6:1

konec (3:0, 1:0, 2:1)

18.02.2019, 17:30 • CSKA Arena Moskva • Karel Jedlička

Tipsport: 1.25 6.5 9.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas byl naprosto jasnou záležitostí vedoucího mužstva KHL, které nedovolilo soupeři od začátku do konce ani pomýšlet na úspěch. Už po první třetině vedl CSKA 3:0, ve druhé části přidal další gól až v závěru a také v té poslední padaly branky až chvilku před sirénou a čestného úspěchu se dočkali také hosté. (19:50:41)
Statistika zápasu:
Střely na bránu 41:11, vhazování 30:19, hity 9:16, čas v útoku 18:26 – 6:58, vyloučení 4:2, navíc Komarov (V) 5 minut a do konce, bez využití.

Viťaz právě vstřelil branku!
Vzápětí však připravuje Sorokina o čisté konto po Rendulićově křížném pasu nejlepší hráč hostů ALEXEJ MAKEJEV. Zblízka tváří v tvář brankáři zvedl kotouč a parádně ho zavěsil o tyč.
Asistence: Borna Rendulić, Gleb Kožemjakin.

58:14

58:14 Mat ROBINSON - 6:0

58:14

CSKA právě vstřelil branku!
Několikrát to vypadalo, že se hosté osvobodí z obranného pásma, ale vyhodit se jim nepodařilo a po Světlakovově přihrávce od mantinelu zvedl kotouč z mezikruží švihem pod břevno nevysoký MAT ROBINSON.
Asistence: Andrej Světlakov, Klas Dahlbeck.

58:00

Hra rychle plyne, ohlášeny byly poslední dvě minuty utkání v době, kdy jsou "armejci" opět návštěvou v obranném pásmu hostů.

55:43

55:43 Arťom ČMYCHOV - 5:0

55:43

Už na pět nula zvyšuje po přihrávce Ivana Tělegina zpoza brány jeho kolega z obrany ARŤOM ČMYCHOV. Ortio na puk přes několik hráčů dobře neviděl a poměrně lehký pokus od modré čáry pouští.
Asistence: Ivan Tělegin.

53:18

Poslední reklamní přestávka v zápase přichází poté, co byl kotouč sražen přes plexisklo do hlediště.

51:00

Na ledě se neděje nic podstatného, moskevský klub hraje vyloženě na údržbu a hosté na zvrat nemají sílu, i když se Řepík ještě snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

48:27

Dnešní utkání sleduje 7229 diváků.

47:31

Komerční přestávka ukončuje úsek hry, který přinesl málo vzruchu.

46:12

Andronov posílá pozdrav Ortiovi do lapačky, tlak CSKA po druhé změně stran už přece jen polevuje.

45:00

Technickou akci zakončil střeleckým pokusem do brankáře Michal Řepík.

42:30

Zaútočil si také hostující celek, Stanislav Romanov pálil od modré čáry do připraveného Sorokina.

41:40

V přesilovce se postupně neprosadili Čmychov, Tolčinskij, Šalunov ani Kaprizov. Finský brankář Viťazu odolal spršce střel a hosté jsou v plném počtu.

40:01

6:1

Branky a nahrávky: 7. Dahlbeck (Vey, Kaprizov), 9. Slepyšev (Tělegin), 20. Světlakov (Tělegin, Slepyšev), 38. Okulov (Dahlbeck, Šalunov), 56. Čmychov (Tělegin), 59. M. Robinson (Světlakov, Dahlbeck) – 59. Makejev (Rendulić, Kožemjakin)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Naumenkov, Marčenko, Dahlbeck, M. Robinson, A. Romanov, Blažijevskij, Čmychov – Tolčinskij, Vey, Kaprizov – Andronov, Hansen, Kalinin – Okulov, Šalunov, Mamin – Tělegin, Slepyšev, Světlakov.

HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (9. Ortio) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, S. Romanov, Golovkov, Voronkov, Kožemjakin – Řepík, M. Aaltonen, A. Sjomin – Rendulić, Švec-Rogovoj, Makejev – N. Komarov, Kokarev, Stoljarov – P. Černov, Vyglazov, Gončarov.

Rozhodčí: Kulakov, Birin – Zacharenkov, Sivov