27.01.2019, 16:05 • 44. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 1.35 5.5 6.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:40

59:40 Rastislav Gašpar (DTV) - 8:2

59:40

Tým Detva právě vstřelil branku! Tak ještě kosmetická úprava výsledku. Početní výhodu využívá RASTISLAV GAŠPAR, přesilovka však ještě bude pokračovat, jelikož Hrušík dostal 5 minut. Asistence: Zdeněk Král.

50:51

50:51 Samuel Buček (NIT) - 8:1

50:51

Nitra právě vstřelila branku!
Brankový festival pokračuje! SAMUEL BUČEK se výborně zorientoval před Petrikem, vybojoval puk zpod gólmana Detvy, který ho neměl zcela pod kontrolou a navyšuje už na 8:1. Asistence: Dalibor Bortňák.

49:32

49:32 Judd Blackwater (NIT) - 7:1

49:32

Gól padá o minutu později. JUDD BLACKWATER se krásně uvolnil ve středním pásmu, byl sice dostižen před Petrikem, ale jeho koncovka propadla střídajícímu gólmanovi Detvy mezi tělo. Asistence: Kale Kerbashian.

43:40

43:40 Samuel Buček (NIT) - 6:1

43:40

SAMUEL BUČEK získal puk v rohu hřiště, dostal se přes tři hráče a pod betony Petríka zakončuje snad nejkrásnější individuální akci dne.

35:16

35:16 Kale Kerbashian (NIT) - 5:1

35:16

Chyby v rozehrávce Detvy potrestány. Blackwater přihrál puk mezi nohy na Majdana, ten už totálně vyšachoval Zalivina a nahrál na třetího útočníka. Jím byl KALE KERBASHIAN, který z úhlu vymetl pavučinu v bráně Detvy. Asistence: Juraj Majdan a Judd Blackwater.

32:57

32:57 Branislav Rapáč (NIT) - 4:1

32:57

Domácí rychle vyvezli puk z vlastní třetiny po levém křídle. Byl to Buček, který ze vzal na sebe, zastavil na levém kruhu v útočné třetině a naservíroval puk spoluhráči. BRANISLAV RAPÁČ si musel puk zpracovat, ale přesnou střelou překonává Zalivina. Asistence: Buček.

30:28

30:28 Martin Chovan (DTV) - 3:1

30:28

Tým Detva právě vstřelil branku! Je sníženo. MARTIN CHOVAN si vyměnil puk s Králem a od modré nápřahem propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Zdeněk Král.

23:16

23:16 Juraj Majdan (NIT) - 3:0

23:16

Gól, gól, gól! JURAJ MAJDAN kompletuje svůj hattrick v přesilovce o dva hráče. Finální přihrávka od Kerbashiana mírně poskakovala, ale Majdan ji dokázal parádně trefit. Asistence: Kerbashian a Scheidl.

08:41

08:41 Juraj Majdan (NIT) - 2:0

08:41

JURAJ MAJDAN a druhý gól pro tohoto hráče. Vyhráno buly, střela od modré, černá robota téhož hráče, ale i Kerbashiana. Puk se odrazil na čepel Majdan, který ho pohotově zasunul za dezorientovaného Zalivina. Asistence: Kale Kerbashian.

04:57

04:57 Juraj Majdan (NIT) - 1:0

04:57

Hosté zaspali ve středním pásmu, nedali si pozor na Nitru, která se dostala až před Zalivina. Průnik po levé straně, Rapace bekhendem přihrával na v tandemu volného Juraje Majdana. Ten neměl problém dorazit puk do poloprázdné brány. Asistence: Rapáč, Versteeg.

8:2

Branky a nahrávky: 5. Majdan (Rapáč, Versteeg), 9. Majdan (Kerbashian), 24. Majdan (Kerbashian, Scheidl), 33. Rapáč (Buček), 36. KERBASHIAN (Majdan, Blackwater), 44. BUČEK, 50. BLACKWATER (Kerbashian), 51. BUČEK (Bortňák) – 31. CHOVAN (Král), 60. GAŠPAR (Král)

HK Nitra: Simba (Foltán) – Mezei, McCormack, Korim, Morrison, Pupák, Versteeg, Svoboda, Pätoprstý – Scheidl, Slovák, Lantos – Majdan, Kerbashian, Blackwater – Rapace, Bortňák, Buček – Hrušík, čalád, Fominykh

HK DOXXbet Detva: Zalivin (Petrík) – Mar. Chovan, Golian, sládek, Hraško, F. Fekiač, Betker, Gachulinec, Jendroľ – Král, Murček, Ščurko – Žilka, V. Fekiač, Surový – Kašpar, Mat. Chovan, Tibenský – Hodgon, Valent, Pulščák

Rozhodčí: Fridrich, Nagy – Orolin, Soltész – Konc. st ..

02:55 NIT 2 BETKER, krosček
04:57 NIT 1:0 Majdan (Rapáč, Versteeg)
08:41 NIT 2:0 Majdan (Kerbashian)
15:52 NIT 2 McCormack
19:40 NIT 2 Majdan, nedovolené bránění