28.01.2019, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 51. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.38 5.6 5.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:39:01)
Dnešní utkání sledovalo 1 862 diváků.
Střely na branku: 36 – 47
Je dobojováno. Zápas nakonec došel do prodloužení, v němž v jeho poslední minutě rozhodl o bonusovém bodu navíc Martin Procházka a hosté si tak z kladenského stadionu odvezou dva body, domácí se naopak musejí spokojit s bodem jedním.

64:05

64:05 Martin PROCHÁZKA - 3:4

64:05

Slavia právě vstřelila branku!
Je konec. Prodloužení rozhoduje MARTIN PROCHÁZKA, jenž z pravého kruhu dělovkou doslova propálil Brízgalu a kotouč končí za jeho zády – 3:4. Bonusový bod navíc si tak připíše hostující Slavia. Asistence: Marek Ryzák a Ondřej Najman.

64:00

Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:38

Už při hře ve třech hráčích na obou stranách střílel Ladislav Zikmund, který nezkompletoval hattrick.

63:29

Stále nebyla hra přerušena po naskočení hostujícího hráče a hraje se tak čtyři na čtyři. Strnad vyslal z levého kruhu střelu, která končí mimo.

63:01

Hosté jsou už ve čtyřech.

62:22

Další Melkova střela šla mimo tři tyče a Slavia se opět osvobozuje. Kotouč tak míří před branku Adama Brízgaly.

61:37

Hosté získali puk a hned ho odpálili až před domácí branku. Kladno tak musí založit další akci z hloubi vlastního obranného pásma.

61:11

Domácí navíc získali přesilovku a už se usadili v pásmu hostujícího celku. Zikmund našel přihrávkou Machače, jeho střelu vychytal Šorf.

61:01

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (David Šteiner – 2 min., vysoká hůl).

60:59

Melka se dostal do samostatného úniku a ve velké šanci tak neprostřelil hostujícího brankáře.

60:47

Vlčkovu střelu zastavil Brízgala a hra je přerušena. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

60:30

Domácí jsou ve čtyřech.

60:19

Jan Novák střílel od modré čáry a trefil beton domácího brankáře.

3:4

Branky a nahrávky: 9. Zikmund (Machač, Jelínek), 47. Zikmund (Machač, Jelínek), 55. Redlich (T. Kaut) – 16. Vlček (Šagát, Furch), 19. Vlček (Vrdlovec, Procházka), 50. Furch (Šagát), 65. Procházka (Ryzák, Najman)

Rytíři Kladno: Brízgala (Stahl) – Veber, Nash, J. Říha, Kehar, Zajíc, Zelingr – Melka, T. Kaut, J. Strnad (C) – Jelínek, Machač (A), Zikmund – Kubík, Svedlund, Redlich – Hajný, Vildumetz, Kružík – Š. Bláha.

HC Slavia Praha: Šorf (Sochůrek) – Duda, J. Novák (C), Ryzák, Štibingr, Barák, Valík, Steinocher – Vrdlovec, Najman, Procházka – L. Krejčík, Kubica, M. Ondráček – Furch, Šagát (A), Vlček – Všetečka, Šteiner, Šmerha.

Rozhodčí: Valenta, Šindel – Kokrment, Coubal

Diváci: 1 862

08:17 KLA 1:0 Zikmund (Machač, Jelínek)
15:33 SLA 1:1 Vlček (Šagát, Furch)
17:57 KLA 2 Nash, nedovolené bránění
18:14 SLA 1:2 Vlček (Vrdlovec, Procházka)