bet-at-home ICE Hockey League

KAC Klagenfurt – HC LERAM Orli Znojmo

5:0

konec (0:0, 2:0, 3:0)

27.01.2019, 17:40 • Stadthalle Klagenfurt • 42. kolo • Jakub Prchal (@jakubprchal)

Tipsport: 1.49 5.45 4.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:46:22)
Konec. Orli neodehráli špatný zápas, zejména první polovinu utkání byli lepším týmem, nevyužili však své šance, což jejich soupeř zvládl na jedničku a postupně vývoj utkání otočil na svoji stranu. Od poloviny druhé třetiny byl lepším týmem, což potvrdil i v závěrečné části zápasu a připisuje si na první pohled jednoznačnou výhru 5:0.

59:00

Čeká nás poslední minuta utkání. Orli kombinují v útočném pásmu, už ale vědí, že utkání příliš nezdramatizují.

57:10

Zakázané uvolnění Klagenfurtu. Vhazovat se bude před gólmanem Haugenem.

56:48

Kalus střílel z levého kruhu pro vhazování poté, co prošel mezi dvěma obránci. Gólmana však už nedokázal překonat.

55:48

Klagenfurt právě vstřelil branku!
Domácí fanoušci jásají, dočkali se ještě jednoho gólu. SAM LIIVIK najel zpoza branky k pravé tyčce a protlačil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Marcel Wittnig, Nikolaus Kraus.

54:39

Utkání už je rozhodnuté a podle toho vypadá obrázek hry.

53:40

Následuje komerční přestávka, chvíli se tak nebude hrát.

53:19

Rychlé přečíslení Klagenfurtu končí čtvrtou brankou v síti Orlů. Strong pohotově přihrál na NIKOLAUSE KRAUSE, který z první propálil gólmana. Asistence: Steven Strong.

53:08

Tejnor se vrátil z trestné lavice a hraje se v pěti hráčích na obou stranách.

52:35

Domácí už se nikam netlačí, tříbrankový náskok považují za dostatečný. Teď už spíše jen natahují čas.

50:50

Přesilovka domácích bude pokračovat, protože Tejnor ihned po vstřelené brance vystartoval po jednom z útočníku KACu a dostává dvě minuty za hrubost.

50:50

Klagenfurt bleskově využívá přesilovku. Jeden z obránců vystřelil od modré, přičemž puk se odrazil od betonu na hůl MATTA NEALA, který už jen dorazil do odkryté branky. Bez asistence.

50:40

Domácí kombinují v pásmu a snaží se něco vymyslet.

50:00

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kalus – 2 min., sekání).

49:57

Matuš to udělal skvěle, když si od mantinelu najel až mezi kruhy, naznačil střelu a až následně vypálil, ovšem Haugen betonem střelu reflexivně vyrazil!

49:28

Parkkonen střílel od modré čáry, ale Haugen na jeho pokus viděl a s přehledem kotouč chytil do své lapačky.

5:0

Branky a nahrávky: 24. Neal (Richter), 29. Bischofberger (Hundertpfund, Haugen), 51. Neal, 54. Kraus (Strong), 56. Liivik (Wittnig, Kraus)

KAC Klagenfurt: Haugen (Madlener) – Comrie, Fischer, Gartner, Schumnig, Strong, Harand, Unterweger, Duller – Geier, Koch, Petersen – Bischofberger, Wahl, Hundertpfund – Richter, Neal, Kozek – Kraus, Liivik, Witting.

HC LERAM Orli Znojmo: Halász (Lassila) – Parkkonen, Sedlák, Vainonen, Tejnor, Lattner, Stehlík, Kruckovyč – Luciani, Stretch, McPherson – Kalus, Matuš, Hlava – Němec, Bartoš, Mrázek – Špaček, Bulín, Novák – Oščádal.

Rozhodčí: Berneker, K. Nikolić – Hribar, Rezek

03:30 KLG 2 Duller, podrážení
10:30 ZNO 2 Sedlák, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
23:12 KLG 1:0 Neal (Richter)
24:56 ZNO 2 Stretch, podrážení
27:27 ZNO 2 Novák, hákování
28:04 KLG 2:0 Bischofberger (Hundertpfund, Haugen)