HC Frýdek-Místek – HC Stadion Litoměřice

konec (2:0, 2:1, 1:1)

26.01.2019, 17:00 • Polárka • 50. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.05 4.3 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je už to všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (19:32:18)
Domácí Frýdek-Místek zaslouženě porazil Litoměřice 5:2 a získává důležité tři body v boji o play-off. První třetinu domácí vyhráli 2:0 po brankách Milana Mikulíka a Víta Christova. Ve druhé třetině znovu vstřelili rysi dvě branky, tentokrát se trefili David Kofroň a Štěpán Novotný v přesilovce pět na tři. Hosté snížili zásluhou Otakara Šika. Ve třetí třetí třetině Litoměřice ještě zdramatizovali, když se trefil Vadim Ščegolkov. Definitivně ale pak z úniku při vlastním oslabení rozhodl Rostislav Martynek.

59:48

Ještě jedno zakázané uvolnění domácích se píská těsně před koncem duelu.

59:08

Zápas už se pomalu dohrává, domácí hráči kontrolují hru.

58:03

57:35

Haman získal puk a o mantinel ho ometl až do útočného pásma.

56:19

56:19 Rostislav MARTYNEK - 5:2

56:19

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Domácí už zase vedou o tři branky! Na útočné modré čáře udělali hosté chybu, puk jim vypíchl ROSTISLAV MARTYNEK a jel sám na branku. Puk zkušeně zasunul mezi Královy betony. Bez asistence.

56:03

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Stránský – 2 min., držení).

55:48

Litoměřické nahození od modré čáry neprošlo až na branku Slezanů.

54:56

Jan Zahradníček střílel tvrdě z levé strany, ale jeho rána trefila jen boční síť.

54:17

Domácí puk vyhodili na zakázané uvolnění.

54:08

Daneček podržel puk po další střele Litoměřic kotouč ve své výstroji. Bude se znovu vhazovat po jeho levé ruce.

54:00

Zakázané vhazování a vhazovat se bude před Danečkovou brankou.

53:37

Jaroslav Dvořák se dostal ke střele a také následné dorážce. Daneček teď podržel svůj tým dobrými zákroky.

52:29

Litoměřice ještě cítí šanci a snaží se zatlačit na Frýdek-Místek. Ten se zatím dobře brání.

50:47

Vít Christov se rozjel na trestné střílení, ale Krále nepřekonal. Chtěl si brankáře Litoměřic roztáhnout a zasunout mu puk mezi betony. Tuto mezírku však stihl Král včas ucpat.

50:47

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Kadlec – trestné střílení, sekání).

5:2

Branky a nahrávky: 15. Mikulík (Novotný, Husák), 19. Christov (Hladonik, Haman), 28. Kofroň (Christov), 34. Novotný (Rudovský), 57. Martynek – 31. Šik (M. Kadlec), 49. Ščegolkov (M. Kadlec)

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – Hrachovský, Husák, Bartko, Zahradníček, Haman, D. Stránský – Martynek (A), Novotný, Mikulík (C) – Kofroň, Hladonik, Christov – Rudovský, Peterek, Klimša (A) – Kaukič, Motloch, J. Kalus.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Smetana (A), Pavlas (C), Strejček, Marcel, A. Rulík, Jebavý (A), Dluhoš, D. Málek – D. Merta, J. Kloz, Ščegolkov – M. Kadlec, Korkiakoski, Šik – Jirásek, Sklenář, J. Dvořák – Kropáček, Eret.

Rozhodčí: Fiala, Obadal – Novák, Kučera