konec (0:1)

23.01.2019, 07:35 • Wellington Regional Stadium • 15. kolo • Adam Dořák

: 3.13 3.6 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:13. (09:36:37)
Druhý poločas se nesl ve znamení snahy domácího celku o vyrovnání. Ti se často dostávali před branku, ale Redmayne provedl pár dobrých zákroků a ten nejhlavnější pak provedl v 85. minutě, kdy domácímu celku zneškodnil pokutová kop. Wellington nakonec nedokázal srovnat a Sydney se může radovat z ubráněného jednobrankového vítězství.

90+5

90+4

Poslední minuta a Wellington kombinuje směrem dopředu.

90+3

Faul na hráče Sydney a bude následovat standardní situaci, kterou si hráči rozehráli na krátko a nyní se snaží zdržovat hru u rohového praporku.

90+2

Hostům se daří držet míč na polovině soupeře a ten bude nejspíše litovat neproměněné penalty.

90+1

Hlavní rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1

Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Le Fondre, přichází Retre.

88

Domácí pokračují ve své útočné snaze, ale nyní jim utíká míč do zázemí a bude z toho jen odkop od branky Sydney.

86

Domácí tedy promarnili velkou šanci na vyrovnání a nyní se jim již bude hodně těžko hrát.

85

Žlutou kartu dostává Zullo (Sydney FC).

85

85. Chycená penalta.

85

Redmayne vystihl směr střely a skočil ke své pravé tyči a chytá přízemní střelu Krishny.

84

A bude se zahrávat pokutový kop!

83

83. Penaltový zákrok.

83

Po centru do vápna přišel souboj a opět se čeká na rozhodnutí videa, jestli fauloval domácí hráč nebo hostující hráč?

82

Sydney se již zatáhlo na vlastní polovinu před svou branku a doufá, že ubrání svůj hubený náskok.

81

Mandi vyráží po levé straně do dalšího útoku. Domácím se pomalu a jistě krátí čas na případné srovnání.

80

Hosté po zisku míče nedokázali zaútočit a kousek za polovinou hřiště ztrácí míč ve prospěch soupeře.