18.02.2019, 03:00 • Honda Center, Anaheim • Veronika Loudová

Tipsport: 3.67 3.95 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších online přenosů! (06:03:37)
Michal Kempný (Washington) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:10
Jakub Vrána (Washington) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:24
Dmitrij Jaškin (Washington) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:00
1 Adam Henrique (Anaheim) 2+1
2. Jakob Silfverberg (Anaheim) 2+0
3. Ryan Miller (Anaheim) 23 zák., 2 gólů, 92,0%
A je konec! Ve třetí třetině to byla parádní jízda domácích, když se postupně trefili Henrique, Perry a Silfverberg. Ducks si třígólový náskok pohlídali a po delší době odehráli opravdu dobré utkání. Anaheim tak snad dá zapomenout na dlouhou šňůru proher a fanoušky Ducks čekají lepší časy.
Střely po 3. třetině: Domácí – 39, Hosté – 25.

59:20

Kotouč za brankou Holtbyho.

58:50

Capitals kombinují podél mantinelů ve třetině soupeře.

58:20

Derek Grant se znovu dostal ke kotouči před brankou, ale tentokrát trefil tyč!

57:50

Přečíslení 3 na 2 zastavuje čárový rozhodčí. To je škoda pro Ducks.

57:20

Eller vypálil zápěstím, ale kotouč minul druhou tyč o pořádný kus.

56:50

Orpik vypálil od modré, ale jeho střelu tečoval mimo branku jeden z domácích hráčů.

56:05

Orlov drží kotouč za brankou a Capitals už se nikam neženou.

55:20

Derek Grant promáchl kotouč před brankou! Velká šance pro domácí!

54:55

54:55 Jakob SILFVERBERG - 5:2

54:55

Anaheim právě vstřelil branku!
A máme tu dalšího dvougólového střelce! Derek Grant posunul kotouč do třetiny, kde ho sebral JAKOB SILFVERBERG, který nic nevymýšlel a pumelicí do horního růžku vymetl pavučinky!
Asistence: Derek Grant a Michael Del Zotto.

54:30

Adam Henrique je dnes při chuti, jeho další střelecký pokus backhandem Holtby se štěstím vyrazil!

53:50

Fowler vyhrál rychlostní souboj s Vránou a Ducks mají znovu kotouč.

53:06

Devin Shore dostal krásnou nahrávku před branku,ale z těsné blízkosti nedokázal překonat Holtbyho!

52:15

Alexandr Ovečkin se dostal k jeho pověstné dělovce od mantinelu, Miller zasahuje!

52:00

Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:00

John Carlson vypálil od modré, tentokrát si dal Miller pozor a střelu hostujícího beka ukryl.

51:40

Capitals znovu zavezli kotouč do třetiny,ale ke střele se zatím nikdo neodhodlal.

51:16

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., vysoká hůl).

50:40

Hraje se ve vysokém tempu a vypadá to, že domácí mají více sil.

49:40

Jevgenij Kuzněcov vypálil ze střední vzdálenosti, Miller jeho pokus vyrazil nad sebe a kotouč naštěstí pro domácí zamířil mimo branku!

48:50

Jaycob Megna vypálil od modré, ale jeho pokus skončil pouze v rohu kluziště.

48:10

Hosté se k ničemu ve třetí třetině nedostali, nedaří se jim ani rozehrávka.

47:40

Kesler zavezl kotouč do třetiny,ale za brankou byl zdvojen a o touš přišel.

47:04

Holtby si připisuje další zákrok, když našel kotouč po střele od modré v lapačce.

46:20

Capitals vyhazují kotouč a tohle oslabení přečkají.

46:10

Zblokovaná střela Fowlera skončila v rohu kluziště, Ducks se zatím příliš k ničemu nedostali.

45:40

Pěkná akce domácích, když Perry střílel z podobné pozice jako u minulého gólu,ale Holtby stihl zasáhnout.

45:10

Kempný získal kotouč za brankou a ihned ho vyhodil.

44:36

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Matt Niskanen – 2 min., podrážení).

44:15

Capitals se snaží přispěchat s odpovědí,ale Miller má kotouč v lapačce.

43:40

43:40 Corey PERRY - 4:2

43:40

Domácí využívají další přesilovou hru a navyšují náskok! Cam Fowler se rozjel s kotoučem a našel krosovou nahrávko volného COREY PERRYHO, který vstřelil svůj první gól v této sezóně.
Asistence: Cam Fowler a Ryan Getzlaf.

43:23

Ducks jsou usazeni ve třetině a kombinují.

43:02

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Dmitrij Jaškin – 2 min., podrážení).

40:37

40:37 Adam HENRIQUE - 3:2

40:37

A je tu další branka v podání domácího týmu! Perry vystřelil z brankoviště, Holtby jeho pokus vyrazil před sebe a k dorážce se dostal ADAM HENRIQU, který přidal svůj druhý gól v dnešním zápase.
Asistence: Corey Perry, Ryan Getzlaf

40:01

Úvodní buly pro Ducks.

40:01

A je tu konec i druhé části. V prostředním dějství se nejprve 2x radovali domácí, když se jim po trefách Henriqueho a Silfverberga podařilo otočit skóre. Ale v těsně před koncem třetiny se trefil Carlson a skóre je znovu nerozhodné. Anaheim si v závěru třetiny vynutil přesilovou hru a bude mít výhodu při vstupu do poslední části.
Střely po druhé třetině: Domácí – 25, Hosté – 17.
Třetí třetina začne přibližně v 5:18.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Kesler vypálil z ostrého úhlu,ale branku přestřelil.

39:33

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

39:30

Domácí jsou stále na puku a pokusí se mít poslední útok.

38:40

Ducks mají kotouč ve své třetině a nikam se neženou.

38:18

Rickard Rakell se dostal do obrovské šance, ale kličkou do forehandu Holtbyho nepřekonal!

37:01

37:01 John CARLSON - 2:2

37:01

Washington právě vstřelil branku!
Zničeho nic máme srovnáno! JOHN CARLSON měl kotouč na modré čáře a střelou zápěstím propálil vše co mu stálo v cestě!
Bez asistence.

36:50

Jevgenij Kuzněcov střílel po křižné nahrávce,ale branku netrefil.

36:05

Hostující tým je obdrženou brankou dost opařený a domácí určují tempo hry.

34:07

34:07 Jakob SILFVERBERG - 2:1

34:07

Domácí jdou zaslouženě do vedení! Adam Henrique našel pěknou nahrávkou před brankou postaveného JAKOBA SILFVERBERGA, oba aktéři si kotouč ještě jednou vyměnili a druhý jmenovaný ho pak uklidil do prázdné branky. Krásná akce v podání Anaheimu!
Asistence: Adam Henrique a Hampus Lindholm.

33:05

Capitals se dostali po delší době do útoku a Ovečkin střelou z jedničky zamířil nad branku.

32:30

Hraje se opravdu dlouho bez přerušení.

31:16

Jaškin vyvezl kotouč,ale hned za modrou ho odevzdal a Ducks znovu útočí.

30:50

Obrovská tlak Ducks vyvrcholil střelou Getzlafa z jedničky,ale Holtby zasáhl hokejkou!

30:20

Jevgenij Kuzněcov zavezl kotouč do třetiny soupeře, ale následně nenahrál přesně a Ducks jdou znovu do útoku.

29:10

Kesler dostal krásnou nahrávku před branku,ale kotouč tečoval těsně mimo!

28:28

Ducks se usadili ve třetině a kombinují. Po vstřeleném gólu jsou domácí jasně lepším týmem.

27:20

Anaheim napadá rozehrávku soupeře a Caps mají obrovské problémy s rozehrávkou.

26:26

26:26 Adam HENRIQUE - 1:1

26:26

A je tu první branka domácích! Brandon Montour napálil kotouč po buly na branku a jeho střelu tečoval ADAM HENRIQUE nechytatelně k druhé tyči.
Asistence: Brandon Montour a Jaycob Megna.

26:20

Nepovedená rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.

25:50

Nicklas Bäckström se dostal do podobné situace jako Ovečkin,ale na Bäckström si neporadil a na Millera nevyzrál.

25:10

Jaškin vyhodil kotouč do středního pásma a obrana Capitals může na chvilku vydechnout.

24:40

Nepovedená rozehrávka Capitals končí icingem.

23:05

Devin Shore se pěknou kličkou uvolnil a vystřelil, Holtby zasáhl vyrážečkou.

22:24

Matt Niskanen vypálil od modré, ale trefil pouze Cartera Rowneyho.

21:58

Christian Djoos výborně zachytil kotouč na zadním mantinelu a Capitals jsou u kotouče.

21:10

Alexandr Ovečkin se dostal k samostatnému nájezdu,ale Miller si výborně počkal a hostujícího kapitána vychytal!

20:55

Capitals jsou v plném počtu.

20:20

Anaheim do třetiny vstupuje se zbytkem přesilové hry, ale Capitals vyhazují kotouč.

20:01

A je tu konec první třetiny. V úvodním dějství jsme příliš pohlednou hru neviděli. Za hosty se prosadil v přesilové hře Ovečkin, který určil současné skóre. Další přesilovou hru už hosté nevyužili a Holtby předvedl pár pěkných zákroků, aby puk nepustil za svá záda. Do šaten se jde tak za stavu 0:1.
Střely po první třetině: Domácí – 16, Hosté – 8.
Druhá třetině začne přibližně v 4:20.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58

Kempný vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

19:27

Kotouč je ve třetině Ducks.

18:40

Capitals ihned po buly vyhazují kotouč přes všechny čáry.

18:30

Vyloučení v týmu Washington Capitals (André Burakovsky – 2 min., vražení na hrazení).

17:58

Perry dostal nahrávku na útočnou modrou,ale neměl rychlost, takže o kotouč okamžitě přišel.

17:20

Orpik vypálil z jedničky od modré,ale kotouč do branky nemířil.

16:50

Jakob Silfverberg se dostal ke kotouči v rohu soupeře,ale následně nedokázal nahrát přesně a Capitals jsou znovu u puku.

16:10

Devante Smith-Pelly střílel z dobré pozice,ale Miller předvedl parádní zákrok lapačkou.

15:20

Orpik nahazoval kotouč na branku,ale touš zblokoval obránce.

14:40

Ryan Getzlaf napřáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti, ale jeho pokus branku netrefil.

14:10

Perry je na ledě, Anaheim druhé oslabení zvládl.

13:50

Kotouč je znovu za brankou Holtbyho.

13:20

Derek Grant předvedl výbornou defensivní práci, když vypíchl kotouč.

12:50

Kotouč je znovu ve středním pásmu.

12:20

Kesler vyhrál buly a Manson kotouč ihned odpaluje pryč.

12:05

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., držení hole).

12:01

Perry našel krásnou zpětnou nahrávkou Rakella,ale ten nedokázal zpracovat kotouč.

11:16

Derek Grant zastínil Holtbymu výhled a následně dorážel, ale Holtby si i tak dokázal poradit a zasáhnout.

10:40

Capitals kombinují za brankou domácích,ale k větší šanci se nedostali.

10:10

Další útok hostů zastavuje rozhodčí pro offside.

09:30

Troy Terry se dostal ke střele tahem po krosové nahrávce,ale Holtby byl znovu včas na místě a zasáhl.

08:30

Troy Terry dobře napadal a získal kotouč za brankou, Anaheim se tak znovu usadil s pukem ve třetině soupeře.

07:58

Parádní kombinace v podání Anaheimu, po krosové nahrávce střílel Getzlaf, ale Holtby se výborně přesunul a zasáhl!

06:28

Michael Del Zotto nahodil kotouč od modré, Holtby ho ukryl v lapačce.

04:58

04:58 Alexandr OVEČKIN - 0:1

04:58

Washiington nakonec využívá přesilovou hru, když se prosazuje ALEXANDR OVEČKIN, který svou dělovkou od mantinelu propálil Millera!
Asistence: John Carlson a Jakub Vrána.

04:20

Alexandr Ovečkin nyní vypálil z jeho oblíbeného místa, Miller se stihl přesunout a zasáhnout.

03:50

Kotouč za brankou Holtbyho, zatím to není povedená přesilovka v podání Caps.

03:20

Ducks vyhazují kotouč ihned po buly.

02:58

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., podrážení).

02:16

Devante Smith-Pelly vypálil na MIllera, domácí brankář betonem zasahuje.

01:42

Max Jones vracel kotouč před branku kolem první tyčky, ale Holtby zasáhl.

01:16

Holtby vyrazil střelu do ochranné sítě a pokračujeme vhazováním po jeho pravici.

00:20

Domácí se usadili ve třetině soupeře a Holtby má za sebou první zákrok zápasu.

00:01

Úvodní buly pro domácí Ducks.

00:01

Je to teprve 3. číslo, které stoupá pod střechu Honda Center. Dres mají u střechy pověšen ještě Paul Kariya (9), Teemu Selänne (8) a Scott Niedermayer (27).
Hráči Anaheimu se rozcvičovali v dresech s číslem 27, protože Anaheim dnes vyřadil toto číslo na počest Scotta Niedermayera.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Anaheim Ducks
Anaheim zažívá silene období,ktere skončilo vyhazovem trwnera. Z posledních 9 zápasu Anaheim 8x prohrál a zaziva obrovskou krizi. V minulém zápase Kačeři nevstřelili ani gol a lrohrali s Bostonem 0:3. Dnes se tak pokusí o nápravu před domácím publikem. V tabulce Západní konference najdeme Ducks na 14. místě s 52 body.
Nejproduktivnější hráči
1.Getzlaf – 11 + 25
2. Henrique – 10 + 18
Washington Capitals
Washingtonu se v poslední době poměrně daří. Z posledních 5ti zápasů vyhrál 3 a pripsal si 7 bodů. V posledním zápase si Caps poradili se San Jose, když vyhráli 5:1. V zapase se dařilo českému útočníkovi Jakubu Vránovi, který vstřelil gól. V tabulce Východní konference najdeme Capitals na 5. miste se 71 body.
1. Ovečkin – 39 + 27
2. Bäckström – 13 + 42
3. Kuzněcov – 15 + 39

Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Anaheim Ducks a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

5:2

Branky a nahrávky: 27. Henrique (Montour, Jaycob Megna), 35. Silfverberg (Henrique, H. Lindholm), 41. Henrique (Perry, Getzlaf), 44. Perry (Fowler, Getzlaf), 55. Silfverberg (D. Grant, Del Zotto) – 5. Ovečkin (Carlson, J. Vrána), 38. Carlson

Anaheim Ducks: R. Miller (K. Boyle) – Del Zotto, Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Jaycob Megna – Perry, Getzlaf, Rakell – Sprong, Henrique, Rowney – Silfverberg, D. Grant, D. Shore – Terry, Kesler, Jones.

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik, Djoos – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Burakovsky, Eller, Connolly – Jaškin, Stephenson, Smith-Pelly.

Rozhodčí: Lee,Chmielewski – Murchison, Gibbons

02:58 ANA 2 H. Lindholm, podrážení
04:58 WSH 0:1 Ovečkin (Carlson, J. Vrána)
12:05 ANA 2 Perry, držení hole
18:30 WSH 2 Burakovsky, vražení na hrazení
26:26 ANA 1:1 Henrique (Montour, Jaycob Megna)
34:07 ANA 2:1 Silfverberg (Henrique, H. Lindholm)