1. liga (SR)

TSS GROUP Dubnica – HC 19 Humenné

5:2

konec (2:1, 1:0, 2:1)

25.01.2019, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 42. kolo • Info o důležitých událostech (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 1.85 4.7 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Môžeme pokojne konštatovať, že hattrick Kokavca vystrieľal Dubnici víťazstvo 5:2 nad hosťujúcim Humenným. Domáci ani raz neprehrávali, ťažili z výborného začiatku druhej a tretej tretiny. (20:21:05)

59:32

Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Ivan Fedorko – 2 min., hákovanie).

58:37

Dubnica dáva gól! Hattrick MICHALA KOKAVCA, je definitívne rozhodnuté!

Asistencia: Ján Jarábek.

54:21

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Vladimír Lantoš – 2 min., hákovanie).

49:17

Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Filip Vrábeľ – 2 min., sekanie).

46:55

Humenné dáva gól! VLADISLAV SOLOMONCHAK nezahodil flintu do žita. Hostia sa vrátili do hry, musia ale udrieť ešte dvakrát.

Asistencia: Sergii Babynets.

44:32

Striedanie v tíme MHK Humenné: z ihriska odchádza Matúš Horváth, prichádza Jerguš Spodniak.

43:44

Dubnica dáva gól! Pravdepodobne je rozhodnuté, na rozdiel triedy navýšil MICHAL KOKAVEC.

Asistencie: Miroslav Kristín, Maxim Veshutkin.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Veľa sa toho počas uplynulých dvadsiatich minút neudialo. Najpodstatnejší fakt ale je, že domáce MHK vyhráva nad tým hosťujúcim už o dva góly.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

26:25

Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Samuel Sirotňák – 2 min., podrazenie).

20:37

Dubnica dáva gól! MICHAL KOKAVEC po 37 sekundách druhej časti hry dodáva domácim dvojgólové vedenie.

Asistencia: Miroslav Kristín.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Dlho sa nič nedialo, až prišli tri góly v krátkom časovom slede. Viac sa z toho môžu tešiť Dubničania, ktorí tak nad Humenným vyhrávajú 2:1.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:03

Dubnica dáva gól! Neuveriteľných 65 sekúnd, domácich na kone posiela znovu JÁN JARÁBEK.

Asistencie: Matej Macek, Robin Medek.

18:32

Humenné dáva gól! Radosť Považanov trvala presne 34 sekúnd. Po takomto čase reaguje gólom na 1:1 FILIP VAŠKO.

Asistencie: Ivan Fedorko, Martin Ondrej.

5:2

Branky a nahrávky: 18. Lantoš (Rehák, Lee), 20. Jarábek (Macek, Medek), 21. Kokavec (Kristín), 44. Kokavec (Kristín, Veshutkin), 59. Kokavec (Jarábek) – 19. Vaško (Fedorko, Ondrej), 47. Solomonchak (Babynets)

TSS GROUP Dubnica: Gibl (Pajpach) – Jarábek, Švec, Rehák, Lee, Hlaváček, Vladimirov, Kozachuk, Matejovič – Veshutkin, Kristín, Kokavec – Mikolášek, Lantoš, Kútny – Trenčan, Dvonč, Kanaet – Macek, Jakubík, Medek

HC 19 Humenné: Horváth (Spodniak) – Ondrej, Patlevič, Mačkovič, Majerník, Sirotňák – Babynets, Krajňák, Solomonchak – Fedorko, Markuš, Vaško – Frič, Hudák, Vrábeľ – Šiňanský, Uhrin

Rozhodčí: Krist – Ševčík, Durmis

03:37 DUB 2 Hlaváček, vysoká hůl
10:07 DUB 2 Macek, podrážení
16:17 HUM 2 Fedorko, podrážení