3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

26.01.2019, 08:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 3.41 4.1 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (10:35:55)

Trestné minuty: 4:8
Je dobojováno a Amur Chabarovsk se po měsíci dočkal výhry! Ve třetí třetině se Ufa snažila o tlak, předváděla rozhodně nejlepší hokej z celého zápasu, jenže vše bylo marné. Langhamer byl dnes k nepřekonání a obrovskou měrou přispěl k výhře. Jeho spoluhráči mohli vyrážet k brejkům a jeden takový proměnil ve 45. minutě Igor Ruděnkov. V úplném závěru pak ještě Tomáš Zohorna při power-play hostů svým dnes druhým gólem upravil na konečných 3:0 a odstartoval radost hráčů i publika v Chabarovsku.

59:37

Amur dohrává zápas v útočném pásmu, publikum už oslavuje výhru.

58:39

Domácí jsou už v plném počtu.

58:23

58:23 Tomáš ZOHORNA - 3:0

58:23

Chabarovsk právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Hostům nevyšel tlak v útočném pásmu a tak mohl Ruděnkov beztrestně vyhodit. Puk si dojel TOMÁŠ ZOHORNA a z úhlu pak zamířil přesně do prázdné branky. Asistence: Igor Ruděnkov.

57:17

Hosté jsou v šesti, Metsola je na střídačce. Je tu tak power-play Ufy.

57:15

Omark posílal přihrávku na modrou čáru, Burdasovovi ale puk přeskočil hokejku a utekl mu do středního pásma.

56:39

Bude se vylučovat, hosté si dají přesilovku. Dvě minuty za držení dostal Vjačeslav Ušenin.

56:13

Je to tak, je tu další zakázané uvolnění.

56:02

Zakázané uvolnění Chabarovsku, podobné momenty při pokusech o osvobození se teď asi bude vídat častěji.

55:07

Omark se nadechl k individuální akci, projel od vlastního gólmana až do útočného pásma, jenže při kličce před zakončením přišel o puk.

54:23

Ufa rozjíždí forčekink, snaží se napadat rozehrávku domácích hráčů. Zatím bez většího úspěchu.

53:24

Omark střelou do chumlu trefil bránícího hráče, puk se pak odrazil do rohu.

53:16

Burdasov to zkusil prudkým švihem přes obránce, ale i tuto střelu si Langhamer našel a předvedl úspěšný zákrok.

3:0

Branky a nahrávky: 21. T. Zohorna (Pjanov, Kamalov), 45. Ruděnkov (Pjanov, Jordán), 59. T. Zohorna (Ruděnkov)

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Kamalov, Jordán, Aťušov, J. Kolář, Hrbas, Kondratěv, Korjagin – Ruděnkov, Pjanov, T. Zohorna – A. Lazarev, Vj. Ušenin, Gorškov – Veličkin, Železkov, Dědunov – Popugajev, A. Kuzněcov, Kacuba.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, S. Těreščenko, Ar. Sergejev, S. Garejev, Koledov, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Kugryšev, Burmistrov, Tkačov – Burdasov, Chochrjakov, M. Majorov – Soloduchin, Kadějkin, Rybin.

Rozhodčí: Birin, Romaško – Bersenjov, Judin

Diváci: 6 505

02:33 UFA 2 Jelizarov, hákování
13:16 UFA 2 Jelizarov, podrážení
15:18 CHA 2 J. Kolář, podrážení
19:12 UFA 2 Panin, sekání
20:43 CHA 1:0 T. Zohorna (Pjanov, Kamalov)