Španělský pohár

Real Betis – Espanyol Barcelona

3:1

po prodl. (0:1)

30.01.2019, 19:30 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Čtvrtfinále • Michal Raška

Tipsport: 1.61 3.88 5.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:07:51)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:27.
Je konec. Real Betis dnes nakonec zvládl prodloužení lépe, než Espanyol a po výsledku 3:1 postupuje do semifinále španělského poháru!
Ve 33. minutě šli hosté do vedení, když se prosadil Baptistao. V 76.minutě ovšem srovnal Lo Celso a v 90+4. minutě byl vyloučen hostující Roca. Šlo se tak do prodloužení, které naprosto jasně ovládl domácí celek a po gólech Leona v 95. minutě a Mandiho v 99. minutě může slavit.

120+1

120+1

Domácí navíc získali rohový kop a je rozhodnuto.

120

Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

120

Nakonec je to přece jenom ofsajd, jak hlavní rozhodčí avizoval před dvěma minutami.

119

Nyní je situace nepřehledná, jelikož se do komunikace mezi rozhodčím a hráči zapojil také videorozhodčí a uvidíme, co tedy nastane.

118

Domácí hráč Canales šel v pokutovém území k zemi, ale nakonec se pískal ofsajd.

117

Ovšem to by musel být centr hostů mnohem přesnější.

116

Guerrero se dopustil faulu na levé straně, za který obdržel žlutou kartu. Espanyol tak získal volný kop a je tady ještě malá naděje na srovnání.

114

Po naprosto nádherné akci, kdy si domácí hráči vyměnili přes pětadvacet přihrávek se dostal ke střele Joaquin, ale zamířil jen doprostřed brány, kde byl připraven Jiménez.

113

Domácí drží balón na své polovině hrací plochy a tahají čas, který se hostům velice rychle krátí.

111

Barcelona získala autové vhazování na polovině Realu, ovšem posléze přišla o míč, a ani tentokrát tak nepřišla střela.

110

Zbývá pouze deset minut tohoto prodloužení a stav je stále 3:1 pro Betis, který je velice blízko k postupu do další fáze španělského poháru.

108

Espanyol to se svou dravostí dost přehání a je z toho tak jen další nedovolený zákrok ve středu hrací plochy.

106

Hostující celek si sice vytvořil příležitost ke střele, ale ta letěla pouze nad bránu Roblese.

106

Začalo druhé prodloužení.
První poločas prodloužení je u konce. Real Betis vede nad Espanyolem už 3:1 a hosté to budou mít velice těžké, jelikož v oslabení budou muset vstřelit dvě branky.

3:1

Branky: 76. Lo Celso, 95. Leon, 99. Mandi – 33. Baptistao

Karty:   35. Leyva (RBE), 51. Lo Celso (RBE), 72. Mandi (RBE), 90+1. Canales (RBE), 90+3. Leon (RBE), 116. Guerrero (RBE) – 13. Hermoso (ESB), 58. Roca (ESB), 85. Rosales (ESB), 87. Granero (ESB), 90. Baptistao (ESB), 92. Garcia (ESB)   90+4. Roca (ESB)

Real Betis: Robles – Mandi, Bartra, Sidnei – Guerrero, Carvalho (56. Joaquin), Lo Celso, Guardado (C) (103. Garcia) – Canales, Lainez Leyva (61. Leon) – Loren
Náhradníci: Lopez P. – Barragan, Feddal, Garcia, Joaquin, Kaptoum, Leon

Espanyol Barcelona: Jiménez – Lopez J. (C), Marmol, Hermoso, Rosáles – Victor, Roca, Melendo (68. Granero) – Baptistao (95. Darder), Iglesias, Piatti (81. Garcia)
Náhradníci: Lopez D. – Campuzano, Darder, Garcia, Granero, Indias, Puado

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea – Roberto Díaz Pérez, Jon Núñez Fernández

První zápas: Espanyol - Real Betis 1:1