Tipsport: 1.73 4.18 4.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký nedělní den a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (07:18:13)

2. Darcy Kuemper (ARI) 32 zák., 3 góly, 91,40%

Tomáš Hertl (SJS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:56
Lukáš Radil (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:10
Radim Šimek (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:16

Richard Pánik (ARI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:02
Dnešní utkání sledovalo 17 227 diváků.
Střely na branku: 35 – 33
Je dobojováno. Zápas nakonec dospěl do nastavené hrací doby. Prodloužení pak v předposlední minutě rozhodl díky přihrávce Hertla Brent Burns a domácí tak získali bonusový bod navíc. Hosté se tak musí spokojit s jedním bodem. Sledovali jsme pohledné utkání, které se nezaujatým divákům muselo líbit.

63:14

63:14 Brent BURNS - 3:2

63:14

San Jose právě vstřelilo branku!
Je hotovo. Výborně to udělal Tomáš Hertl, jenž zadovkou u mantinelu našel BRENTA BURNSE, který si sjel blíže hostující brance a poté střelou k tyči překonal Kuempera – 3:2. Žraloci tak zapisují bonusový bod navíc. Asistence: Tomáš Hertl.

62:34

Oba celky se snaží rozhodnout utkání, ale zatím se jim to nedaří. Oba gólmani drží své týmy.

61:39

Kane dostal od Vlasica přihrávku, ale jeho následná střela mezi třemi tyčemi neskončila, a to ani ta Šimkova v dalším pokusu San Jose.

61:01

Ti také nebyli úspěšní a Žraloci tak rychle vrací hru zpět do útočného pásma.

60:29

Tomáš Hertl se dostal do zakončení, ale Kuemper dokázal zakročit. Následně pak šli na opačnou stranu hosté.

60:01

Je to tak, základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přichází pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56

Další tlak domácích před hostující brankou nepřinesl rozuzlení zápasu a nyní je už jasné, že se dočkáme minimálně prodloužení.

59:35

Timo Meier nezachytil přihrávku od spoluhráče a nedostal se tak ke střele. Po něm to zkusil Evander Kane, leč také neúspěšně.

3:2

Branky a nahrávky: 33. Labanc (J. Thornton, Burns), 33. Pavelski (Meier, Couture), 64. Burns (Hertl) – 30. Garland, 48. J. Archibald (Kempe, Crouse)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, Braun, Dillon, Heed, Vlasic – Pavelski (C), Couture (A), Meier – Donskoi, Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Radil.

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Hjalmarsson, Ekman-Larsson (C), Oesterle, Goligoski (A), Ljubuškin, Connauton – Keller, Cousins, Galchenyuk – Hinostroza, Stepan (A), Pánik – Fischer, Weal, Garland – J. Archibald, Kempe, Crouse.

Rozhodčí: Rehman, Watson – Gibbons, Smith

Diváci: 17 227

03:53 SJS 2 Dillon, sekání
07:30 ARI 2 Ljubuškin, držení
19:55 ARI 2 Ekman-Larsson, nedovolené bránění
29:56 ARI 0:1 Garland
32:09 SJS 1:1 Labanc (J. Thornton, Burns)