Portugalská Primeira Liga

FC Porto – CF OS Belenenses

3:0

konec (2:0)

30.01.2019, 22:15 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • 19. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.16 8.43 17.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já jsem tady dnes byl rád s Vámi, teď už se ale loučím a očekávám Vás zde někdy příště. Na shledanou. (00:14:18)
Dnes jsme měli možnost vidět zápas, který byl energický, hodně koukatelný ale přesto měl jen 1 hlavního adepta na výhru. Porto přehrálo svého soupeře už od začátku. Již v první půli si domácí dokázali vytvořit hezký náskok 2:0 a v druhé části přidali gól třetí. Náskok si již pohlídali a i přes šance Belenenses už se skóre neměnilo.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 18:17.

90+3

90+3

Kombinace Porta skončila až střelou Varegy, který projela kolem gólmana Muriela, ale netrefila o něco málo branku.

90+2

Domácí fotbalisté ještě nemají dost! Nyní přišla tvrdá střela, ale vysoko nad branku.

90+1

Porto kombinovalo před vápnem, a pak jim hosté krásně odebrali míč.

90

Tři minuty budou přidány nad standardní hrací dobu.

89

Z přímého kopu před šestnáctkou Belenenses vznikla hezká střela, kterou Muriel vytěsnil nad branku.

88

Rozhodčí s pomocí VAR změnil svůj prvotní úsudek a Silva odchází předčasně do sprch.

87

Rozhodčí se dívá na video a pravděpodobně přezkoumává kartovou situaci.

86

V závěru zápasu ještě tvrdě fauluje Silva a také si odnáší žlutou kartu.

85

Porto vhazuje v útočné polovině, blízko šestnáctky. Následně se ale z poloviny vyhání.

84

Už jsen 6 minut + nastavení mají hosté aby srovnali. Nevypadá ale, že by se jím do toho chtělo.