DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – BK Mladá Boleslav

2:3

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)

01.02.2019, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 17 • Skupina o 13. - 24. místo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

63:46

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté dnes berou dva body, když nájezdovou loterii odmítá 74 sekund před koncem prodloužení ANDREJ MORAVČÍK, jenž dává svůj druhý gól v dnešním utkání. Asistence: Karel Klikorka.

47:05

Ale hosté, stejně jako v první třetině Dukla, rychle odpovídají na vedení soupeře. Po necelých dvou minutách srovnává krok na 2:2 ANDREJ MORAVČÍK. Asistence: Michal Simon.

45:19

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava jde dnes poprvé do vedení, když se trefuje JAKUB KRAJÍČEK a dává svůj šestý gól v sezoně. Bez asistence.

05:16

Této trojici se poslední době daří. Řeč je o Dominiku Adamovi, Tomáši Chlubnovi a TOMÁŠI VALOVI, kteří se postarali o dřívější návrat Šímy na led, než by hosté chtěli. Začíná se od znova. Asistence: Tomáš Chlubna, Dominik Adam.

02:34

Hosté jdou v polovině třetí minuty do vedení, první gól v sezoně – a hodně důležitý – dává DAVID SÝKORA. Asistence: Vladislav Houška, Petr Šíma.

2:3

Branky a nahrávky: 6. Vala (Chubna, Adam), 46. Krajíček – 3. Sýkora (Houška, Šíma), 48. Moravčík (Simon), 64. Moravčík (Klikorka)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Maláč) – Piskač, Veleba, Moravec, Trávník, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Kardoš, Adam, Juda, Barák

BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Kmec) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška, Jirásek, Hovorka, Rudolph, Procházka – Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster, Houška, Grim, Moravčík, Šíma

Rozhodčí: Skopal – Polák, Nechvátal

02:34 MBL 0:1 Sýkora (Houška, Šíma)
03:47 MBL 2 Šíma, nedovolené bránění
05:16 JIH 1:1 Vala (Chubna, Adam)
23:16 MBL 2 Houška, sekání
25:42 JIH 2 Trávník, podrážení