Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (17:53:31)

Alexander Salák (Jaroslavl) – do utkání nenastoupil.
Jakub Nakládal (Jaroslavl) – 1 zblokovaná střela, čas na ledě: 17:33.
Martin Bakoš (Soči) – 4 střely na branku, čas na ledě: 17:52.

Branky v přesilové hře: 0 – 0.
Vhazování: 29 – 25-
Hity: 26 – 23.
Diváci: 8 000.
Zvuk Lokomotivy dal najevo, že dnes Lokomotiv zvládl střetnutí a připisuje si dva body. K dnešnímu vítězství mu stačila jedna jediná branka a tu vstřelil Jegor Averin devět minut před závěrečnou sirénou.

59:59

Alexandr Jelesin trochu netakticky poslal kotouč na icing a ještě jedno vhazování před Konovalovem.

59:56

Konstantin Barulin samozřejmě zůstává na střídačce.

59:56

Ofsajd Soči a zřejmě poslední buly.

59:40

Rušan Rafikov zablokoval snad hrudí pokus Jokipakky od modré a poté domácí vyhodili kotouč do středního pásma.

59:01

Poslední minuta a Soči nemůže udržet puk v útočném pásmu, přesto odjel Konstantin Barulin na střídačku! Powerplay Soči!

58:36

Brandon Kozun navíc vyvezl kotouč, nabil Loktionovi, ale jeho střelu vyrazil Barulin.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny. Soči se nemůže dostat s pukem do útočné třetiny. Lokomotiv posílá kotouče poctivě do středního pásma.

57:26

Stěpan Sannikov se hnal do brejku, ale včas jej zastavil tělem Eric O'Dell.

56:17

Sergej Šmeljov nastřelil kotouč do brankoviště, a tam jej nedokázal za Konovalova, ani nadvakrát, dorazit Sean Collins! Toto byla velká možnost Soči.

55:53

Ilja Konovalov v pohodě schoval ve své lapačce nahození Zijata Pajgina.

55:02

Jyrki Jokipakka nahodil dobře kotouč před branku a Ilja Konovalov musel na led a vyrazit toto nahození špičkou svého betonu. Soči se nadechuje ke závěrečnému tlaku.

54:15

Konstantin Barulin ukryl kotouč ve své lapačce a po reklamní pauze se bude vhazovat v jeho třetině.

53:45

Mohl být hotovo! Artur Kajumov našel v akci třech proti dvěma Georgije Ivanova, ale skulinu mezi betony včas utěsnil Konstantin Barulin!

52:48

Zakázané uvolnění Soči.

1:0

Branky a nahrávky: 51. J. Averin (Kronwall, Kozun)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Rafikov, Kronwall, N. Averin, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Nakládal – Loktionov, Kozun, J. Averin – Sannikov, Jurtajkin, Alexejev – J. Korotkov, Slepec, Kartajev – Ivanov, Kajumov, Apalkov – Kovalenko.

HK Soči: Barulin (Šikin) – J. Alexandrov, Jokipakka, Pajgin, K. Vorobjov, Rykov, D. Alexandrov, Budkin – R. Rosén, Archipov, O'Dell – Collins, Bakoš, Bočarov – Mosaljov, Kaletnik, Šmeljov – Akmaldinov, Tomilin, Rachimullin – Žilin.

Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Otmachov, Palej

Diváci: 8000

19:44 SOC 2 Barulin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Akmaldinov
21:16 JAR 2 Ivanov, nedovolené bránění
23:19 JAR 2 M. Osipov, sekání
32:27 JAR 2 Slepec, vysoká hůl
46:23 SOC 2 Archipov, sekání
50:58 JAR 1:0 J. Averin (Kronwall, Kozun)