23.01.2019, 13:00 • Andrův stadion UMT, Olomouc • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.42 4.59 6.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

80

80. Milan LALKOVIČ - 5:0

80

Olomouc právě vstřelila branku!
MILAN LALKOVIČ rozhoduje o tom, že jihlavští fotbalisté si z hanáckého území odvezou nepopulárního "bůra"! Skvěle to udělal Falta, který uviděl na pravé straně šestnáctky volného spoluhráče. Následná střela křížem se pro brankáře stala nedosažitelnou.

78

78. Šimon FALTA - 4:0

78

Po výměně stran drželi hosté olomoucké střelce na uzdě. Až doteď! Gól vstřelil ŠIMON FALTA.

40

40. Jakub PLŠEK - 3:0

40

Před koncem poločasu vede Sigma už 3:0! Texl při zrychlené kombinační souhře prostrčil balon do pokutového území a JAKUB PLŠEK obstřelil gólmana k levé tyči jeho branky.

31

31. Tomáš ZAHRADNÍČEK - 2:0

31

TOMÁŠ ZAHRADNÍČEK svým druhým gólem zdvojnásobuje olomoucký náskok! Tentokrát si po dlouhém pasu ještě z vlastní poloviny hřiště naběhl za záda obránců, aby úspěšně přeloboval vyběhnutého Vejmolu.

25

25. Tomáš ZAHRADNÍČEK - 1:0

25

Hanácký klub se zaslouženě ujímá vedení! Tlak na levé straně šestnáctky vyvrcholil skákavou a pravděpodobně i tečovanou přihrávkou na zadní tyč, kam si naběhl se štěstím o břevno skórující TOMÁŠ ZAHRADNÍČEK.

5:0

konec (3:0)

Branky: 25. Zahradníček, 31. Zahradníček, 40. Plšek, 78. Falta, 80. Lalkovič

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 9:3. Rohy: 8:3.

SK Sigma Olomouc: Mandous – Štěrba, Beneš, Jemelka, Sláma – Kalvach, Houska – Zahradníček, Plšek, Texl – Nešpor 2. poločas: Mandous – Látal, Kotouč, Polom, Vepřek – Sláma, Lalkovič – Falta, Plšek, Chytil – Yunis.
Náhradníci: Reichl – Kotouč, Látal, Lalkovič, Yunis, Chytil, Polom, Falta, Vepřek

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Chlumecký, Vedral, Kupec, Klíma, Vaculík, Šlein, Zoubele, Šumský, Javůrek, Ritter
Náhradníci: Veselý – Šefčík, Nerad, Komárek, Dujmovič

Rozhodčí: Ehrenberger – Řezníček, Polanský