SHK Mustangové AUTO IN – SKV Sharks Karlovy Vary

7:1

konec (2:1, 4:0, 1:0)

03.02.2019, 12:45 • 14. kolo • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Je konec, Pardubice po složitějším začátku nakonec bezpečně vítězí i dnes a upevňují si tak svoji třetí pozici v tabulce. Hosté zůstanou předposlední. (14:27:22)

44:06

Pardubice právě vstřelily branku!
PAVEL KUBEŠ přidává ke svým dnešním třem asistencím i branku a je to tak 7:1!

42:06

Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Buhr – 2 min, hrubost).

40:47

Kubeš spěchal v samostatném úniku na klec Varů, po kličce před gólmanem se snažil zakončit po zemi, ovšem to se mu možná ani podle představ nepovedlo.

39:42

Forgo se nyní snažil navázat na svoji trefu ze třetí minuty, a zatím jedinou hostující, puk se ale odráží jen do mantinelu.

37:47

Hru bez dlouhého přerušení teď změnili domácí, kterým se nepovedl přechod do útoku a nakonec to končí zakázaným uvolněním.

35:06

Kořínek se dostal s pukem až před branku hostů, kde ještě puk přenechal na Ledvinku. Ten se tuto nabídku snažil pochopitelně převtělit v další branku Východočechů, ovšem na Macha nevyzrál.

33:28

Zatímco domácí hráč si odpykává svůj trest, jeho spoluhráči se snaží podruhé v zápase udeřit ve vlastním oslabení.

32:31

Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Ledvinka – 2 min, Téčko).

31:47

Mustangové se ještě snažili využít početní výhodu, která jim pokračovala z předchozí periody. Nakonec ale musel Mach zasahovat výrazněji pouze jednou, a to raději pozastavil hru.

30:01

30:00

29:57

Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Schneider – 2 min, Téčko).

27:09

Pardubický Kořínek se ocitl zcela sám před brankou, Mach ovšem předvedl fantastický zákrok, takže se skóre znovu nemění!

26:29

Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Karel Wágner – 2 min, Téčko).

23:18

TOMÁŠ KVOCH se nyní předvedl individuální akcí středem hřiště, kterou dokázal střelou nadvakrát proměnit ve svoji dnešní druhou trefu – 6:1!

21:03

Ve vlastním oslabení se povedlo domácím popáté dnes udeřit! LUKÁŠ ŠTĚPJÁK překvapil všechny na ledě, když vystřelil krátce po vhazování v útočné třetině – 5:1!

20:16

Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Miloš Ledvinka – 2 min, Téčko).

7:1

Branky a nahrávky: 2. Ledvinka (Kubeš), 8. Kubeš (Kvoch), 18. Kvoch (Kubeš), 20. Kořínek (Kubeš), 22. Štěpják, 24. Kvoch, 45. Kubeš (Ledvinka) – 3. Forgo (Karafiát)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Štěpják, Kvoch, Horníček, Kubeš, Buhr, Kořínek, Chudomský, Ledvinka, Neuman.

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner, Michalčín, Schneider, Forgo, Haas, Kovářík, Karafiát.

01:56 PCS 1:0 Ledvinka (Kubeš)
02:05 KVS 1:1 Forgo (Karafiát)
07:57 PCS 2:1 Kubeš (Kvoch)
17:52 PCS 3:1 Kvoch (Kubeš)
19:07 PCS 4:1 Kořínek (Kubeš)
20:16 PCS 2 Miloš Ledvinka, Téčko