DHL Extraliga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec

3:4

po s.n. (2:4) (2:2, 1:0, 0:1 - 0:0)

01.02.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • O pořadí v play-off • Helena Hegeďová

V samostatných nájezdech byli nakonec úspěšnější hosté z Třince. Ti si taky domů berou dva body, na Lapači zůstává jeden.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek pátečního večera. (20:34:46)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
Autorem vítězné branky je ADAM RAŠKA.

5. série 2:4

Raška si po vyrovnávacím gólu na 3:3 připisuje i úspěšný nájezd a je rozhodnuto.

4. série 2:3

Ondračka střelou na vyrážečku nerozhoduje.

Šulák ukazuje, jak mají třinečtí hokejisté šikovné ruce a pohotovu střelou se prosazuje mezi betony.

3. série 2:2

Jenáček vymíchal Švehláka a zasadil kotouč k pravé tyčce.

3. série 1:2

Przybylovo zakončení mezi betony bylo úspěšné.

2. série 1:1

Klímek volil střelu mezi betony, která měla podobný průběh jako ta Jindrova. Kotouč se však zastavil těsně před brankovou čarou.

Michálek se prosazuje rychlou a prudkou střelou pod pravou ruku.

1. série 1:0

To Jindra byl daleko úspěšnější, když před gólmanem zpomalil a lehce poslal puk mezi Švehlákovy betony.

1. série 0:0

Havránek hledal mezeru mezi betony, ale neuspěl.
Jako první pojede tým Třince.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo a my uvidíme samostatné nájezdy. Těch se nebude moci zúčastnit domácí útočník Lukačka, který se minutu před koncem nestaveného času dostal na trestnou lavici.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:23

Hosté se usadili v pásmu stále kombinují. Jejich střely jsou nepřesné. Sedí jim spíše individuální zakončení jako v případě před vyloučením Lukačky, kdy Geidlovi puk vypíchl až Málek.

63:53

Oddechový čas pro hosty.

63:53

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukačka – 2 min., hákování).

3:4

Branky a nahrávky: 7. Jenáček (Klímek, Frydrych), 8. Vašenka (Lukačka, Půček), 24. Klímek (Ondračka, Jindra) – 7. Čmiel (Pastor, Krzak), 9. Plandor (Raška, Michálek), 51. Raška (Šulák), rozh. náj. Raška