Liga mistrů

United Volleys Frankfurt – Zenit Kazaň

1:3

konec (19:25, 21:25, 25:23, 18:25)

14.02.2019, 20:30 • Fraport Arena, Frankfurt (GER) • Skupina A • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 7.89 1.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kazaň bez problému vyhrála ve Frankfurtu, kde domácí United porazila 3:1 a zaznamenala páté vítězství v řadě, po kterém zůstává stoprocentní. Frankfurt předvedl obrovské množství es, ani esa mu ovšem nepomohla k lepšímu výsledku a potrápení obrovského favorita zápasu, který vyzněl pro něho. (22:32:04)

Konec zápasu

18:25

Nikita Aleksejev ukončil dnešní zápas esem!

18:24

Vadym Lichošerstov po bloku Frankfurtu parádně smečoval jednou rukou a přinesl Kazani první mečbol! Dokáží ho hosté využít?

18:23

Domácí měli obrovské štěstí, protože Kazaň předvedla dobrý blok, míč se ale odrazil vedle pravé čáry.

17:23

Kazaň vytloukla blok domácích a je dva body od výhry!

17:22

Aleksei Kononov dobře podal a Kazaň předvedla blok, po kterém se míč odrazil vedle pravé čáry.

16:22

Delší dobu se nehraje a bohužel Vám nedokáži vysvětlit, co je důvodem delší prodlevy ve hře.

16:22

Kazaň třikrát v řadě vyhrála 3:1 poté, co v prvním vzájemném zápase porazila Frankfurt 3:0.

16:22

Frankfurt se zuby nehty bránil, nakonec ale neubránil. Smeč Kazaně skončila na základní čáře a domácí se navíc dotkli sítě, což vzápětí potvrdilo video.

16:21

Frankfurt odpověděl fantastickou diagonální smečí, která zamířila přesně k pravé postranní čáře.

15:21

Earvin Ngapeth podal přesně k základní čáře a přes jednoho z domácích hráčů zaznamenal eso!

15:20

Kazaň dobře zaútočila u levé postranní čáry a diagonální smeč zamířila do opačné strany hřiště.

15:19

Chyba na podání Kazaně a sníženo 15:19.

14:19

Kazaň už nechce připustit žádné drama a nyní přišel parádní blok. Frankfurt si vzal oddechový čas. Hráči ruského týmu vedou v závěru 19:14.

14:18

Parádní smeč, kterou předvedl Earvin Ngapeth.

14:17

Loran Alekno se pokusil o blok, jenže míč se od jeho levé ruky odrazil vedle levé postranní čáry.

13:17

Kazaň s problémy přijala míč, jenže Vadym Lichošerstov poté předvedl parádní smeč.

13:16

Chyba na podání, kterou předvedli hosté z Kazaně.

12:16

Frankfurt předvedl dobrý blok, jenže míč se od domácích rukou odrazil vedle postranní čáry.

12:15

Vasileios Kostopoulos si naskočil vysoko do vzduchu a smečí napálil míč k pravé postranní čáře.

11:15

Kazaň předvedla parádní smeč, která vymetla vzdálenější pravý roh hrací plochy. Parádně trefeno!

11:14

Moritz Karlitzek skvěle zaútočil podél levé postranní čáry a Frankurt dokázal snížit na 11:14.

10:14

Kazaň se dvakrát skvěle ubránila a poté předvedla jemný lob, po kterém trojice hráčů skončila na zemi. Domácí dělali, co mohli, ale míč stejně skončil na zemi.

10:13

Frankfurt přijal snadno míč a poté přišla ostrá smeč.

9:13

Fantastický blok a opět v podání domácích hráčů, jenže tentokrát se zbytečně dotkli sítě.

9:12

Frankfurt se začíná pomalu zvedat, když mu nyní pomohl k bodu fantastický blok.

8:12

Frankfurt u základní čáry krásně přijal podání hostů a poté přišla nekompromisní smeč do středu.

7:12

Kazaň předvedla smeč, která skončila daleko za základní čárou. Zřejmě bez přispění teče. Tak ano!

7:11

Kazaň uhrála šest bodů v řadě, Vadym Lichošerstov ale nyní chyboval na podání.

6:11

Frankfurt v závěru zápasu odpadá a dělá zbytečné chyby. Smeč končí vedle pravé postranní čáry.

6:10

Frankfurt se zuby nehty dokázal ubránit, jenže Kazaň poté předvedla skvělou smeč podél levé čáry.

6:9

A další fantastická smeč, která tentokrát vymetla přesně pravý roh hrací plochy. Oddechový čas.

6:8

Parádní smeč ruského týmu přináší třetí bod v řadě a Kazaň vede ve čtvrtém setu rázem o dva body.

6:7

Aleksei Kononov předvedl parádní blok a Zenit Kazaň otáčí vývoj čtvrtého setu – 6:7!

6:6

Kazaň předvedla skvělý blok a poté přišla vítězná smeč lemující přesně levou postranní čáru.

6:5

Adam Kocian se svou smečí neuspěl, zatímco hráči ruského týmu k základní čáře poté ano.

6:4

Ruský tým ovšem vzápětí chyboval na podání.

5:4

Vadym Lichošerstov předvedl parádní smeč a napálil míč přesně k levé postranní čáře.

5:3

Frankfurt předvedl ostrou smeč a míč se od jednoho z hráčů hostí odrazil vedle levé postranní čáry.

4:3

Domácí se během rozehrávky dotkli sítě a Frankfurt si nevyžádal zkontrolování videa.

4:2

Andreas-Dimitrios Fragkos otřel své podání o síť a bylo z toho eso, tedy přímý bod!

3:2

Kazaň chybovala na podání a Frankfurt vede.

2:2

Skóre je vyrovnáno. Blok domácích byl vytlučen.

2:1

Moritz Karlitzek odpověděl neméně parádní diagonální smečí, která zamířila na základní čáru.

1:1

Zenit se dokázal ubránit a Earvin Ngapeth poté parádní smečí napálil míč ke vzdálenější levé čáře.

1:0

Frankfurt parádně zaútočil a ostrou smečí vytloukl dvojnásobný blok hostujících hráčů.

0:0

Začal čtvrtý set.
Čtvrtý set začne přibližně v 22:02.
Frankfurt ve třetím setu vedl o čtyři nebo pět bodů, jenže Kazaň jeho závěr dramatizovala a nakonec ho prohrála až po dramatické koncovce těsně 23:25.

25:23

Adam Kocian předvedl fantastickou smeč k pravé postranní čáře a ukončil třetí set!

24:23

Frankfurt se zuby nehty ubránil a poté si u levé čáry nedokázal poradit s nekompromisní smečí.

24:22

První setbol odvrací chyba na podání – 24:22.

24:21

Tanner Syftestad předvedl parádní podání a hráči německého týmu poté blokem vybojovali setbol! Kazaň bude muset jít do čtvrtého setu.

23:21

Earvin Ngapeth dělá velké chyby. Podání končí v síti!

22:21

Také hráči německého celku ovšem chybují na servisu. Třetí set je dramatický a nyní vrcholí.

22:20

A další chyba ruského celku, jehož smeč končí daleko za základní čárou. To je velká chyba v závěru setu!

21:20

Vzápětí ovšem Matthew John Anderson chybuje na podání. Jeho servis byl příliš dlouhý.

20:20

Neskutečné! Hráče Zenitu nerozhodilo podání tečované sítí a poté předvedli nekompromisní smeč.

20:19

Vadym Lichošerstov se příliš razantně opřel do míče a jeho servis skončil daleko za základní čárou.

19:19

Stav dramatického třetího setu je vyrovnaný 19:19 a Stelio Derocco si vzal oddechový čas.

19:19

Zenit opět otřel smeč o blok domácího týmu, jehož hráči začínají mít velké problémy na příjmu.

19:18

Zenit u pravé postranní čáry předvedl parádní smeč, kterou úspěšně vytloukl blok německého týmu.

19:17

Kazaň předvedla parádní souhru, kterou ukončil nekompromisní smečí Vadym Lichošerstov.

19:16

Jenže německý tým hraje skvěle ve třetím setu, což nyní potvrdila ostrá smeč do středu hrací plochy.

18:16

Kazaň se konečně probrala a Earvin Ngapeth napálil svou ostrou smeč přesně k základní čáře.

18:15

Obrovská chyba hostů, kteří po dvou blocích Frankfurtu poslali smeč vedle levé čáry!

17:15

Frankfurt předvedl parádní smeč a vypadá to vypadá, že by třetí set mohl urvat konečně pro sebe.

16:15

Jenže vzápětí podal špatně také jeden z hráčů Zenitu, jmenovitě Loran Alekno. Frankfurt vede.

15:15

Andreas-Dimitrios Fragkos předvedl příliš dlouhé podání a přišla tedy chyba na servisu.

15:14

Frankfurt si poradil s velice ostrým podáním Kazaně a poté dokázal vytlouci její blok. Domácí opět vedou!

14:14

Kazaň se zuby nehty ubránila a poté předvedla parádní ostrou smeč k základní čáře hrací plochy.

14:13

Tanner Syftestad opět fantasticky podal, tentokrát do pravého rohu, a hosté nezvládli míč přijmout.

13:13

Tanner Syftestad poslal své podání přesně na základní čáru a máme v Frankfurtu další eso!

12:13

Adam Kocian vyskočil téměř až ke stropu haly a parádní smečí napálil míč k levé postranní čáře.

11:13

Frankfurt předvedl blok, jenže tečovaný míč skončil za základní čárou domácího týmu. Je to o dva body.

11:12

Domácí si nedokázali poradit s tvrdou smečí hostí, která lemovala pravou postranní čáru.

11:11

Hráči Frankfurtu hrají s lehkostí, tedy alespoň občas. Nyní to dokázali parádním a jemným lobem.

10:11

Loran Alekno podal přesně na základní čáru a esem otočil skóre zpět na stranu Zenitu Kazaň.

10:10

Moritz Karlitzek ovšem po oddechovém času ruského týmu podal do sítě a přichází zbytečná chyba.

10:9

Moritz Karlitzek podal přesně k základní čáře a esem nyní poslal Frankfurt do vedení 10:9!

9:9

Frankfurt přijal podání Vadyma Lichošerstova a poté předvedl chytrý lob do středu hrací plochy.

8:9

Kazaň předvedla ostrou smeč podél levé postranní čáry, která konečně byla přesná! Je to 8:9.

8:8

Kazaň se zbytečně vyhazuje. Ostrá smeč minula levou postranní čáru a skóre je vyrovnáno!

7:8

Frankfurt rychle odpověděl a je to znovu pouze o bod.

6:8

Ruský tým se konečně vzpamatoval a Nikita Aleksejev předvedl nekompromisní ostrou smeč.

6:7

Neskutečné! Frankfurt předvedl parádní blok a dokázal uhrát tři body v řadě. Je to jen o bod!

5:7

Kazaň opět mohla udeřit, jenže její smeč tentokrát zamířila vedle pravé postranní čáry.

4:7

Kazaň měla nabito, následná smeč ale byla dlouhá.

3:7

Frankfurt si vzal oddechový čas, a tak mám chvíli na to, abych se omluvil za chybu ve skóre. Pokud jste ji postřehli, omlouvám se. Nyní už je vše v pořádku.

3:7

Ruský tým předvedl fantastický blok a vede ve třetím setu o čtyři body! Oddechový čas.

3:6

Oba týmy předváděly fantastické věci v obraně, Zenit byl ale opět o něco silnější a přetlačil soupeře.

3:5

Neméně pohlednou smeč ovšem vzápětí předvedli hosté, kteří zamířili přesně k levé postranní čáře.

3:4

Frankfurt si ovšem spravil chuť parádní smečí!

2:4

Tanner Syftestad předvedl příliš dlouhé podání.

2:3

Frankfurt rychle odpovídá a je to znovu o jeden bod.

1:3

Zenit skvěle zaútočil a vede ve třetím setu 3:1.

1:2

Bod získává Frankfurt.

0:2

Bod získává Zenit.

0:1

Kazaň začala třetí set na příjmu a do třetího setu vstoupila parádním krátkým lobem. Jemný dotyk.

0:0

Začal třetí set.
Třetí set začne přibližně v 21:30.
Frankfurt ve druhém setu působil sebevědomě a vytvořil si slušný náskok, když vedl rozdílem tří bodů, jenže Kazaň skóre otočila a druhý set vyhrála 25:21.

21:25

Moritz Karlitzek znovu ostře podal a Kazaň měla problémy, následná smeč ale byla nekompromisní! Hosté vedou 2:0 na sety.

21:24

Moritz Karlitzek fantasticky podal k pravé postranní čáře a esem odvrátil druhý setbol hostů z Ruska!

20:24

Frankfurt přijal míč a poté přišla čistá diagonální smeč přesně k levé postranní čáře. Nádherný úder.

19:24

Kazaň u levé postranní čáry vytloukla blok německého týmu a má k dispozici setbol!

19:23

Earvin Ngapeth ovšem vzápětí chyboval na podání.

18:23

Zenit Kazaň dvakrát dobře zaútočil a druhá smeč už byla nad síly domácích hráčů německého týmu.

18:22

Earvin Ngapeth předvedl podél levé postranní čáry chytrý lob, který byl úspěšný. Oddechový čas.

18:21

Frankfurt předvedl fantastický blok a míč se od jednoho z hráčů Kazaně odrazil vedle pravé čáry.

17:21

Andreas-Dimitrios Fragkos podal do sítě. Chyba.

17:20

Borci z Kazaně dokážou přijmout ledacos, poslední smeč domácích ale byla nad jejich síly.

16:20

Frankfurt působí v závěru druhého setu hodně nervózně, což nyní potvrdila nepřesná smeč.

16:19

Neskutečnou smeč nyní přijali borci ruského celku a poté vytloukli dokonce blok Frankfurtu!

16:18

Kazaň ovšem vzápětí úspěšně zaútočila podél pravé postranní čáry a vytloukla blok Frankfurtu.

16:17

Andrej Surmačevskij předvedl dlouhý servis – chyba.

15:17

Kazaň se skvěle ubránila a dokonce dvakrát, jenže to samé dokázali domácí. Nakonec přišel blok ruského celku, po kterém míč dopadl na pravou postranní čáru! Je to nyní o dva body!

15:16

Zenit úspěšně zaútočil podél levé postranní čáry a výsledkem byla parádní smeč – 15:16!

15:15

Frankfurt zaútočil přesně k základní čáře. Pěkná smeč.

14:15

Kazaň se třikrát zuby nehty ubránila a poté přišla úspěšná smeč, kterou předvedl Spiridonov.

14:14

Kazaň předvedla skvělou obranu a poté smeč, kterou nedokázal Helmuth Georg Escher přijmout.

14:13

Frankfurt úspěšně zasmečoval a opět vede – 14:13.

13:13

Blok Frankfurtu úspěch nepřinesl a skóre je vyrovnané, tentokrát 13:13. Kdo vyhraje celý zápas?

13:12

Frankfurt odpověděl tvrdou smečí k základní čáře.

12:12

Aleksei Kononov předvedl parádní smeč, která zamířila přesně mezi dvojici hráčů Frankfurtu.

12:11

Dvojice hráčů Zenitu sice předvedla skvělý blok, jenže míč se od ní odrazil vedle pravé postranní čáry.

11:11

Frankfurt předvedl smeč, po kterém přišel blok Zenitu a skóre druhého setu je vyrovnáno!

11:10

Další skvělá smeč, po kterém domácí hráči nedokázali zabránit dopadu míče na zem. Je sníženo!

11:9

Zenit se štěstím rozehrál po prasátku domácích a poté tvrdou smečí vytloukl blok Frankfurtu.

11:8

Frankfurt málem doplatil na špatnou rozehrávku, jenže nakonec skončil v síti jeden z hráčů Zenitu Kazaň.

10:8

Kazaň si vzala oddechový čas, po kterém předvedla dobrou smeč podél levé postranní čáry.

10:7

Další skvělé podání Tannera Syftestada, po kterém se hráči ruského týmu marně snažili rozehrát.

9:7

Tanner Syftestad parádně podal k levé postranní čáře a Frankfurt předvedl parádní eso.

8:7

Frankfurt opět vytloukl blok ruského týmu a po otočení skóre vede nad Kazaní 8:7.

7:7

Vzápětí Andrej Surmačevskij ale špatně podal.

6:7

Andrej Surmačevskij předvedl parádní diagonální smeč, která zamířila přesně k levé čáře.

6:6

Frankfurt se úspěšně ubránil a u pravé postranní čáry poté úspěšně vytloukl blok Zenitu Kazaň.

5:6

Matthew John Anderson předvedl dlouhé podání.

4:6

Hosté zpracovali tvrdou smeč, stejně jako Frankfurt, který to dokázal i podruhé, jenže to samé udělali hosté a nakonec domácí volejbalisty dokázali udolat!

4:5

Kazaň předvedla parádní smeč, po které opět vede.

4:4

Frankfurt rychle vyrovnal. Chyba hostí na podání.

3:4

Frankfurt se úspěšně ubránil, druhá smeč v podání Alexeje Samojlenka ale byla příliš tvrdá.

3:3

Vadym Lichošerstov předvedl parádní lob, kterým překonal dvoučlenný blok Frankfurtu.

3:2

Kazaň už se pomalu radovala z bodu, jenže razantní smeč z pravé strany minula levý roh hrací plochy.

2:2

Zenit odpověděl neméně kvalitní smečí podél pravé postranní čáry, kterou Lucas Van Berkel nepřijal.

2:1

Frankfurt se úspěšně ubránil a poté přišla parádní smeč.

1:1

Bod získává Frankfurt. Loran Alekno chyboval na podání.

0:1

Loran Alekno fantasticky podal a Frankfurt se marně snažil přijmout míč. Hosté začali druhý set skvěle.

0:0

Začal druhý set.
Druhý set začne přibližně v 20:59.
Kazaň po většinu prvního setu vedla a vítězství v úvodní sadě si utéci nenechala. Domácí volejbalisté sice skvěle začali, poté už ale jen marně dotahovali.

19:25

Smeč Frankfurtu byla tečována a první z pěti setbolů hostujícího týmu byl odvrácen, tak nakonec ne! Míč dopadl na základní čáru.

19:24

Hráči Kazaně předvedl světový blok, po kterém míč zamířil k základní čáře, a mají setboly!

19:23

Servis Frankfurtu byl příliš dlouhý. Chyba na podání.

19:22

Oba týmy v rychlém sledu předvedly jemný lob, po kterém domácí skvěle zablokovali smeč Kazaně.

18:22

Chyba na podání ovšem přinesla bod pro Zenit.

18:21

Kazaň předvedla úspěšný blok, tak nakonec ne, protože video usvědčilo blok hostí z dotyku.

17:21

Earvin Ngapeth předvedl parádní smeč, která lemovala levou postranní čáru a byla čistá.

17:20

Německý tým se úspěšně ubránil a snížil rychle skóre.

16:20

Frankfurt odpověděl smečí, která vytloukla blok hostí.

15:20

Kazaň se úspěšně ubránila a poté přišla nekompromisní ostrá smeč z rukou Andreje Surmačevského.

15:19

Fantastická práce jednoho z domácích hráčů Frankfurtu, který předvedl úžasný blok.

14:19

Vadym Lichošerstov předvedl parádní diagonální smeč, která se od jednoho z hráčů odrazila do autu.

14:18

Frankurt úspěšně přijal míč a poté přišla parádní smeč k základní čáře, už to vypadalo, že bude dlouhá.

13:18

Vzápětí ovšem přišla chyba na podání. Servis domácího týmu byl o pár milimetrů příliš dlouhý.

13:17

Frankfurt se musel bránit, jenže domácí předvedli fantastický blok, který rozpoutal obrovskou radost.

12:17

Kazaň špatně podala a míč skončil za základní čárou.

11:17

Kazaň ovšem odpověděla razantní smečí k základní čáře, která byla domácími evidentně tečována.

11:16

Morizt Karlitzek předvedl fantastickou smeč, kterou napálil míč přesně k pravé postranní čáře.

10:16

Obrovská chyba Frankfurtu, jehož hráči se po příjmu míče dotkli sítě. Oddechový čas pro domácí.

10:15

Kazaň hraje fantasticky, po ostrém podání sice přišla špatná smeč, následný lob byl ale úspěšný.

10:14

Frankfurt nebyl během útoku úspěšný, a tak přišla ostrá smeč hostí přesně k základní čáře, která byla tečována, což vzápětí posvětilo video.

10:13

Alexej Samojlenko chyboval na podání a šel si sednout. První střídání na straně hostí.

9:13

Kazaň skvěle přijala podání a poté přišla ostrá smeč.

9:12

Frankfurt rychle přidal další bod a je to 9:12.

8:12

Frankfurt odpověděl smečí, která byla tečována blokem.

7:12

Alexej Samojlenko předvedl parádní blok a ruský tým poprvé v zápase vede o pět bodů!

7:11

Hráči německého týmu se pokusili o jemný lob, který se minul účinkem. Velice špatný pokus.

7:10

Vzápětí ovšem přichází chyba na podání domácích.

7:9

Helmuth Georg Escher skvěle zaútočil a jeho následná smeč přinesla bod pro domácí Frankfurt.

6:9

Vadym Lichošerstov špatně podal a je tu první chyba.

5:9

Vadym Lichošerstov předvedl parádní podání k pravé čáře a máme tu první eso zápasu!

5:8

Zenit Kazaň opět získal bod, což znamená, že vede o tři body 8:5. Frankfurt je pod velkým tlakem.

5:7

Kazaň předvedla parádní blok a vede poprvé v zápase rozdílem dvou bodů – skóre zní 5:7.

5:6

Loran Alekno odpověděl parádní diagonální smečí, která pro změnu vymetla levý roh hrací plochy.

5:5

Frankfurt skvěle zaútočil a diagonální smeč zapadla přesně do pravého rohu hrací plochy.

4:5

Andrej Surmačevskij předvedl parádní blok, po kterém se míč odrazil do autu od domácího hráče.

4:4

Kazaň odpověděla parádní smečí a je to 4:4.

4:3

Frankfurt předvedl v rychlém sledu dvě smeče, z nichž první byla zablokována, druhá už ale přinesla bod.

3:3

Andrej Surmačevskij předvedl parádní diagonální smeč k pravé postranní čáře a vyrovnal na 3:3.

3:2

Zenit Kazaň po úspěšném příjmu velice dobře zaútočil a jeho následná smeč byla přesná.

3:1

Frankfurt po dvou bodech v řadě opět úspěšně zaútočil a vede rychle v úvodu zápasu 3:1.

2:1

Zenit dobře odpověděl a zabránil třetímu bodu domácích.

2:0

Druhý bod Frankfurtu v řadě. Skvělý vstup domácích.

1:0

Frankfurt byl u sítě úspěšný a získal první bod.

0:0

United Volleys Frankfurt: Buculjevic, Syftestad, Fragkos, Henning, L. Karlitzek, Escher, Zenger, Van Berkel, M. Karlitzek, Mrdak, Schwarz, Kostopoulos, Kocian. Hlavní trenér: Stelio Derocco.

Zenit Kazaň: Anderson, Surmačevskij, Volvič, Alekno, Lichošerstov, Aleksejev, Ngapeth, Kononov, Krotkov, Butko, Samojlenko, Spiridonov. Hlavní trenér: Alexej Verbov.

Rozhodčí: Vitor Alexandre Goncalves (POR), Salvis Kurtiss (LAT).
Ve středu jsme sledovali v akci Zenit Petrohrad a o den později budeme sledovat Zenit znovu, tentokrát ovšem Zenit Kazaň, který se představí v Německu. Volejbalisté Frankfurtu mají před sebou velice náročný a zároveň důležitý zápas, k zachování nadějí na postup totiž potřebují nutně zvítězit. Německý tým ovšem prohrál v Champions League dvakrát v řadě, zatímco Kazaň je po čtyřech výhrách stoprocentní a navíc v žádném ze čtyř zápasů neztratila více než jeden set.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.