1:6

konec (1:4, 0:2, 0:0)

28.01.2019, 18:00 • ZS Kadaň • 51. kolo • Stanislav Jiskra

Tipsport: 7.23 7.0 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina góly nenabídla. Hosté si svůj náskok z první třetiny pohlídali a odváží si z kadaňského ledu tři body. (20:09:26)

59:53

Přerov mohl ještě ke konci třetiny přidat sedmou branku, puk jednomu z útočících hráčů přeskočil hůl.

58:08

Icing domácích Trhačů.

57:07

Hra se přeléva z jedné strany na druhou, brankáři ovšem zasahovat zatím nemuseli.

55:16

Michal Gago nejdříve z dobré střelecké pozice nastřelil poze betony domácího brankáře, z následné dorážky trefil tyč.

54:14

Útočnou akci domácích zastavuje postavení mimo hru.

53:37

Michael Foltýn vyslal tvrdou střelu, ovšem mimo branku.

53:30

Další icing, tentokrát v neprospěch Zubrů.

52:49

Mikuláš Zbořil nahodil od modré čáry puk na Štěpánka, kterému propadl a povaloval se na brankové čáře, odkud ho dokázal odpálit jeden z domácích hráčů.

52:19

Icing Trhačů.

51:19

Jaroslav Vašíček zkoušel obkroužit bránu a zasunou puk za brankovou čáru, v rozhodující chvilce mu kotouč z hole utekl.

50:21

I Trhači své první oslabení v dnešním zápase ustáli bez gólu.

49:31

Přerov rozjel přesilovkový kolotoč na jehož konci byla střela Romana Pšurného, i tento pokus Štěpánek drží.

48:21

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Petr Maršoun – 2 min., vysoká hůl).

47:39

Přerov své první oslabení zvládl bez větších potíží.

46:37

Marek Sikora zahrozil ve vlastním oslabení, jeho střela byla nepřesná.

45:52

Hosté vyhazují kotouč až ke Štěpánkovi.

45:39

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Novotný – 2 min., podrážení).

45:06

Další dobrá akce hostů, tentokrát na jejím konci byla střela z hole Vojtěcha Tomiho, Štěpánek chytá.

43:53

Pala našel dobře rozjetého Darka Hejcmana, který mohl zakončovat do prázné branky, ale kotouč mu sjel z hole.

43:04

Přerov výborným napadáním získal útočné pásmo.

41:25

Trhači jeli do protiútoku, přerušil je však hvizd čárového rozhodčího, který Přerovu pozdě píská offside.

41:10

Domácím se až teď podařilo dostat kotouč ze své třetiny.

40:17

Přerov se ihned v úvodu třetí perody dostal do útoku. Střelu Roberta Černého Štěpánek drží ve své výstroji.

40:01

Ve druhé třetině padli dva góly. Nejdříve se prosadil Jaroslav Moučka, kterého o čtyři minuty později napodobil kadaňský odchovanec Robert Černý. Třetí třetina začne cca v 19:39.

40:00

39:48

Zakázané uvolnění domácího celku.

39:08

Jaroslav Kůs se dostal do individulání šance, ale ani on na Klimeše nevyzrál.

38:40

Další pokus Darka Hejcmana, který usměrnil kotouč do branky, ale Štěpánek tento pokus přečetl.

38:03

Přerov kombinuje před Štěpánkem.

36:39

Rindoš vší silou napálil kotouč, ale ani tak se mu nepovedlo kotouč dostat do branky.

35:54

Oliver Štěpánek vyráží Goišovu střelu do odkryté části klece.

33:43

Jiří Tupý hledal ujel společně s Janem Svobodou do přečíslení, přihrávka ovšem Svobodovi přeskočila hůl.

32:16

Další velká šance Darka Hejcmana, tentokrát je Štěpánek úspěšnější.

31:38

Trhači se stále tlačejí do útoku, ale Zubrům dnes vychází pomalu každý útok.

29:18

Přerov právě vstřelil branku!
Tak toto je hodně ledová sprcha pro domácí Trhače. ROBERT ČERNÝ se po kombinaci dostal až mezi kruhy a trefil přesně růžek Štěpánkovi klece. Asistence: Jaroslav Moučka, Jiří Goiš.

29:18

29:18 Robert ČERNÝ - 1:6

28:30

Icing Zubrů.

27:15

Trhači po dlouhé době uzamkli svého soupeře a kombinují před Klimešem.

25:18

25:18 Jaroslav MOUČKA - 1:5

25:18

Jiří Krisl našel před bránou volného JAROSLAVA MOUČKU, který zvyšuje na 5:1. Asistence: Jiří Krisl, Jiří Goiš.

25:12

Darek Hejcman se prokličkoval před bránící hráče, Štěpánek si střelu mezi betony pohlídal.

23:54

Přerov kombinuje v útočném pásmu, ovšem bez střeleckého zakončení,

21:42

Štěpánek si připisuje první úspěšný zákrok, když zlikvidoval Goišovu střelu.

21:12

Zubři jsou usazeni před Štěpánkem.

20:38

Druhý icing Přerova v ředě, tentokrát tomu předcházel Štěpánkův kontakt s pukem, vhazuje se tedy ve středu hřiště.

20:23

Zubři ihned v úvodu třetiny vyhazují na icing.

20:01

Střídání v týmu SK Trhači Kadaň: ze hřiště odchází Ondřej Kuchař, přichází Oliver Štěpánek.

20:01

V první třetině bylo k vidění ihned pět branek, za domácí se kuriózním gólem od červené čáry prosadil František Wágner. Za hosty se postupně prosadil Krisl, ke kterému se později přidala trojice spoluhráčů, Hejcman, Navrátil a Tomáš Sýkora. Druhá část začne přibližně v 18:50.

20:00

19:31

Trhači to ještě ike konci třetiny zkoušejí, tentokrát Klimeš svůj tým drží.

18:22

18:22 Tomáš SÝKORA - 1:4

18:22

Vojtěch Tomi ujel společně s TOMÁŠEM SÝKOROU do přešíslení, druhý jmenovaný střelou na vyrážečku zvyšuje na rozdíl tří gólů. Asistence: Vojtěch Tomi, Marek Sikora.

17:17

Trhači se teď déle drželi v útočném pásmu, hostující obránci odvedli dobrou práci.

16:09

Darek Hejcman byl blízko dalšímu gólu, na Kuchaře tentokrát nevyzrál.

14:37

14:37 Jakub NAVRÁTIL - 1:3

14:37

JAKUB NAVRÁTIL ujel všem hráčům, naznačil kličku a poslal puk přímo k tyči. Asistence: Lubomír Malina.

13:36

David Homer nahazoval bekhendem kotouč na Klimeše, kterému kotouč málem propadl do branky.

11:49

11:49 František WÁGNER - 1:2

11:49

Kadaň právě vstřelila branku!
FRANTIŠEK WÁGNER nachytal Lukáše Klimeše, který pouští střelu od červené čáry. Asistence: Jaroslav Kůs.

09:58

09:58 Darek HEJCMAN - 0:2

09:58

Martin Novotný nahodil puk na Kuchaře, který tento pokus vyrazil vedle branky, kde byl připravený DAREK HEJCMAN. Asistence: Martin Novotný.

09:30

Hra se přelévé v jedné strany na druhou, více příležitostí nají hosté.

08:08

Šimon Kratochvíl ujel všem hráčům, ovšem o metr přestřelil domácí klec.

07:59

Další icing na straně Zubrů.

07:13

Útočný výpad domácích zastavuje hlavní rozhodčí, který domácí celek pro postavení útočícího hráče v brankovišti vyhání do středního pásma.

06:27

06:27 Jiří KRISL - 0:1

06:27

Tomáš Sýkora přihral na modrou čáru, kde byl připravený JIŘÍ KRISL, jehož nahození skončilo za zády překvapeného Kuchaře. Asistence: Tomáš Sýkora.

06:03

Jan Svoboda se nyní ocitl v gólové příležisti, na Klemeše ovšem nevyzrál

05:14

Zubři se vydali na útočný výlet, jejich pokus drží Kuchař.

03:55

Do,ácí zlepšili pophyb a napadají soupeře, jehož nepřesná rozehrávka končí až na zakázaném uvolnění.

02:19

Domácí se na chvilku dostali do útočného pásma, o puk ovšem záhy přišli.

01:37

Přerov dobře napadá domácí rozehrávku a srží se v útočném pásmu. Trhači vyhazují pouze na icing.

00:25

Střelu Františka Wágnera zblokoval jeho někdejší spoluhráč Robert Černý.

00:01

SK Trhači Kadaň: Kuchař (Štěpánek) – Novák, Klejna, Eliáš, Hajič, Foltýn, Šefl, Uřídil – Šulek, Kůs (C), Wágner (A) – Zabloudil, Konášek, Maršoun – J. Svoboda, Tupý, Homer – Rindoš, Vašíček.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Krisl, R. Černý, Pala (A), Zbořil, Malina, M. Novotný – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Sikora, T. Sýkora (C), Tomi – Goiš, Hejcman, Moučka – Gago, F. Dvořák, Š. Kratochvíl.

Rozhodčí: Zubzanda, Wagner – Štofa, Beneš.
V rámci sedmačtyřicátého kola na svém ledě přivítáme Zubry z Přerova. Náš soupeř se nachází na poslední příčce, která zaručuje účast v play-off, na záda jim však dýchají rysi z Frýdku-Místku, které od postupové příčky dělí dva body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:6

Branky a nahrávky: 12. Wágner (Kůs) – 7. Krisl (T. Sýkora), 10. Hejcman (M. Novotný), 15. Navrátil (Malina), 19. T. Sýkora (Tomi, Sikora), 26. Moučka (Krisl, Goiš), 30. R. Černý (Moučka, Goiš)

SK Trhači Kadaň: Kuchař (21. Štěpánek) – Novák, Klejna, Eliáš, Hajič, Foltýn, Šefl, Uřídil – Šulek, Kůs (C), Wágner (A) – Zabloudil, Konášek, Maršoun – J. Svoboda, Tupý, Homer – Rindoš, Vašíček.

Rozhodčí: Zubzanda, Wagner – Štofa, Beneš

06:27 PRE 0:1 Krisl (T. Sýkora)
09:58 PRE 0:2 Hejcman (M. Novotný)
11:49 KAD 1:2 Wágner (Kůs)
14:37 PRE 1:3 Navrátil (Malina)
18:22 PRE 1:4 T. Sýkora (Tomi, Sikora)
20:01 KAD -Štěpánek +Kuchař (Střídání)