16.01.2019, 13:00 • UMT Stínaldla, Teplice • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.23 6.47 9.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jan Knapík poslal penaltu vysoko nad branku!

85

Penalta pro Teplice!

82

Patrik Žitný vysunul do brejku Matěje Radostu, ten však z dobré pozice přestřelil branku!

68

Teplice právě vstřelily branku!
Velké chyby v hostující obraně využil ranou z bezprostřední blízkosti PATRIK ŽITNÝ a připsal si čtvrtou branku v utkání – 6:1!

63

Táborsko právě vstřelilo branku!
Táborsko zužitkovalo svůj zlepšený výkon ve druhém poločase. IMAD RONDIC využil hrubku Jana Knapíka a přehodil obloučkem Plachého – 5:1.

37

Teď už se Jan Vošahlík prosadil, ale jeho branka nebyla uznána kvůli ofsajdu.

35

Jan Vošahlík si vyslechl potlesk tak stovky diváků, když zpoza vypustil krásný volej, který skončil těsně nad brankou!

31

Hosté nestíhají a inkasují pátou branku. Krásná kombinace po ose Hora – Hyčka skončila u TOMÁŠE KUČERY, jenž míč uklízel do prázdné branky – 5:0! Asistence: Alois Hyčka .

28

Rychlý express Alois Hyčka utekl po pravé lajně a přesným centrem našel před brankou PATRIKA ŽITNÉHO, jenž přesnou ranou uzavřel hattrick za necelou půl hodinu – 4:0! Asistence: Alois Hyčka.

26

Teplice hrají opravdu s velkou chutí a krásný ťukec na jeden dotek skončil rohovým kopem, po kterém měl v šestnáctce velkou šanci Michal Jeřábek, ale Luďka Němečka nepropálil.

15

Teplice hrají ve velkém tempu a zaslouženě přidávají třetí branku! Jan Vošahlík svou hlavičkou na zadní tyč orazítkoval pouze tyč, ale míč do prázdné branky doklepl, dnes dvoubrankový PATRIK ŽITNÝ – 3:0!

11

Teplice pokračují v aktivní hře a po centru Jakuba Hory si míč nešťastně srazil do vlastní branky VOJTĚCH ZÁRYBNICKÝ – 2:0!

5

V páté minutě se ujímá ligový celek vedení! PATRIK ŽITNÝ využil chybu v obraně Táborska a sám proti Němečkovi si poradil střelou podél nohou – 1:0!

6:1

konec (5:0)

Branky: 5. Žitný, 11. Zárybnický (vla.), 15. Žitný, 28. Žitný (Hyčka), 31. Kučera(Hyčka), 68. Žitný – 63. Rondic

Neproměněná penalta: 86. Knapík (TEP), mimo

FK Teplice: 1. poločas: Soukup – Hyčka, Jeřábek, Knapík, Krob – Soungole, Ljevakovič – Hora, Kučera, Žitný – Vošahlík. 2. poločas: Plachý – Shejbal, Čmovš, Knapík, Soungole, Luts, Trubač, Kuchta, Radosta, Žitný, Jeřábek.
Náhradníci: Radosta, Kuchta, Čmovš, Trubač, Shejbal, Luts, Plachý.

FC SILON Táborsko: Němeček – Navrátil, N'Gimbi, Zárybnický, Kodad (K), Musiol, Klusák, Vozihnoj, Pfeifer, Čermák, Kopřiva.
Náhradníci: Zadražil – Hasil, Rondic, Traore, Schamhauser, Březina, Berešík.

Rozhodčí: Klíma – Fišer, Petřík