ČEZ Extraliga žen

PSN Tatran Střešovice – Crazy girls FBC Liberec

5:4

po prodl. (0:1, 2:0, 2:3 - 1:0)

09.02.2019, 17:45 • STODOLA Arena Střešovice • 19. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Nejlepší hráčky utkání:

Střešovice: Anna Válková
Liberec: Hana Koníčková (19:39:46)
Je dobojováno. Liberci se podařilo ke konci utkání stáhnout dvoubrankové manko zásluhou Mlejnkové, která vyrovnala tři vteřiny před koncem. Prodloužení ovšem patřilo Tatranu, který z první větší šance dokázal skórovat. Prosadila se Prontekerová, která zajistila bonusový bod pro svůj Tatran.

61:43

Tatran právě vstřelil branku!
Prodloužení je u konce. K odraženému míčku se jako první dostala MARKÉTA PRONTEKEROVÁ. Ta na nic nečekala a poslal míček pod horní tyč. Tatran tak bere druhý bonusový bod za výhru v prodloužení. Bez asistence.

61:11

Prodloužení začaly aktivněji domácí hráčky, ale do větší šance se zatím nedostaly.

60:01

Šedesát minut nám o vítězi nerozhodlo, ačkoliv se Tatran dostal do vedení 4:2 a vypadalo to, že si konec utkání v klidu pohlídá. Liberec ovšem zásluhou parádního finiše vyrovnal a tak nás čeká prodloužení.

60:00

59:57

Liberec právě vstřelil branku!
Tři vteřiny dělilo Tatran od vítězství. Liberecké hráčky si vytvořily velký tlak, který přetavila MICHAELA MLEJNKOVÁ střelou z první na vyrovnávací gól. Je tedy opět vyrovnáno a s největší pravděpodobností půjdeme do prodloužení. Asistence: Martina Dostalíková.

59:19

Střela Tatranu přes celé hřiště nemířila do branky. Liberec se po malé chvíli opět nastěhoval před branku domácích.

58:56

Liberec to zkouší v šesti. Štěpánová míří na střídačku.

58:26

Koníčková je při chuti a zásobuje Ranochovou sprškou střel.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44

Nyní musela Ranochová řešit nepříjemnou střelu Koníčkové. Nakonec se jí podařilo míček vytěsnit mimo tři tyče.

57:17

Liberecké hráčky kombinují před brankou Ranochové, ta musí být ve střehu.

56:16

U míčku jsou domácí hráčky, které kombinují na polovině svých soupeřek.

55:44

Tak pozor. Nyní se obrana domácích rozestoupila. Míček se dostal za obranu na hůl Koníčkové, která ve velké šanci hattrick nedokonala. To jí nakonec mrzet nemusí. Její střelu vyrazila Ranochová pouze k MICHAELE MLEJNKOVÉ, která ho ihned napálila do branky. Je to tedy opět pouze o gól a nás čeká dramatický závěr utkání. Asistence: Hana Koníčková.

54:47

Hra se odehrává převážně ve středu, Tatran se již nikam nežene a spíše se soustředí na defenzívu.

53:39

Liberecké hráčky se snaží s výsledkem něco udělat, ale k přímému ohrožení domácí branky se nemohou dostat.

52:33

Domácí dělají důležitý krok k vítězství. Na středu se dostala k míčku KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ, ta si ho potáhla a poté zamířila přízemní střelou přesně k pravé tyči. Asistence: Eliška Machková.

52:00

Velmi povedenou střelu vyslala z větší dálky Klára Leierová. Její pokus jen těsně minul branku Střešovic.

51:16

Aktivita se Tatranu vyplácí. Souvislejší tlak dokázala přeměnit ve třetí branku MONIKA ZIKMUNDOVÁ, která s přispěním štěstí dokázala propálit Štěpánovou v brance Liberce. Asistence: Eliška Machková.

50:37

Hraje se dlouho bez přerušení. Liberec poctivě brání útočné akce Tatranu.

49:05

Domácí hráčky se usadily na polovině Liberce, kde momentálně kombinují.

48:18

Troufám si říci, že to nyní Mlejnková přetáhla. Hostující hráčka šla téměř sama na branku, nakonec místo střely volila oběhnutí branky, ale k zakončení se již nedostala. Obrana Střešovic se stačila vrátit a následně obrana libereckou hráčku o míček.

47:22

Střešovice se inkasovanou brankou nenechaly strhnout a jsou to opět oni, kdo se snaží vstřelit třetí branku.

46:10

V solidní šanci se nejprve zjevila Mlejnková. Ta však branku nedokázala vstřelit. Nicméně o chvíli později přišla zpětná přihrávka zpoza branky na HANU KONÍČKOVOU, pro kterou nebyl problém podruhé v utkání překonat Ranochovou. Asistence: Klára Leierová.

45:11

Tatranky budou rozehrávat od své branky po nepříliš povedeném útoku Liberce.

44:39

Marko se tlačila po pravé straně do zakončení, ale k němu se nakonec nedostala.

43:28

Začátek třetí třetiny se hraje spíše v opatrnějším stylu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by mohla vést ke vstřelené brance.

42:52

Na druhé straně podnikly rychlý útok hráčky Liberce. Ten zakončovala Mlejnková, ale ta napálila pouze první bránící hráčku před sebou.

42:18

Reindlová se dostávala do zakončení před brankou Liberce. Nakonec skákavý míček netrefila tak, jak by si představovala.

41:18

Liberecké hráčky drží míček u své branky, nikam se příliš nehrnou.

40:01

Druhá třetina je za námi. Viděli jsme v ní tlak Střešovic, které se hnaly za vyrovnáním. To se jim povedlo po brance Válkové. Domácí hráčky i nadále působily lepším dojmem a po zásluze se dostaly ke konci druhé třetiny do vedení. To se přesně trefila Reindlová.

40:00

39:29

Barbora Zabavská se dostala do zakončení na středu, ale branku Liberce minula.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:32

Tatranky se dostávají do zaslouženého vedení. Výtečnou práci předvedla Natálie Houžvičková, jenž si natáhla na sebe dvě hráčky a poté přesně oslovila přihrávkou na pravé straně DANIELU REINDLOVOU, pro kterou nebyl problém trefit poloodkrytou branku. Asistence: Natálie Houžvičková.

37:24

Aneta Foffová si počkala a posléze v klidu rozehrála. Útočná akce Liberce netrvala dlouho, hostující hráčky o míček rychle přišly.

36:22

Zabavská nestačila přebrat míček na pravé straně. Raději volila variantu s přihrávkou dozadu.

35:12

Liberec hraje v plném počtu.

35:07

Vypadá to, že se Liberec oslabení ubrání. Tatran je s míčkem na polovině.

34:25

Tatranky kombinují před brankou Liberce. Ten se zatím zodpovědně brání, ovšem domácí hráčky stále více tlačí.

33:12

Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Michaela Mlejnková – 2 min., Bránění ve hře).

32:38

Adéla Kramperová se lehce zamotala do míčku, ale o chvíli ho držela již pod svou kontrolou a s přehledem dokázala rozehrát útok Tatranu.

31:47

Tempo hry lehce opadlo v posledních chvílích. Míček drží hráčky Střešovic, ale jsou s ním na vlastní polovině, kde si přihrávají.

30:21

Střešovice se usadily před brankou Štěpánové, ta však zatím nemusela nikterak zasahovat.

29:48

Po delší době se vydaly do útoku hráčky Liberce. Jejich snahu ukončila nepřesná přihrávka na Dlouhou, která se musela vracet až ke svojí brance.

28:26

Tatran je po vstřelené brance mnohem aktivnější a snaží se strhnout vedení na svou stranu.

27:08

Je srovnáno. Před brankou Liberce zůstala trestuhodně nepokrytá ANNA VÁLKOVÁ, která bez problému dorazila odražený míček rovnou do branky – 1:1! Asistence: Barbora Zabavská.

26:06

Daniela Tomanová měla na hokejce druhou branku Liberce. Nejprve se krásně natlačila před branku, kde jí míček vypíchla Ranochová, ale poté se ještě dostala k dorážce, se kterou si výtečně poradila právě domácí gólmanka. To byla velká šance Liberce na zvýšení náskoku.

25:22

Machková vystihla přihrávku a sprintem se dostala až za branku Liberce, tam však o míček přišla. Její spoluhráčky jí v útoku nepomohly.

24:40

Míček je momentálně na hostujících hokejkách. Liberecké florbalistky si s ním přihrávají u vlastní branky.

23:41

Liberec se nikam nehrne, ale za to velmi poctivě brání a Tatran nepouští do žádných větších šancí.

22:39

Zabavská si to namířila k brance, ale do zakončení se nakonec nedostala.

21:14

Barbora Zabavská se natlačila na střed, odkud zakončovala. Její ránu stačila zablokovat jedna z bránících hráček.

20:46

Tatran začal druhou část aktivně a drží se na polovině svých soupeřek.

20:01

Je za námi první perioda, ve které jsme neviděli příliš pohledného florbalu. V první dvacetiminutovce jsme neviděli ani mnoho šancí. Jednu ze šancí ovšem využila hostující Hana Koníčková, která se jako jediná dokázala prosadit a poslala Liberec do jednobrankového vedení.

20:00

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:35

Na druhé straně se po míčku natahovala Štěpánová. Střela Zabavské ovšem branku Liberce minula.

18:03

Liberec dlouho rozehrával od vlastní branky, až najednou přišla jedna rychlá přihrávka přes celé hřiště a málem z toho byla velká šance hráček v bílém.

17:25

Hra se lehce zklidnila. Míček je v držení domácích, které s rozehrávkou příliš nespěchají.

16:36

Za obranou nyní zůstala opět Koníčková, ale tentokrát na míček nedosáhla a ten skončil až v náručí Ranochové.

15:05

Je tu první branka utkání. Po nenápadné střele HANY KONÍČKOVÉ zpoza obránkyně jde Liberec do vedení. Na skrytou přízemní střelu nestačila Ranochová zareagovat. Asistence: Barbora Knotková.

14:52

Liberec drží míček na svých hokejkách, avšak jsou s ním hostující hráčky na své polovině.

13:59

Zabavská namazala na levou stranu Válkové, která ve velké šanci netrefila míček tak, jak by si představovala.

12:44

Jeden takový nyní zakončovala Mlejnková. Ta však branku pražského klubu netrefila.

11:32

Střešovice jsou aktivnější, více kombinují, ale do střely se jim příliš nechce. Liberec čeká spíše na rychlé kontry.

10:42

Liberec se dostal do útoku, avšak Ranochová si nemusela připsat další zákrok.

09:44

Zabavská se snaží rozehrát další útok domácích hráček, ale liberecké florbalistky výborně napadají rozehrávku soupeřek.

08:45

Zatím sledujeme nepříliš pohledný florbal bez většího množství jakýchkoliv šancí na jedné, či druhé straně.

07:26

Anna Válková naběhla za branku Liberce jako tank. Šla si pro míček, ale ten nakonec nedokázala ukořistit.

06:20

Adéla Dlouhá výborně ubránila v rohu jednu ze svých soupeřek, nicméně na míčku zůstanou i nadále hráčky Střešovic.

05:14

Iniciativu hry převzal Tatran, který momentálně kombinuje na polovině svých soupeřek.

04:42

Hráčky pražského celku obléhají branku Liberce, ale zatím je to bez střeleckých pokusů.

03:45

Štěpánová vytáhla dobrý zákrok proti rychlému přečíslení Tatranu.

02:25

Zkušená Ranochová podržela po tlaku Liberce míček a v poklidu rozehrála na své spoluhráčky.

02:03

Adéla Kramperová si poradilo v obraně proti přesile a v klidu dokázala rozehrát.

01:32

Liberecké hráčky drží míček u vlastní branky a nikam s ním příliš nespěchají.

00:33

Tatran začal aktivněji a hned z prvního útoku musela Štěpánová zasahovat.

00:01

Tatran Teka Střešovice: Ranochová (Drbalová) – Zikmundová, Válková, Machková – Reková, Vachušková, Prontekerová – Reindlová, Vlachová, Zabavská – Marko, Houžvičková, Matěvosová – Faťunová, Rybínová, Kramperová.

Crazy girls FBC Liberec: Lerchová (Štěpánová) – Leierová, Koníčková, Dlouhá, Foffová – Dostalíková, Zelníčková, Knotková – Kronychová, Horáková, Bárková – Tomanová, M. Mlejnková..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.

5:4

Branky a nahrávky: 28. Válková (Zabavská), 38. Reindlová (Houžvičková), 52. Zikmundová (Machková), 53. Vachušková (Machková), 62. Prontekerová – 16. Koníčková (Knotková), 47. Koníčková (Leierová), 56. M. Mlejnková (Koníčková), 60. M. Mlejnková (Dostalíková)

PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Drbalová) – Zikmundová, Válková, Machková – Reková, Vachušková, Prontekerová – Reindlová, Vlachová, Zabavská – Marko, Houžvičková, Matěvosová – Faťunová, Rybínová, Kramperová.

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Lerchová) – Leierová, Koníčková, Dlouhá, Foffová – Dostalíková, Zelníčková, Knotková – Kronychová, Horáková, Bárková – Tomanová, M. Mlejnková.

Rozhodčí: Jan Brejcha, Lukáš Husák

15:05 GIL 0:1 Koníčková (Knotková)
27:08 TAS 1:1 Válková (Zabavská)
33:12 GIL 2 M. Mlejnková, Bránění ve hře
37:32 TAS 2:1 Reindlová (Houžvičková)
46:10 GIL 2:2 Koníčková (Leierová)