Liga mistrů

United Volleys Frankfurt – Zenit Kazaň

1:3

konec (19:25, 21:25, 25:23, 18:25)

14.02.2019, 20:30 • Fraport Arena, Frankfurt (GER) • Skupina A • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 7.89 1.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

18:25

Nikita Aleksejev ukončil dnešní zápas esem!

18:24

Vadym Lichošerstov po bloku Frankfurtu parádně smečoval jednou rukou a přinesl Kazani první mečbol! Dokáží ho hosté využít?

14:19

Kazaň už nechce připustit žádné drama a nyní přišel parádní blok. Frankfurt si vzal oddechový čas. Hráči ruského týmu vedou v závěru 19:14.

7:11

Kazaň uhrála šest bodů v řadě, Vadym Lichošerstov ale nyní chyboval na podání.

6:7

Aleksei Kononov předvedl parádní blok a Zenit Kazaň otáčí vývoj čtvrtého setu – 6:7!

25:23

Adam Kocian předvedl fantastickou smeč k pravé postranní čáře a ukončil třetí set!

24:21

Tanner Syftestad předvedl parádní podání a hráči německého týmu poté blokem vybojovali setbol! Kazaň bude muset jít do čtvrtého setu.

19:19

Stav dramatického třetího setu je vyrovnaný 19:19 a Stelio Derocco si vzal oddechový čas.

18:15

Obrovská chyba hostů, kteří po dvou blocích Frankfurtu poslali smeč vedle levé čáry!

10:9

Moritz Karlitzek podal přesně k základní čáře a esem nyní poslal Frankfurt do vedení 10:9!

8:8

Kazaň se zbytečně vyhazuje. Ostrá smeč minula levou postranní čáru a skóre je vyrovnáno!

6:7

Neskutečné! Frankfurt předvedl parádní blok a dokázal uhrát tři body v řadě. Je to jen o bod!

3:7

Ruský tým předvedl fantastický blok a vede ve třetím setu o čtyři body! Oddechový čas.

0:1

Kazaň začala třetí set na příjmu a do třetího setu vstoupila parádním krátkým lobem. Jemný dotyk.

21:25

Moritz Karlitzek znovu ostře podal a Kazaň měla problémy, následná smeč ale byla nekompromisní! Hosté vedou 2:0 na sety.

19:24

Kazaň u levé postranní čáry vytloukla blok německého týmu a má k dispozici setbol!

16:19

Neskutečnou smeč nyní přijali borci ruského celku a poté vytloukli dokonce blok Frankfurtu!

15:17

Kazaň se skvěle ubránila a dokonce dvakrát, jenže to samé dokázali domácí. Nakonec přišel blok ruského celku, po kterém míč dopadl na pravou postranní čáru! Je to nyní o dva body!

11:11

Frankfurt předvedl smeč, po kterém přišel blok Zenitu a skóre druhého setu je vyrovnáno!

8:7

Frankfurt opět vytloukl blok ruského týmu a po otočení skóre vede nad Kazaní 8:7.

19:25

Smeč Frankfurtu byla tečována a první z pěti setbolů hostujícího týmu byl odvrácen, tak nakonec ne! Míč dopadl na základní čáru.

19:24

Hráči Kazaně předvedl světový blok, po kterém míč zamířil k základní čáře, a mají setboly!

7:12

Alexej Samojlenko předvedl parádní blok a ruský tým poprvé v zápase vede o pět bodů!

1:3

United Volleys Frankfurt: Buculjevic, Syftestad, Fragkos, Henning, L. Karlitzek, Escher, Zenger, Van Berkel, M. Karlitzek, Mrdak, Schwarz, Kostopoulos, Kocian. Hlavní trenér: Stelio Derocco.

Zenit Kazaň: Anderson, Surmačevskij, Volvič, Alekno, Lichošerstov, Aleksejev, Ngapeth, Kononov, Krotkov, Butko, Samojlenko, Spiridonov. Hlavní trenér: Alexej Verbov.

Rozhodčí: Vitor Alexandre Goncalves (POR), Salvis Kurtiss (LAT)