Vhazování (%): 60 – 40
Hity: 26 – 22
Přesilová hra: 0/3 – 1/4
Trestné minuty: 20 – 8
Lightning uspěli v sedmém utkání v řadě za sebou. Bodovat zvládli už v 11 zápasech po sobě. Na svém kontě mají aktuálně 96 bodů.

Flyers skončila vítězná šňůra na třech zápasech. Jedná se o jejich třetí porážku z posledních 12 duelů.

Konečný výsl.: Philadelphia Flyers vs Tampa Bay Lightning 2:5

59:23

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 10 min. osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

59:24

59:24 Ryan MCDONAGH - 2:5

59:23

Tampa právě vstřelila branku!
Je definitivně rozhodnuto! Opuštěnou bránu Flyers totiž trefuje z vlastní třetiny, od levého mantinelu, RYAN MCDONAGH. Bez asistence.

59:12

Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Tampy. Elliott zůstává na střídačce.

59:12

Došlo k nedovolenému bránění brankáři, gól tedy platit nemůže.

59:12

Flyers si berou coach's challenge.

59:12

Domácím se podařilo protlačit kotouč za záda Dominguea, rozhodčí ovšem rozpažují. Důvodem je nedovolené bránění brankáři.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:52

Flyers se nedaří dostat do útočného pásma.

58:24

Elliott na střídačce, Flyers hrají bez brankáře.

58:11

57:45

Kotouč na střídačce Letců. Do konce trestu Gudase zbývá 26 vteřin.

57:19

Domácí ve čtyřech.

56:38

Nyní z levé strany střílel z první Johnson, avšak i on minul bránu.

56:21

Stamkos pálil zleva bez přípravy nepřesně.

56:11

Přesilovka Lightning 5 na 3 bude trvat jednu minutu a osm vteřin! Vhazování po pravé ruce Elliotta.

56:11

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., vysoká hůl).

55:19

Na vhazování po levici Elliotta se staví Couturier a Stamkos.

55:19

Komplikace pro Philadelphii. Po poslední reklamní přestávce přijde na řadu třetí přesilová hra Lightning.

55:19

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Phil Varone – 2 min., podrážení).

54:28

Do střeleckého pokusu Provorova z levé strany se obětavě položil Callahan.

54:00

Přesně šest minut před koncem třetí třetiny je Bolts odpískáno zakázané uvolnění. Podaří se ještě domácím hokejistům nějak zdramatizovat toto utkání?

53:34

Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:34

Gourde od levého mantinelu našel pouze Elliottovu lapačku.

52:30

Na ledě se nám trochu přiostřilo. Můžeme vidět několik osobních soubojů a postrkávání hráčů.

52:11

Střely na bránu: 28 – 29

51:11

Konec reklamní přestávky, Giroux a Stamkos na vhazování ve středovém kruhu.

51:11

Touš si to namířil mimo hrací plochu. Je tu druhá reklamní přestávka ve třetí třetině.

50:51

50:51 Travis KONECNY - 2:4

50:51

Philadelphia právě vstřelila branku!
2:4 z pohledu Letců! Skóruje zprava TRAVIS KONECNY. Jeho osmnáctá trefa v této sezoně! Asistence: Sean Couturier, Travis Sanheim.

50:40

Sanheim zablokoval střelecký pokus Johnsona z levé strany.

49:58

Nacházíme se chvíli před polovinou třetí třetiny, Lightning vedou na hřišti Flyers o tři góly, 4:1.

49:09

Philadelphia poslala touš na zakázané uvolnění.

48:45

Zpět do akce! V neutrální zóně, poblíž trestné lavice Letců, na vhazování máme Laughtona a Cirelliho.

48:45

Elliott má puk pod kontrolou. Po přerušení ještě dochází k menší potyčce. Následuje reklamní přestávka.

48:21

Martel mohl přidat pátý gól Blesků, na Elliotta si ovšem z mezikruží nepřišel.

47:42

47:42 Yanni GOURDE - 1:4

47:42

Využitá přesilovka Lightning, 4:1! Z úhlu, z pravé strany, se prosadil díky střele bez přípravy YANNI GOURDE. Sedmnáctý gól v tomto ročníku pro sedmadvacetiletého Kanaďana! Asistence: J. T. Miller, Ryan McDonagh.

47:32

Nebezpečná střela Killorna z pravé strany, Elliott ovšem na výbornou.

46:44

Začíná druhá minuta z trestu Simmondse. Tampě se zatím moc nedaří.

45:43

Lightning mají možnost druhé početní výhody. Vhazování po levici Elliotta.

45:43

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hákování).

45:26

Střely na bránu: 24 – 24

44:17

Oba týmy v plném počtu.

44:10

Voráček se už dostával do samostatného úniku, výborně ale nakonec defenzivně zahráli Černák a McDonagh.

43:42

Dobrá střela Voráčka z pravé strany, Domingue ale podržel své mužstvo.

43:29

Sanheim tečoval mezi kruhy střelu Gudase od modré, z pravé strany, vysoko nad, do ochranné sítě.

42:17

Sledovat budeme hru ve čtyřech. Vhazuje se v obranné zóně Blesků, po pravici Dominguea.

42:17

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., nedovolené bránění).

41:42

Po dobré přihrávce Stamkose střílel zprava Miller, Elliott ale předvedl dobrý zákrok.

41:03

41:03 Oskar LINDBLOM - 1:3

41:03

Flyers snižují na 1:3! Autorem gólu je OSKAR LINDBLOM, který zprava dostal před bránu velmi dobrou přihrávku od Couturiera. Švédský útočník zaznamenal jedenáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Sean Couturier, Michael Raffl.

40:42

Paquette nakonec odjel z led po svých. Inkasoval ale tvrdý zásah ramenem do obličeje od Sanheima.

40:42

Paquette zůstává ležet na ledě, hra je přerušena.

40:33

Martel přihrál zprava před bránu na Paquettea, ten ale v obrovské šanci minul.

40:01

Hokejisty Philadelphie a Tampy Bay máme zpět na ledové ploše Wells Fargo Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude zahájena za malou chvíli!

Po 2. třetině: Flyers vs Lightning 0:3

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59

Necelou vteřinu před koncem druhé třetiny tu ještě máme icing ze strany Lightning.

39:08

39:01

Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:23

Philadelphia se dostala do postavení mimo hru.

38:01

Van Riemsdyk před bránou tečoval střelu Gostisbeherea od modré čáry, Domingue připraven na správné pozici.

37:08

V pořadí třetí přesilová hra pro Flyers. Vhazuje se po levici Dominguea.

37:08

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Anthony Cirelli – 2 min., podrážení).

36:40

Z aktivního forčekinku Killorna mohl těžit Erne, jeho pokus ze středu útočného pásma byl ovšem zablokován soupeřem.

36:26

Kotouč opustil hrací plochu. Vhazovat se následně bude podle signalizace rozhodčích ve střední třetině.

35:41

Na opačné straně hřiště vystřelil z mezikruží Killorn. Trefil ale pouze střed brány, tudíž i náručí Elliotta.

35:25

Výborný Domingue, který nyní vychytal velkou šanci Lindbloma a Sanheima.

34:09

Pět minut a 51 vteřin do konce druhé třetiny. Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Letců, mezi hole Laughtona a Stamkose.

34:09

Touš se dotkl ochranné sítě za Domingueovými zády, proběhne další z reklamních přestávek.

33:40

Chvíli to vypadalo, že se domácí zvládnou vrátit do utkání. Nyní už ale zase hrají pouze hokejisté Tampy.

33:15

Gourde zkusil štěstí z pravé strany, Elliott byl pozorný.

32:16

Střely na bránu: 16 – 19

31:49

Černák vystřelil zprava z dobré pozice, Elliott ale svůj tým podržel.

31:10

Laughtonova střela z pravé strany, Domingue vyráží touš svou vyrážečkou před sebe.

30:14

Můžeme pokračovat. Souboj na vhazování po pravé ruce Dominguea obstarávají Couturier a Johnson.

30:14

Puk znovu u Dominguea, následuje opět reklamní přestávka.

30:05

Nejlepší šance Flyers v dnešním zápase. Giroux ale ze středu útočného pásma minul bránu.

30:01

Máme za sebou polovinu utkání. Lightning nadále drží vedení 3:0.

29:04

29:04

Domingue má kotouč ve svém držení, před námi je reklamní přestávka.

28:59

Střela Provorova z levé strany byla zablokována Strålmanem.

27:45

Gudas to následně zkoušel ještě jednou, tentokrát Domingue musel touš vyrazit.

27:37

Rána Gudase od modré, z pravé strany, minula Domingueovu bránu.

26:30

Philadelphia se díky přesilovce trochu zvedla. Stále ale čeká na první gól.

26:11

Střely na bránu: 11 – 13

26:00

25:22

Nahození Lindbloma z levé strany, Domingue neměl problémy zasáhnout.

25:01

Začíná druhá minuta z trestu Martela. Domingue zatím může být naprosto v klidu.

24:00

Druhá početní převaha pro Flyers. Vhazuje se po pravé ruce Dominguea.

24:00

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Danick Martel – 2 min., podrážení).

23:47

MacDonald střílel od modré čáry, zleva, nepřesně.

22:15

Do šatny Letců zamířil Sean Couturier, který v plné rychlosti narazil do mantinelu.

22:12

Puk si to namířil na střídačku Lightning. Vhazovat by se následně mělo v neutrální zóně.

21:30

Z levého kruhu pro vhazování Dominguea vyzkoušel Lindblom.

21:20

Prudká střela Coburna bez přípravy z levé strany minula tři tyče.

20:59

20:02

Flyers zahajují druhou třetinu na přesilové hře.

20:01

Oba celky se nám vrátily zpět na led Wells Fargo Center. Druhá část začne za několik málo okamžiků.

Po 1. třetině: Flyers vs Lightning 0:3

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58

Ofsajd v podání Flyers. Necelé dvě vteřiny do konce první třetiny.

19:21

Pokusy Gostisbeherea a Simmondse byly zablokovány. Domingue tak zůstal bez práce.

19:01

Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:59

První přesilovka pro Flyers. Vhazování po pravici Dominguea.

18:59

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Adam Erne – 2 min., hákování).

16:40

Hokejisté Philly se ovšem jinak na nic dalšího nezmohou. Obrana Tampy Bay pracuje velmi dobře.

16:33

Gostisbehere zleva vyzkoušel pozornost Dominguea.

15:53

Čtyři minuty a sedm vteřin do konce první třetiny. Vhazuje se po levici Elliotta, mezi hole Couturiera a Johnsona.

15:53

Elliott má touš pod kontrolou, následuje další reklamní přestávka.

15:45

Gourde z levé strany nastřelil brankovou konstrukci. Lightning jsou všude.

15:17

Po pokusu Paláta měl další kvalitní příležitost skórovat Stamkos, z úhlu, zleva, však neuspěl.

14:48

Velmi dobrá střela Paláta bez přípravy z levé strany, Elliott se blýskl skvělým zákrokem.

14:19

V krátkém sledu Dominguea otestovali zleva Couturier a Giroux.

14:00

Konec reklamní přestávky, na vhazování po pravici Dominguea se nám staví Couturier a Johnson.

14:00

Domingue má kotouč ve své moci, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.

13:10

Domácí dnes v útočném pásmu zatím příliš moc času nestrávili.

12:44

Na opačné straně ledu se pokoušel zahrozit Patrick, z mezikruží ovšem Dominguea nezaměstnal.

12:25

Nahození Černáka od modré čáry, zprava, Elliotta neohrozilo.

11:51

Střely na bránu: 2 – 9

11:20

Rána Sanheima z levé strany, Domingue puk vyráží betonem před sebe.

10:36

Icing v podání Blesků. Vhazovat se tedy za malý moment bude poblíž Dominguea.

10:23

Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Carter Hart, přichází Brian Elliott.

10:23

10:23 J. T. MILLER - 0:3

10:23

Bolts přidávají třetí gól! Při situaci 2 na 1 to vzal J. T. MILLER vše na sebe a z pravé strany zamířil přesně pod horní tyč. Pro bývalého forvarda New Yorku Rangers desátý gól v sezoně 2018/2019! Bez asistence.

09:50

Krátce před polovinou první třetiny vedou Lightning na ledě Flyers 2:0. Střelecky se prosadili Sergačjov a Killorn.

08:57

Zpět do akce! Patrick a Cirelli v souboji na vhazování ve středovém kruhu.

08:57

Touš v ochranné síti za Hartovými zády, proběhne první reklamní přestávka.

08:33

Další práci pro Harta obstarali střílející Martel a dorážející Callahan. Brankář Flyers ale v obou případech na jedničku.

07:52

Prudká střela MacDonalda od modré, zprava, byla zablokována mimo Domingueův dosah.

06:55

Lightning na ledě zcela dominují. Philadelphia s pukem příliš nehraje.

06:37

Střela Millera z pravé strany minula Hartovu svatyni.

05:13

05:13 Alex KILLORN - 0:2

05:13

Hostující hokejisté mají dvougólový náskok! Dorážkou z těsné blízkosti uspěl ALEX KILLORN. Pro kanadského útočníka třináctý gól v této sezoně, 100. gól v kariéře! Asistence: Anthony Cirelli, Adam Erne.

05:06

Střely na bránu: 0 – 4

04:35

Druhá polovina přesilovky se už týmu Jona Coopera moc nepovedla.

04:33

03:34

První polovina z trestu Varonea je minulostí, Bolts přitom měli hned několik dobrých šancí.

03:10

Po střele Kučerova z pravé strany dorážel před bránou Johnson, avšak neúspěšně.

02:33

Lightning si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Podaří se jim odskočit do dvougólového vedení?

02:33

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Phil Varone – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

02:33

Zakázané uvolnění ze strany Letců.

02:22

02:22 Michail SERGAČJOV - 0:1

02:22

Třetí minuta, Lightning otevírají skóre utkání! Z levé strany Harta prostřelil MICHAIL SERGAČJOV. Jeho čtvrtá trefa v letošní sezoně! Asistence: Steven Stamkos, Ondřej Palát.

01:13

Voráček mezi kruhy tečoval střelecký pokus Provorova od modré, z levé strany, avšak mimo tři tyče.

00:28

První útočnou akci obstarali hosté z Tampy a hned z toho byla velká šance. Callahan ani následně Paquette ovšem kotouč do brány nedostali.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Giroux a Paquette, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Flyers a Lightning co nevidět začne.
Obě zahajovací formace stojí na modrých čarách, ve Wells Fargo Center zazní americká státní hymna.

Z:22 REC:18-4-0 OG:64 PR:2.90 %ÚS:90.7 SO:0

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – McDonagh (A), Černák, Sergačjov, Girardi, Coburn, Strålman – Palát, Stamkos (C), J. T. Miller – Gourde, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Cirelli, Erne – Martel, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Graham Skilliter, Jake Brenk – Trent Knorr, Tim Nowak.

Příjemnou středeční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning.

TAMPA BAY LIGHTNING
- 1. místo v Atlantické divizi (94 bodů)

Lightning vyhráli šest zápasů v řadě, bodovali v 10 zápasech po sobě – bilance 8-0-2. V minulém utkání uspěli na ledě Columbusu Blue Jackets 5:1. Na kluzišti Flyers zakončí dvouzápasový trip.

PHILADELPHIA FLYERS
- 11. místo ve Východní konferenci (63 bodů)

Flyers mají možnost přidat čtvrtou výhru v řadě za sebou. Naposledy se jim podařilo uspět na hřišti Detroitu Red Wings 3:1. Po Utkání hvězd mají z 11 zápasů bilanci 9-1-1.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V úterý, 19. února, je na programu zámořské soutěže celkem devět zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning. Úvodní vhazování tohoto utkání bude ve Wells Fargo Center vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:5

Branky a nahrávky: 42. Lindblom (Couturier, M. Raffl), 51. Konecny (Couturier, Sanheim) – 3. Sergačjov (Stamkos, Palát), 6. Killorn (Cirelli, Erne), 11. J. T. Miller, 48. Gourde (J. T. Miller, McDonagh), 60. McDonagh

Philadelphia Flyers: Hart (11. Elliott) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Jake Brenk – Trent Knorr, Tim Nowak

Diváci: 18 932

02:22 TBL 0:1 Sergačjov (Stamkos, Palát)
02:33 PHI 2 Varone, zdržování hry / porušení postupu vhazování
05:13 TBL 0:2 Killorn (Cirelli, Erne)
10:23 TBL 0:3 J. T. Miller
10:23 PHI -Elliott +Hart (Střídání)