25.01.2019, 17:30 • Megasport Arena • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.99 4.16 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (19:51:01)
Československá stopa v utkání

Michal Čajkovský (Dynamo) – 2 střely na branku, čas na ledě: 17:04.
Robin Hanzl (Spartak) – 1 střela na branku, vhazování: 10 – 12, čas na ledě: 19:40.
Julius Hudáček (Spartak) – 27 zákroků (93,1%).

Diváci: 10 246.
Moskevské derby bylo dramatické až do samého závěru a mělo ten správný náboj! Nakonec jsou šťastnější přeci jen domácí hokejisté Dynama, jenž berou oba dva body za výhru 3:1!

59:59

59:59 Vadim ŠIPAČOV - 3:1

59:59

Dynamo právě vstřelilo branku!
Toto byla velká smůla pro Spartak! Po vyhraném vhazování mohl dorazit kotouč do odkryté branky Anatolij Nikoncev, ale kotouč mu sjel z hole! Poté dostal přihrávku VADIM ŠIPAČOV a ze střední třetiny trefil prázdnou branku Spartaku – 3:1! Asistence: Dmitrij Kagarlickij.

59:48

Po vzájemném vyloučení bude hrát Spartak pět na čtyři, ale s prázdnou brankou! Vhazovat se bude v obranném pásmu Dynama!

59:48

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Mojsejev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., hrubost).

59:30

Až teď odjel Július Hudáček na střídačku, podruhé to zkouší Spartak v šesti.

59:01

Július Hudáček nedostává šanci odjet podruhé na střídačku, Dynamo drží kotouč ve své útočné třetině.

58:40

Bojuje se o kotouč za brankou Spartaku, což opravdu hostům nesvědčí.

58:10

Střela Mironova sražena do ochranné sítě a bude následovat další vhazování před Hudáčkem.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny. Július Hudáček musel přerušit hru před svou brankou, a tak Spartak bude muset rychle přesunout hru do svého útočného pásma.

57:17

57:17 Arťom FJODOROV - 2:1

57:17

Spartak právě vstřelil branku!
Spartaku vyšel risk bez brankřáe a krásný ťukec na jeden dotek zakončil do odkryté branky ARŤOM FJODOROV – 2:1! Asistence: Kaspars Daugavinš.

56:57

Július Hudáček zůstává na střídačce – Spartak v šesti!

56:57

Icing Dynama a Spartak si bere oddechový čas.

56:45

Teď se Spartak dostal na chvíli do třetiny, ale Michal Čajkovský jim odebral kotouč od hole a poslal jej do střední třetiny.

3:1

Branky a nahrávky: 36. Indrašis (Šipačov), 46. I. Makarov (Brjukvin, Igumnov), 60. Šipačov (Kagarlickij) – 58. Fjodorov (Daugavinš)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Volkov, I. Nikulin (C), Čajkovský, Hietanen, J. Zajcev, Mironov, Menšikov, Pepeljajev – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – I. Makarov, Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, Michajlov – Karlin, Rajsov, Jefremov.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – A. Osipov, Kulik, Dyblenko, Grigorjev, Gončarov, Kalinin (C), D. Višněvskij – Maxwell, Daugavinš, Truňov – Zubov, Talalujev, Fjodorov – Leščenko, R. Hanzl, Nikoncev – Zlobin, Kruženkov, Cyplakov – Karsums.

Rozhodčí: Gofman, Naumov – Otmachov, Sivov

Diváci: 10264

17:25 SPM 2+2 Dyblenko, vysoká hůl
35:54 DMS 1:0 Indrašis (Šipačov)
42:40 DMS 2 Rajsov, vysoká hůl
43:16 SPM 2 Nikoncev, vysoká hůl
45:06 DMS 2:0 I. Makarov (Brjukvin, Igumnov)