČF, série 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Krsek (Junek), 14. Junek (Smékal, Junek), 54. Smékal (Krsek), 61. Křížek (Špetla) – 23. Škoda (Oppelt), 53. Šimoníček (Matouš), 57. Šimoníček (Maršík, Matouš)
Třebechovice p. O. – Nový Bydžov 4:8
18:00, konec (ČF, série 0:2)
Branky a nahrávky: 16. Hornyš (Kostka, Beránek), 43. Hubáček (Kudr, Bartoň), 58. Kostka, 60. Bartoň (Drašnar) – 8. Zmítko (Nedbal), 11. Klust (Chára, Zmítko), 14. Černý (Malý), 40. Hejna (Chára, Kubišta), 48. Hlaváček (Kozák), 51. Kubišta, 54. Hejna, 60. Postolka (Malý)
N. Město n. M. – Nová Paka 2:5
18:00, konec (ČF, série 1:1)
Branky a nahrávky: 16. Reichmann (Sedláček), 35. Sedláček – 13. Nevyhoštěný (Hric), 34. Malík (Kadeřábek), 50. Nevyhoštěný (Hric), 55. Pulec (Malík, Kadeřábek), 57. Pulec (Kadeřábek, Spal)
H. Benešov – Frýdek-M. "B" 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Vaněk, 39. Zigmund (Podzimný, Hejhal), 39. Pavelek (Nardelli), 59. Vaněk (Fraš) – 10. Bijota (Fiala), 13. Fiala (Fojtík, Mičulka), 34. Daron (Mičulka), 37. Balcar (Fiala, Mičulka), 43. Heralt (Vančo-Minařík), 56. Mičulka (Fiala)
Studénka – Bohumín 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Tatarčík (Martinčík), 3. Slovák (Jedlička), 40. Slovák (Tomášek), 48. Štěpjak (Pokorný), 54. Novák (Sluštík, Štěpjak) – 23. Veselý (Ivan, Ovčaří), 38. Putniorcz (Ovčaří)
Krnov – Nový Jičín B 17:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Havlíček (Tošenovjan), 19. Kostovský (Galvas, Michálek), 20. Polok (Tichý), 21. Svoboda (Polok, Tichý), 23. Tošenovjan (Dohnal), 26. Weiss (Tichý), 31. Havlíček (Polok), 31. Polok (Weiss, Mosler), 37. Svoboda (Weiss), 38. Kostovský (Tošenovjan, Vlašánek), 39. Kosina, 45. Weiss (Svoboda, Polok), 48. Weiss (Svoboda), 49. Kysela (Tošenovjan, Vysloužil), 55. Svoboda (Polok), 56. Kostovský (Vlašánek, Kysela), 60. Vlašánek (Tošenovjan) – 33. Tvrdý (Niedoba)
SK Karviná – Rožnov p. R. 8:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Chomič (Fejko, Orság), 18. Orság (Fejko, Chomič), 26. Orság (Fejko), 27. Vaštík (Bolek, Malík), 29. Deutsch (Opravil), 38. Opravil, 55. Bolek (Petrák, Malík), 57. Orság (Chomič, Procházka) – 28. Vyvíjal (Vavřík), 48. Vyvíjal, 53. Vašíček (Vavřík), 57. Prycl (Kroupa, Vyvíjal)
Mělník – Rakovník 5:3
17:30, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 10. Šubrt (Litera), 16. Macek (Krejza), 25. Havel (Litera, Cicvárek), 33. Litera (Šubrt), 39. Havel (Šubrt) – 17. Tolkner (Vlk), 36. Ságner (Ambroz, Tolkner), 53. Kratochvíl (Macháček)
Poděbrady – Lev Benešov 3:4
18:00, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 17. Příhoda (Rindoš, Cafourek), 36. Vernek (Dobroň), 42. Brzák (Vernek) – 15. Janák (Dušek, Stejskal), 37. Kočí (Kaňka), 39. Kaňka (Stejskal), 58. Sládek (Kaňka)
Čáslav – V.Popovice 7:0
18:00, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 7. Sladký (Borovanský, Ježek), 10. Vlach (Pipek, Šlejtr), 18. Křišťan (Kraučuk), 43. Pipek (Borovanský), 46. Lang (Muras), 54. Kraučuk (Křišťan, Muras), 54. Sladký (Borovanský)
Černošice – Slaný 6:4
18:30, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 1. Šalamoun (Brejcha, Novák), 8. Šalamoun, 35. Pulkrab (Staněk, Jobek), 56. Krudenc (Formánek, Šalamoun), 58. Šalamoun, 60. Pulkrab – 6. Tuček (Kulich), 21. Petrus (Dlouhý, Kubinčák), 27. Tuček (Dlouhý, Kulich), 60. Sekerka (Petrus)