5:4

po prodl. (0:2, 3:1, 1:1 - 1:0)

01.02.2019, 17:05 • ZS Poprad • 48. kolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 1.32 6.0 6.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to je pro dnešní utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek pátečního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (19:28:10)
Máme tu konec dnešního utkání, které nakonec končí výhrou Kamzíků v prodloužení. Za domácí dnes skórovali Miner, Bondra, Heizer, Zagrapan a Buzzeo. Za hosty stříleli branky Matejka, Hvila a dvakrát Jankovič. Hostům nestačilo v utkání ani vedení 0:3.

61:57

61:57 Justin Buzzeo (POP) - 5:4

61:57

Poprad právě vstřelil branku!
Domácí rozhodují díky brance JUSTINA BUZZEA, ten měl dostatek času a jeho přesně zakončení švihem poslalo puk pod břevno. Bez asistence.

61:20

Žilina drží puk ve středním pásmu a zatím to vypadá na postupný útok.

60:53

Takáč mohl rozhodnout, ale v zakončení ho vychytal Mikoláš.

60:09

Proti Mikolášovi nyní stál sám domácí hráč, ale brankář Žiliny drží svůj tým.

60:01

Po třetí třetině máme stav 4:4 a půjdeme do prodloužení.

60:00

59:32

Vypadá to, že utkání bude muset rozhodnout prodloužení a nebo samostatné nájezdy.

58:16

58:16 Marek Zagrapan (POP) - 4:4

58:16

A máme vyrovnáno a domácí aréna bouří. MAREK ZAGRAPAN prostřeluje Mikoláše. Asistence: Patrik Svitana, Justin Buzzeo.

58:02

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:16

57:16 Ivan Jankovič (ZIL) - 3:4

57:16

Žilina vstřelila branku!
Vlci dávají možná rozhodující branku. IVAN JANKOVIČ vyslal přízemní střelu, který byla tečovaná a ta skončila v síti. Asistence: Lukáš Hvila, Martin Podešva.

56:12

55:54

Popradu se přesilová hra vůbec nedaří.

55:03

Poprad nyní začíná od vlastní branky.

54:38

Mikoláš nyní chytil další gólovku. Střela švihem skončila v lapačce.

54:12

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Huna – 2 min., podrážení).

53:08

Ofsajd Kamzíků.

52:35

Mikoláš si musel dát pozor na nahození ze středního pásma, aby nedopadl jako ve druhé třetině Vošvrda v domácí brance.

51:57

Poprad se nyní neudržel v útočném pásmu.

50:19

Skórovat mohli také hosté. Po střele od modré zazvonila za Nechvátalem tyčka.

49:35

Poprad se nyní mohl dostat do vedení. Zagrapan měl před sebou prázdnou branku, Mikoláš výborně zasáhl.

48:32

Žilina hraje s pukem ve vlastním obranném pásmu. Hosté se snaží o postupný útok.

47:53

47:30

Poprad zatím nedokázal během přesilové hry vůbec na Mikoláše vystřelit.

46:50

Icing Kamzíků.

46:18

Vlci vyhazují na Nechvátala.

45:53

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Kučný – 2 min., hákování).

44:27

Heizer měl dobrou šanci, ale nedostal přesnou přihrávku.

43:18

Hra se nám uklidila, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

42:55

Kamzíci nyní zvolili zajímavou ztaktiku hrají pouze na dvě formace.

42:31

Hosté nahodili puk do pásma a odjeli střídat.

41:10

Beránek z pravé strany Nechvátala nepřekonal. Jeho střela skončila na betonech.

40:25

Domácí vyhráli buly a dostali se do útočné třetiny, ale střela zatím nepřišla.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:48.
Po druhé třetině máme vyrovnaný stav 3:3. Druhá třetina nám přinesla čtyři branky. Za domácí udeřili Miner, Bondra a Heizer. Za hosty dal branku Jankovič. Žilina vedle v průběhu třetiny již 0:3, ale domácím se podařilo vyrovnat.

Uvidíme co přinese třetí třetina, kdo dokáže zvítězit jestli Kamzíci a nebo Vlci.

40:00

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:48

Domácí hru uklidnili a vypadá to, že jim vyrovnání stačí. Žilina se zdá být psychicky dole.

37:38

Domácí nahazují puk do pásma a odcházejí střídat.

36:55

Nechvátal si zatím moc zákroků nepřipsal. Icing Kamzíků.

35:59

35:59 Radomír Heizer (POP) - 3:3

35:59

Máme vyrovnáno, domácí dokázali dohnat tříbrankové manko. RADOMÍR HEIZER dokázal zužitkovat skvělou přihrávku před branku a podél betonů zakončil do sítě. Asistence: Kevin Miller.

33:38

33:38 Dávid Bondra (POP) - 2:3

33:38

A již to je pouze o gól. Domácí se prosazují v oslabení. DÁVID BONDRA se dostal do samostatného úniku a puk poslal po zemi do branky. Asistence: Martin Belluš.

32:28

Vyloučení v týmu HK Poprad (Sajila – 2 min., sekání).

32:25

Žilina mohlo jít zpět do tříbrankového vedení, ale samostatný únik nebyl proměněn.

31:45

31:45 Alexander Miner (POP) - 1:3

31:45

Domácí dávají konečně branku, když využívají dvojnásobnou přesilovou hru. ALEXANDER MINER napřáhl a křižnou střelou našel místo pod rukou Mikoláše. Asistence: Marek Zagrapan, Patrik Svitana.

31:35

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Turian – 2 min., hákování).

30:50

Domácí nyní svírají Vlci v obranném pásmu a těm se nedaří vyhodit puk.

30:03

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Matejka – 2 min., hákování).

29:38

Jeden z domácích nyní vypálil z levé strany a puk se k jejich smůle odrazil od tyče ven.

28:50

Poprad se nyní marně snaží dostat do útočného pásma.

27:45

Střídání v týmu HK Poprad: ze hřiště odchází Vošvrda, přichází Nechvátal.

27:45

27:45 Ivan Jankovič (ZIL) - 0:3

27:45

Vlci a jejiž třetí branka. Potvrdilo se nyní NEDÁŠ – DOSTANEŠ. IVAN JANKOVIČ nahodil puk ze středního pásma a kuriózním způsobem překonává Vošvrdu. Asistence: Lukáš Hvila, Lukáš Dubeň.

27:32

Mikoláš nyní chytil jasnou branku, jeho akrobatický zákrok stál za to.

26:25

Hra je nyní plynulá, Žilina se osvobodila pouze za cenu icingu.

25:34

Vošvrda má nyní plné betony práce s aktivitou Vlků.

24:05

Hvila ujel s pukem do útočného pásma, jeho střela švihem skončila vedle branky.

23:27

Poprad je zatím více nebezpečný ve druhé třetině.

22:15

Belluš se dostal do pásma. Jeho přízemní střela šla pouze do betonu Mikoláše.

21:07

Icing Vlků.

20:15

Poprad vyhrál vhazování a okamžitě se dostal do útočné třetiny. Miller vypálil na Mikoláše, ale střela na něj neprošla přes bránícího hráče.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:55.
Po první třetině vedou překvapivě Vlci na ledě Kamzíků 2:0. Do dvou samostatných úniků se dostali Matejka a Hvila a oba dokázali přesně zakončit.

Uvidíme co přinese druhá třetina, jestli Poprad překoná Mikoláše a nebo si Žilina udrží dvé vedení.

20:00

19:40

Žilina drží puk na hokejkách a v poklidu se snaží udržet dvojbrankové vedení.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

17:50

Domácí jsou aktivnější, ale né a né překonat Mikoláše.

16:55

Další šance domácích na snížení, ale domácí útočník trefil pouze clonícího obránce.

16:34

Střela hostů skončila pouze na zadním mantinelu.

15:30

Další šance pro Poprad. Jeden z domácích před prázdnou brankou trefil pouze brusly Mikoláše.

15:05

Icing Vlků.

14:31

14:11

Vošvrda se nyní připsal zákrok lapačkou.

13:22

Kamzíci drží puk ve své moci a šetří tak vteřinky v oslabení.

12:31

Vyloučení v týmu HK Poprad (Buzzeo – 2 min., podrážení).

11:40

Mikolášův další zákrok, ten s ním neměl problémy.

10:50

Hostující hráč sevřel puk v rukavici. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:15

Hra je zatím rozkouskovaná, což nehraj příliš do karet domácím.

09:34

Domácí jsou nyní s pukem na mantinelu. Mikoláš může být zatím v poklidu.

08:38

Poprad má nyní rozhodně více ze hry, ale chybí mu štěstí a klid v zakončení.

07:32

Mikoláš nyní muset zasahoval po obětí branky, hostující brankář se však přesunul a dokázal zakročit.

06:27

Poprad se snaží o snížení, Mikoláš je zatím v brankovišti pozorný.

05:37

04:38

Kamzíci vyhazují puk na Mikoláše.

03:37

Vyloučení v týmu HK Poprad (Bondra – 2 min., sekání).

03:18

03:18 Lukáš Hvila (ZIL) - 0:2

03:18

"Vlci" vedou již o dvě branky. LUKÁŠ HVILA se dostal do samostatného úniku a s klidnou hlavou prostřelil Vošvrdu. Asistence: Petr Beránek.

02:40

02:40 Lukáš Matejka (ZIL) - 0:1

02:40

"Vlci" se dostávají v zápase do vedení. LUKÁŠ MATEJKA se ihned z trestné lavice dostal do samostatného úniku a jeho zakončení zamířilo pod břevno. Asistence: Jiří Kučný.

01:58

Miller se dostal před branku, kde dostal výbornou přihrávku, ale jeho zakončení mezi betony Mikolášovi neprošlo.

01:13

Žilina se zatím dobře brání.

00:30

Vyloučení v týmu MsHK Žilina (Matejka – 2 min., vysoká hůl).

00:08

Poprad vyhrál buly, ale následně přišla špatná rozehrávka.

00:01

HK Poprad: Vošvrda (Nechvátal) – Miner, Brejčák, Ťavoda, Salija, Erving, Karalahti, Petran – Bondra, Heizer, Miller – Takáč, Zagrapan, Svitana – Buzzeo, Belluš, Abdul – Olejník, Kundrik, Macík.

MsHK Žilina: Mikoláš (Fučík) – Klučný, Matejka, Jankovič, Dubeň, Piegl, Dlugoš, Turian, Mendrej – Jenčík, Húževka, Huna – Hvila, Podešva, Beránek – Balej, Surovka, Milý – Rehák, Ondruš, Síkela.

Rozhodčí: Kalina, Juhász – Jobbágy, Muzsik – Lauff.
Poslední vzájemné zápasy

2018 Žilina – Poprad 2:3
2018 Poprad – Žilina 5:2
2018 Žilina – Poprad 3:7
MsHK Žilina

„Vlci“ se nachází po 49 odehraných zápasech na posledním místě. V sezoně 9 zápasů vyhráli, 10 remizovali a 30 prohráli se skóre 129:188. Nejlepším střelcem týmu je Lukáš Hvila s 15 zásahy. Bodování týmu vede také Lukáš Hvila, který si zatím připsal (15+19). Na venkovních kluzištích si MsHK Žilina zatím z 23 zápasů připsala bilanci 2-2-0-19 a skóre 53:102.
HK Poprad

„Kamzíci“ se nachází po 50 odehraných zápasech na 5. místě z 12. V sezoně 24 zápasů vyhráli, 10 remizovali a 16 prohráli se skóre 144:129. Nejlepším střelcem týmu je Dávid Bondra s 18 zásahy. Bodování týmu vede Patrik Svitana, který si zatím připsal (17+27). Na domácím ledě si HK Poprad zatím z 24 zápasů připsal bilanci 13-4-1-6 a skóre 73:56.
Příjemné páteční odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu ze zápasu 48. kola Slovenské extraligy, které přinese utkání mezi HK Poprad a MsHK Žilina. Úvodní buly je stanoveno na 17:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:4

Branky a nahrávky: 32. Miner (Zagrapan, Svitana), 34. Bondra (Belluš), 36. Heizer (Miller), 59. Zagrapan (Svitana, Buzzeo), 62. Buzzeo – 3. Matejka (Kučný), 4. Hvila (Beránek), 28. Jankovič (Hvila, Dubeň), 58. Jankovič (Hvila, Podešva)

HK Poprad: Vošvrda (28. Nechvátal) – Miner, Brejčák, Ťavoda, Salija, Erving, Karalahti, Petran – Bondra, Heizer, Miller – Takáč, Zagrapan, Svitana – Buzzeo, Belluš, Abdul – Olejník, Kundrik, Macík.

Rozhodčí: Kalina, Juhász – Jobbágy, Muzsik – Lauff

00:30 ZIL 2 Matejka, vysoká hůl
02:40 ZIL 0:1 Matejka (Kučný)
03:18 ZIL 0:2 Hvila (Beránek)
03:37 POP 2 Bondra, sekání
12:31 POP 2 Buzzeo, podrážení
27:45 ZIL 0:3 Jankovič (Hvila, Dubeň)
27:45 POP -Nechvátal +Vošvrda (Střídání)